fbpx
 • kursy angielskiego

  Zapisy na semestr letni!

  Lektorzy polscy i native speakerzy.
 • kursy językowe

  Drugi język Gratis!

  Zapisz się na dwa semestry. Trzeci semestr otrzymasz Free!
 • Semestr 640 zł.

  Grupy 6-8 osób. 23 zł. lekcja.
 • kursy japońskiego

  Indywidualnie od 61 zł. za lekcję.

  Zapraszamy stacjonarnie i online...

Wielkanocna przerwa świąteczna. W dniach 5-11 kwietnia szkoła będzie nieczynna.

 • 1
 
Przyjdź do biura i przekaż nam swoją dyspozycyjność! My dopasujemy się z planem.
Wolne miejsca w grupach.

Nowy sezon 22/23
 • Konwersacje, gramatyka, ćwiczenia wymowy. Metoda na szybkie postępy w komunikowaniu się w języku obcym
 • Trzynaście języków do wyboru, różne poziomy zaawansowania
 • Zajęcia w mini grupach Lux 2 do 4 i w grupach Comfort 5 do 10 uczestników
 • Szkolenia indywidualnie VIP
 • Kursy ogólne, biznes, certyfikaty
 • Duży wybór terminów
 • Materiały do nauki do odbioru przed zajęciami
 • Bezpłatny test kwalifikacyjny
→ 640 zł. cena za semestr, wszystkie języki. Zajęcia w grupach Comfort 5 do 10 osób. Przy zapisie na rok nauki – odpłatność w ratach 0%. Dodatkowe rabaty dla studentów i za kontynuację.
→ drugi język GRATIS. Każdy kto zapisze się na roczny kurs z wybranego języka i opłaci go z góry, będzie miał możliwość uczęszczania na zajęcia z drugiego języka obcego bezpłatnie.
→ Darmowe konwersacje z angielskiego i niemieckiego (lektorzy polscy i native speakers). Spotkania z językiem, ale i kulturą krajów - bez ograniczeń dla wszystkich naszych kursantów.

Zapisy i zajęcia - centrum, ul. Św. Marcin 26 obok Galerii MM - na wysokości ul. Piekary

Rozwiąż bezpłatny test

Ucz się wydajnie, wygodnie i ekonomicznie! Skorzystaj z doświadczenia sprawdzonej kadry! Terminy elastycznie dopasowane: dla grup będą to przeważnie wieczory, a dla kursantów indywidualnych pełna gama godzin od poniedziałku do soboty - więcej info

Kursy w cenach 22 zł. lekcja w grupie Comfort 5-10 osób i 42 zł. w grupie Lux 2-4 osób oraz zajęcia Indywidualne VIP w cenie od 61 zł.
rabaty dla studentów - sprawdź cennik

Ceny stanowią całkowitą odpłatność za kurs językowy. 640 zł. to odpłatność za jeden semestr (październik - luty lub marzec - czerwiec) w grupie 5 do 10 osób. Jedna cena, niezależnie od wybranego języka, terminu kursu i dokładnej liczby uczestników. Materiały do nauki zapewniamy w bezpłatnie. Miesięczny koszt kursu to ok. 128 zł. Możliwa odpłatność w ratach.

Perfect Szkoła Językowa w centrum ul. Św. Marcin 26

Od 19 lat specjalizujemy się w kursach językowych dla studentów, maturzystów, osób aktywnych zawodowo. Posiadamy świetną kadrę lektorów polskich i native speakerów oraz szerokie grono kursantów kontynuujących naukę.

Kursy w mini grupach i indywidualne. Oferujemy kursy stacjonarne w mini grupach od 2 do 10 osób, kursy indywidualne i online. Różne poziomy zaawansowania.

Bariera językowa? Szybko dajemy sobie z nią radę. Bezstresowo szlifujemy wymowę. Ośmielamy do mówienia w języku obcym. Jesteśmy dla Was wsparciem.

Lektorzy dbają o wysoki poziom zajęć. Lekcje przygotowują autorsko, ze starannością, w trosce o Twoje postępy.

Zapisy na kursy językowe. Nic prostszego! Przesyłasz nam odpowiedzi to testu. My proponujemy terminy zajęć. Przychodzisz, zaczynasz naukę. W umowie masz zagwarantowaną ilość lekcji do przepracowania oraz warunki finansowe, które elastycznie dostosowujesz do swoich możliwości.

Kursy językowe. Nauka angielskiego czy niemieckiego to nie wszystko. W naszej ofercie aż 13 języków. Z każdym z nich kojarzy się osobna, ciekawa historia współpracy lektora ze swoim podopiecznym. Zapisz się i wybierz angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński, chiński czy koreański.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.
Oto przykład: płacąc za dwa semestry nauki angielskiego, kurs hiszpańskiego czy włoskiego w postaci całego semestru otrzymujesz za darmo. Konfiguracja języków i poziomów jest dowolna. Najważniejsze to precyzyjne dopasowanie poziomu i terminu zajęć. Więcej na temat promocji w zakładce Nasze promocje.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Certyfikaty językowe. Kursy na certyfikaty: język angielski FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, IELTS;  i inne; niemiecki Zertifikat Deutsch (ZD), Goethe- Zertifikat (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP), WiDaF; francuski DELF, DALF; hiszpański DELE, rosyjski PURJ, japoński JLPT i inne…

Matury, egzaminy. Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Więcej niż kursy językowe. Nasza szkoła wśród najchętniej wybieranych w Poznaniu.
• drugi język gratis • bezpłatne konwersacje dla wszystkich • darmowy test i analiza poziomu startowego • ćwiczenia wymowy, gramatyka w praktyce • materiały na zajęcia w cenie kursu • zniżki na podręczniki i słowniki • duży wybór terminów, grupy od 2 osób • profesjonalna kadra, idealna lokalizacja • 12 języków, wszystkie grupy w jednej cenie • studenckie ceny - rabaty dla studentów • certyfikat ukończenia kursu

Czytaj więcej: Kursy w grupach  │  kursy indywidualne  │ online  │ ceny  │ Nauka za granicą w Oxford College │Szkolenia dla firm, audyty językowe

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan