Wakacyjne kursy językowe. Zapisy trwają → Kursy w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online.

  • 1
  • 1
  • Zajęcia online

    Zajęcia online

    w zależności od preferencji naszych słuchaczy zajęcia w trybie stacjonarnym lub zdalnym więcej
  • 1

Nawet semestr w miesiąc. Letnie kursy językowe indywidualne i w grupach. Rozmówki, konwersacje, gramatyka, ćwiczenia wymowy, kursy na certyfikaty. Lektorzy polscy i native speakerzy.
Zajęcia w trybie stacjonarnym lub online. Nawet 4 x 90 minut tygodniowo. Cena lekcji w grupie 2 do 4 osób to 29 zł. Zajęcia indywidualne w cenie 56 zł. za lekcję. 

Dlaczego latem?

Wakacje to czas odpoczynku. Mamy tego świadomość. Stworzyliśmy kursy, które w postaci pełnych spokoju spotkań maja na celu utrzymanie na dobrym poziomie Twojej kondycji językowej. Mamy też pomysł dla Tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z nowym językiem i kulturą kraju jego pochodzenia.
Wakacje to także czas powrotu do częściowo zapomnianych umiejętności, do poszerzania w niestresujący sposób swojej wiedzy.
Jeśli uczęszczamy już na kursy semestralne, to dodatkowe zajęcia latem będą świetnym sposobem na zachowanie ciągłości nauki.

Kursy na miarę Twoich potrzeb.

Uczymy 12 języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Realizujemy różne strategie i metody nauki.

Dopasowując się do Twoich potrzeb, pomożemy Ci w przełamaniu bariery, zachęcimy do mówienia, otworzymy na sytuacje, w których język ojczysty jest staje się całkowicie bezużyteczny.
Potrzebujesz rozmówek? Chcesz odwiedzić jakiś kraj i zyskać szansę aby móc choć trochę porozmawiać z jego mieszkańcami lub po prostu zapytać o drogę? A może chcesz poszerzyć słownictwo lub myślisz o zdaniu egzaminu na któryś z certyfikatów językowych? Cambridge, dele, delf…

Zajęcia stacjonarne

Indywidualne VIP z lektorem polskim lub native speakerem. Grupy LUX 2 do 4 osób. Zajęcia do 4 x 90 minut tygodniowo – intensywność i czas kursu do ustalenia.

Lekcje odbywają się w naszej szkole, na dwóch kondygnacjach. Przyjemne, schłodzone sale w zabytkowej kamienicy w samym centrum Poznania – ul. Św. Marcin 26 – obok Galerii MM.

Szeroki wachlarz terminów do wyboru. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 20:30, także soboty.

Kursy językowe online latem

W przypadku zajęć online kursanci spotykają się w sieci - otrzymują link z zaproszeniem do konta swojego lektora w komunikatorze Skype. Zajęcia zdalne umożliwiają, oprócz widzenia i słyszenia się, korzystanie z materiałów audio i video oraz tablicy. Zajęcia online to sprawdzone i wygodne rozwiązanie. Więcej o lekcjach online.

Proponujemy dwa tryby nauki.

Do nabycia jest pakiet 16 lekcji po 45 minut w przypadku zajęć grupowych. Pakiet taki można zrealizować w trybie standard czyli 2 lekcje po 90 minut tygodniowo przez 4 tygodnie lub w trybie intensive czyli 4 lekcje po 90 minut tygodniowo przez 2 tygodnie.

Są to propozycje przygotowane w oparciu o najczęściej realizowane zamówienia. Można jednak dostosować terminy i intensywność kursu do własnych potrzeb.

Cennik - materiały potrzebne na zajęciach przekazujemy naszym Kursantom nieodpłatnie

 
LUX zajęcia w grupach

Do czterech lekcji - 90 minut - tygodniowo. Całkowity czas trwania kursu to 2 do 4 tygodni.

Pakiet Lux to 16 lekcji w grupach od 2 do 4 osób
 465 zł. cena pakietu 
29 zł. cena lekcji 45 minut 
16 lekcji ilość lekcji w pakiecie Lux 
Czas trwania i intensywność nauki w ramach jednego pakietu 16 godzin lekcyjnych
Czas trwania kursu Tryb Ilość lekcji po 90 minut tygodniowo
intensywność
→ 4 tygodnie tryb standard  do 2 lekcji po 90 minut
w tygodniu
→ 2 tygodnie tryb intensywny do 4 lekcji po 90 minut
w tygodniu

Powyższa tabela przedstawia propozycję najczęściej realizowanej formuły zajęć w okresie letnio - wakacyjnym. Szczegółowy plan tworzymy w oparciu o ustalenia podczas pierwszych zajęć.

