• Kursy Językowe w Poznaniu
  • Kursy Językowe promocja na walentynki

Zapisy trwają → Kursy w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online. Nowe grupy. Zapraszamy!

  • 1
  • 1
  • Zajęcia online

    Zajęcia online

    w zależności od preferencji naszych słuchaczy zajęcia w trybie stacjonarnym lub zdalnym więcej
  • 1

100 zł. rabatu w grupach Comfort i Lux oraz 100 zł. rabatu na zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na zajęcia wraz ze swoją sympatią :)

Szczegóły:

→ Grupy Comfort (5 do 8 uczestników). Można zapisać się we dwójkę na zajęcia do Grupy Comfort. Osoby w parze wybierają tą samą lub inną grupę, zależnie od języka i poziomu. Otrzymują łączną zniżkę 100 zł., do rozliczenia po 50 zł. na osobę.
Cena kursu semestralnego (do czerwca 2021r.) w grupie Comfort to 445 zł. (ze zniżką 50 zł.), koszt lekcji ok. 16 zł.

→ Grupy Lux (2 do 4 uczestników). Tutaj, podobnie jak w przypadku grupy Comfort zapisujemy w parach. Różnica polega jedynie na tym, że w przypadku mini grup Lux każdy z kursantów otrzymuje zniżkę 100 zł. Grupy Lux startują już przy udziale dwóch uczestników.
Cena kursu w grupie Lux to 890 zł. (ze zniżką 100 zł.), koszt lekcji ok. 32 zł. W pakiecie semestralnym 28 lekcji po 45 minut.

→ Indywidualnie VIP. W przypadku zgłoszenia się pary na dwa odrębne kursy indywidualne, także przysługuje zniżka 100 zł. dla każdej osoby.
Cena indywidualnego kursu w pakiecie semestralnym midi VIP 28 to 1368 zł. (ze zniżką 100 zł.), koszt lekcji indywidualnej to 49 zł. za 45 minut.

Promocja obowiązuje w dniach od 8 do 28 lutego 2021r.

Perfect Szkoła Językowa w centrum ul. Św. Marcin 26

Od 17 lat specjalizujemy się w kursach językowych dla studentów, maturzystów, osób aktywnych zawodowo. Posiadamy świetną kadrę lektorów polskich i native speakerów oraz szerokie grono kursantów kontynuujących naukę.

Kursy w mini grupach i indywidualne. Oferujemy kursy stacjonarne w mini grupach od 2 do 8 osób, kursy indywidualne i online. Różne poziomy zaawansowania.

Bariera językowa? Szybko dajemy sobie z nią radę. Bezstresowo szlifujemy wymowę. Ośmielamy do mówienia. Jesteśmy dla Was wsparciem. Komunikujemy się w języku obcym.

Lektorzy dbają o wysoki poziom zajęć. Lekcje przygotowują autorsko, ze starannością, w trosce o Twoje postępy.

Zapisy na kursy językowe. Nic prostszego! Przesyłasz nam odpowiedzi to testu. My proponujemy terminy zajęć. Przychodzisz, zaczynasz naukę. W umowie masz zagwarantowaną ilość lekcji do przepracowania oraz warunki finansowe, które elastycznie dostosowujesz do swoich możliwości.

Kursy językowe. Nauka angielskiego czy niemieckiego to nie wszystko. W naszej ofercie aż 12 języków. Z każdym z nich kojarzy się osobna, ciekawa historia współpracy lektora ze swoim podopiecznym. Zapisz się i wybierz angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński, chiński czy koreański.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.
Oto przykład: płacąc za dwa semestry nauki angielskiego, kurs hiszpańskiego czy włoskiego w postaci całego semestru otrzymujesz za darmo. Konfiguracja języków i poziomów jest dowolna. Najważniejsze to precyzyjne dopasowanie poziomu i terminu zajęć. Więcej na temat promocji w zakładce Nasze promocje.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Certyfikaty językowe. Kursy na certyfikaty: język angielski FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, IELTS;  i inne; niemiecki Zertifikat Deutsch (ZD), Goethe- Zertifikat (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP), WiDaF; francuski DELF, DALF; hiszpański DELE, rosyjski PURJ, japoński JLPT i inne…

Matury, egzaminy. Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Więcej niż kursy językowe. Nasza szkoła wśród najchętniej wybieranych w Poznaniu.
• drugi język gratis • bezpłatne konwersacje dla wszystkich • darmowy test i analiza poziomu startowego • ćwiczenia wymowy, gramatyka w praktyce • materiały na zajęcia w cenie kursu • zniżki na podręczniki i słowniki • duży wybór terminów, grupy od 2 osób • profesjonalna kadra, idealna lokalizacja • 12 języków, wszystkie grupy w jednej cenie • studenckie ceny - rabaty dla studentów • certyfikat ukończenia kursu

Czytaj więcej: Kursy w grupach  │  kursy indywidualne  │ online  │ ceny  │ Nauka za granicą w Oxford College │Szkolenia dla firm, audyty językowe

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan