Ehhhh

Zapisy na kursy semestralne w grupach i indywidualnie w trybie stacjonarnym lub online. Start zajęć po 19 października.

 Promocje w sezonie 2020 / 2021

Promocja -100 zł! Pakiety w mini grupach Lux oraz pakiety indywidualne mini VIP 22 i midi VIP 28 w trybie online -100 zł. przy zapisie do 10 września 2020r.

495 zł. semestr nauki. Promocyjna cena 495 zł. za semestr nauki (październik - luty lub marzec - czerwiec) w grupie Comfort 5 do 8 uczestników. Semestr to 28 lekcji po 45 minut, do tego dochodzą bezpłatne konwersacje z native spekaerem z angielskiego i niemieckiego - patrz promocja "Bezpłatne konwersacje".

Promocyjna cena za semestr obowiązuje przy zapisie na rok. Rok nauki wybranego języka w grupie Comfort kosztuje 990 zł. czyli cena dwóch semestrów po 495 zł. każdy. Regularna cena semestru to 530 zł. co w przypadku dwóch semestrów daje łączny rabat w wysokości 70 zł. Zniżki studentów.

Dodatkowe bonusy w zależności od sposobu płatności za kurs:

 • płatności z góry - Drugi język Gratis. Przy płatności z góry całej kwoty za dwa semestry, kursant otrzymuje możliwość bezpłatnego uczęszczania na kurs z drugiego wybranego języka obcego w postaci jednego dodatkowego semestru - patrz promocja "Drugi język Gratis".
 • płatność w ratach - raty 0%. Przy płatności w ratach istnieje możliwość zapłaty za kurs w dwóch nieoprocentowanych ratach. Druga rata płatna w kolejnym miesiącu od momentu zawarcia umowy.

Rok nauki to 2 semestry - zajęcia jak w kalendarzu akademickim - od października do lutego w semestrze zimowym i od marca do czerwca w semestrze letnim.


kursy jezykowe konwersacje native speaker

Bezpłatne konwersacje bez limitu. Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i/lub niemieckiego prowadzone przez native speakerów i lektorów polskich. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie. 

 • Zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowywaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • Cel - jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w biurze szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.


kursy jezykowe drugi jezyk gratis

Drugi język gratis. Rozpocznij przygodę z nowym językiem. Zapisz się i opłać roczny kurs z dowolnego języka. Drugi kurs otrzymasz gratis. Promocja dotyczy kursu podstawowego z języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski. Będzie to pełen semestr w wymiarze 28 godzin lekcyjnych. Istnieje możliwość wyboru innego języka na poziomie wyższym niż podstawowy, ale tylko w przypadku dostępności wolnych miejsc w grupach. Ilość miejsc ograniczona. O szczegóły prosimy pytać w biurze.


Trzeci język gratis. Przy zapisie na kurs semestralny z dwóch języków i płatności z góry, kursant otrzymuje prawo wyboru bezpłatnego kursu z 3 języka obcego także w wymiarze jednego semestru - Będzie to dowolny język, wszystkie poziomy.


Kurs za 1 zł. Zbierzcie się w piątkę! Jeśli zapiszesz 4 znajomych, piąty kurs otrzymasz za 1 zł. Kwota do podziału lub kurs dla Ciebie.


Dla naszych stałych słuchaczy zniżki za kontynuację - zapytaj w biurze. A dla nowych studentów gwarancję niższych cen w następnym semestrze.

w ramach kursu:

 • zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do kilku grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • test i określenie poziomu startowego - na początku test. Niezobowiązująco i całkowicie bezpłatnie. 
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów

Wybierz twój język

Nauka języka angielskiego Nauka języka niemieckiego Nauka języka hiszpańskiego Nauka języka francuskiego Nauka języka włoskiego Nauka języka rosyjskiego Nauka języka portugalskiego Nauka języka norweskiego Nauka języka szwedzkiego Nauka języka japońskiego Nauka języka chińskiego Nauka języka koreańskiego

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680