 

VIP zajęcia indywidualne

Lekcja 45 minut w cenie 56 zł. Istnieje możliwość wykupienia dowolnej ilości. My proponujemy pakiety 14 lekcji w cenie 785 zł.

Pakiet VIP wakacyjny to 14 lekcji indywidualnych
 785 zł. cena pakietu 
56 zł. cena lekcji 45 minut 
14 lekcji ilość lekcji w pakiecie VIP 
Czas trwania i intensywność nauki w ramach jednego pakietu 14 godzin lekcyjnych
Czas trwania kursu Tryb Ilość lekcji po 90 minut tygodniowo
intensywność
→ 4 tygodnie tryb intensywny  do 2 lekcji po 90 minut
w tygodniu
→ 2 tygodnie tryb intensywny + do 4 lekcji po 90 minut
w tygodniu

Moment rozpoczęcia kursu, jego intensywność, zakres i rodzaj materiału do ustalenia przed zajęciami.
Proponujemy lekcję próbną. Lekcja taka jest odpłatna, ale niezobowiązujące do zakupu konkretnego pakietu.

Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie się w celu rezerwacji terminów - kontakt

Procedura zapisu na kurs językowy:
1. Test dla osób, które się już uczyły - test dostępny na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi prosimy przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może być zdjęcie karty z odpowiedziami. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły
2. Propozycja grupy - często do wyboru jest kilka terminów do ustalenia
3. Pierwsza lekcja - umowa

letnie kursy językowe

Środki ostrożności podczas pandemii.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach zachowujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach do 5 osób wraz z lektorem, odległość dzieląca uczestników lekcji wynosi minimum 1,5 metra. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne. Wprowadziliśmy przerwy między zajęciami. Zapobiegamy nadmiernemu gromadzeniu się osób na korytarzach.

Perfect Szkoła Językowa w centrum ul. Św. Marcin 26

Od 17 lat specjalizujemy się w kursach językowych dla studentów, maturzystów, osób aktywnych zawodowo. Posiadamy świetną kadrę lektorów polskich i native speakerów oraz szerokie grono kursantów kontynuujących naukę.

Kursy w mini grupach i indywidualne. Oferujemy kursy stacjonarne w mini grupach od 2 do 8 osób, kursy indywidualne i online. Różne poziomy zaawansowania.

Bariera językowa? Szybko dajemy sobie z nią radę. Bezstresowo szlifujemy wymowę. Ośmielamy do mówienia. Jesteśmy dla Was wsparciem. Komunikujemy się w języku obcym.

Lektorzy dbają o wysoki poziom zajęć. Lekcje przygotowują autorsko, ze starannością, w trosce o Twoje postępy.

Zapisy na kursy językowe. Nic prostszego! Przesyłasz nam odpowiedzi to testu. My proponujemy terminy zajęć. Przychodzisz, zaczynasz naukę. W umowie masz zagwarantowaną ilość lekcji do przepracowania oraz warunki finansowe, które elastycznie dostosowujesz do swoich możliwości.

Kursy językowe. Nauka angielskiego czy niemieckiego to nie wszystko. W naszej ofercie aż 12 języków. Z każdym z nich kojarzy się osobna, ciekawa historia współpracy lektora ze swoim podopiecznym. Zapisz się i wybierz angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński, chiński czy koreański.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.
Oto przykład: płacąc za dwa semestry nauki angielskiego, kurs hiszpańskiego czy włoskiego w postaci całego semestru otrzymujesz za darmo. Konfiguracja języków i poziomów jest dowolna. Najważniejsze to precyzyjne dopasowanie poziomu i terminu zajęć. Więcej na temat promocji w zakładce Nasze promocje.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Certyfikaty językowe. Kursy na certyfikaty: język angielski FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, IELTS;  i inne; niemiecki Zertifikat Deutsch (ZD), Goethe- Zertifikat (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP), WiDaF; francuski DELF, DALF; hiszpański DELE, rosyjski PURJ, japoński JLPT i inne…

Matury, egzaminy. Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Więcej niż kursy językowe. Nasza szkoła wśród najchętniej wybieranych w Poznaniu.
• drugi język gratis • bezpłatne konwersacje dla wszystkich • darmowy test i analiza poziomu startowego • ćwiczenia wymowy, gramatyka w praktyce • materiały na zajęcia w cenie kursu • zniżki na podręczniki i słowniki • duży wybór terminów, grupy od 2 osób • profesjonalna kadra, idealna lokalizacja • 12 języków, wszystkie grupy w jednej cenie • studenckie ceny - rabaty dla studentów • certyfikat ukończenia kursu

Czytaj więcej: Kursy w grupach  │  kursy indywidualne  │ online  │ ceny  │ Nauka za granicą w Oxford College │Szkolenia dla firm, audyty językowe

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan