Wakacyjne kursy językowe. Zapisy trwają → Kursy w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online.

  • 1
  • 1
  • Zajęcia online

    Zajęcia online

    w zależności od preferencji naszych słuchaczy zajęcia w trybie stacjonarnym lub zdalnym więcej
  • 1

VIP indywidualny, super intensywny kurs angielskiego w trybie stacjonarnym, zdalnym lub mieszanym. Lektorzy polscy i native speakerzy. Do 360 minut lekcji tygodniowo. Cena lekcji już od 51 zł. Znizki dla studentów. Dwa pakiety do wyboru: midi VIP28 (28 lekcji po 45 minut) lub maxi VIP56 (56 lekcji po 45 minut). Sprawdź nasze bonusy!

 

Pakiet indywidualny midiVIP28 1498 zł. (cena lekcji 52 zł.) -30 zł. zniżka dla studentów
czas trwania lekcji a ilość lekcji do wykorzystania w ramach pakietu
45 minut 28 lekcji po 45 minut 
60 minut 21 lekcji po 60 minut np. ponad dwa i pół miesiąca nauki 2x60 min tygodniowo
90 minut 14 lekcji po 90 minut np. trzy i pół miesiąca nauki 1x90 min tygodniowo
120 minut 10,5 lekcji po 120 minut np. ponad dwa i pół miesiąca nauki 1x120 min tygodniowo
180 minut 7 lekcji po 180 minut np. prawie dwa miesiące nauki przy jednej lekcji 180 min w tygodniu
Przy wykupieniu dwóch pakietów midiVIP28, semestr nauki w grupie, dowolny język Gratis!

 

Pakiet indywidualny midiVIP56 2940 zł. (cena lekcji 51 zł.) -60 zł. zniżka dla studentów
czas trwania lekcji a ilość lekcji do wykorzystania w ramach pakietu
 45 minut 56 lekcji po 45 minut
 60 minut 42 lekcje po 60 minut np. ponad pięć miesięcy nauki 2x60 min tygodniowo
 90 minut 28 lekcji po 90 minut np. trzy i pół miesiąca nauki 2x90 min tygodniowo
120 minut 21 lekcji po 120 minut np. ponad 5 miesięcy nauki 1x120 min tygodniowo
180 minut 14 lekcji po 180 minut np. prawie cztery miesiące nauki przy jednej lekcji 180 min w tygodniu
Przy wykupieniu dwóch pakietów midiVIP28, semestr nauki w grupie, dowolny język Gratis!
Odpłatność w dwóch ratach bez dodatkowych kosztów.

Podane ceny stanowią całkowitą odpłatność za kurs wraz z materiałami potrzebnymi na zajęcia.

Perfect Szkoła Językowa w centrum ul. Św. Marcin 26

Od 17 lat specjalizujemy się w kursach językowych dla studentów, maturzystów, osób aktywnych zawodowo. Posiadamy świetną kadrę lektorów polskich i native speakerów oraz szerokie grono kursantów kontynuujących naukę.

Kursy w mini grupach i indywidualne. Oferujemy kursy stacjonarne w mini grupach od 2 do 8 osób, kursy indywidualne i online. Różne poziomy zaawansowania.

Bariera językowa? Szybko dajemy sobie z nią radę. Bezstresowo szlifujemy wymowę. Ośmielamy do mówienia. Jesteśmy dla Was wsparciem. Komunikujemy się w języku obcym.

Lektorzy dbają o wysoki poziom zajęć. Lekcje przygotowują autorsko, ze starannością, w trosce o Twoje postępy.

Zapisy na kursy językowe. Nic prostszego! Przesyłasz nam odpowiedzi to testu. My proponujemy terminy zajęć. Przychodzisz, zaczynasz naukę. W umowie masz zagwarantowaną ilość lekcji do przepracowania oraz warunki finansowe, które elastycznie dostosowujesz do swoich możliwości.

Kursy językowe. Nauka angielskiego czy niemieckiego to nie wszystko. W naszej ofercie aż 12 języków. Z każdym z nich kojarzy się osobna, ciekawa historia współpracy lektora ze swoim podopiecznym. Zapisz się i wybierz angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński, chiński czy koreański.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.
Oto przykład: płacąc za dwa semestry nauki angielskiego, kurs hiszpańskiego czy włoskiego w postaci całego semestru otrzymujesz za darmo. Konfiguracja języków i poziomów jest dowolna. Najważniejsze to precyzyjne dopasowanie poziomu i terminu zajęć. Więcej na temat promocji w zakładce Nasze promocje.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Certyfikaty językowe. Kursy na certyfikaty: język angielski FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, IELTS;  i inne; niemiecki Zertifikat Deutsch (ZD), Goethe- Zertifikat (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP), WiDaF; francuski DELF, DALF; hiszpański DELE, rosyjski PURJ, japoński JLPT i inne…

Matury, egzaminy. Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Więcej niż kursy językowe. Nasza szkoła wśród najchętniej wybieranych w Poznaniu.
• drugi język gratis • bezpłatne konwersacje dla wszystkich • darmowy test i analiza poziomu startowego • ćwiczenia wymowy, gramatyka w praktyce • materiały na zajęcia w cenie kursu • zniżki na podręczniki i słowniki • duży wybór terminów, grupy od 2 osób • profesjonalna kadra, idealna lokalizacja • 12 języków, wszystkie grupy w jednej cenie • studenckie ceny - rabaty dla studentów • certyfikat ukończenia kursu

Czytaj więcej: Kursy w grupach  │  kursy indywidualne  │ online  │ ceny  │ Nauka za granicą w Oxford College │Szkolenia dla firm, audyty językowe

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan