Z dniem 8 czerwca wznawiamy zajęcia indywidualne i grupowe w trybie stacjonarnym. Cały czas prowadzimy także lekcje online za pośrednictwem komunikatorów. Szczegóły poniżej... Do zobaczenia!
 Promocje w sezonie 2019 / 2020

dymek cena

445 zł. semestr nauki. Promocyjna cena 445 zł. za semestr nauki (październik - luty lub marzec - czerwiec) w grupie Comfort 5 do 10 uczestników. Semestr to 28 lekcji po 45 minut, do tego dochodzą bezpłatne konwersacje z native spekaerem z angielskiego i niemieckiego - patrz promocja "Bezpłatne konwersacje".

Promocyjna cena za semestr obowiązuje przy zapisie na rok. Rok nauki wybranego języka w grupie Comfort kosztuje 890 zł. czyli cena dwóch semestrów po 445 zł. każdy. Regularna cena semestru to 496 zł. (lub 470 zł. ze zniżką studencką) co w przypadku dwóch semestrów daje łączny rabat w wysokości 100 zł. 

Dodatkowe bonusy w zależności od sposobu płatności za kurs:

 • płatności z góry - Drugi język Gratis. Przy płatności z góry całej kwoty za dwa semestry, kursant otrzymuje możliwość bezpłatnego uczęszczania na kurs z drugiego wybranego języka obcego w postaci jednego dodatkowego semestru - patrz promocja "Drugi język Gratis".
 • płatność w ratach - raty 0%. Przy płatności w ratach istnieje możliwość zapłaty za kurs w dwóch nieoprocentowanych ratach. Druga rata płatna w kolejnym miesiącu od momentu zawarcia umowy.

Rok nauki to 2 semestry - zajęcia jak w kalendarzu akademickim - od października do lutego w semestrze zimowym i od marca do czerwca w semestrze letnim.


kursy jezykowe konwersacje native speaker

Bezpłatne konwersacje bez limitu. Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego prowadzone przez native speakerów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie. 

 • Zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowywaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • Cel - jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Proponujemy także zajęcia integracyjne - "planszówki".

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w holu szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.


kursy jezykowe drugi jezyk gratis

Drugi język gratis. Rozpocznij przygodę z nowym językiem. Zapisz się i opłać roczny kurs z dowolnego języka. Drugi kurs otrzymasz gratis.

Promocja dotyczy kursu podstawowego z języków: angielski, niemiecki, rosyjski, francuski i włoski. Będzie to pełen semestr w wymiarze 28 godzin lekcyjnych.

Istnieje możliwość wyboru innego języka na poziomie wyższym niż podstawowy, ale tylko w przypadku zaistnienia wolnych miejsc w grupach. Ilość miejsc ograniczona.

O szczegóły prosimy pytać w biurze.


Trzeci język gratis

Przy zapisie na kurs semestralny z dwóch języków i płatności z góry, kursant otrzymuje prawo wyboru bezpłatnego kursu z 3 języka obcego także w wymiarze jednego semestru - Będzie to dowolny język, wszystkie poziomy.


Kurs za 1 zł.

Zbierzcie się w piątkę! Jeśli zapiszesz 4 znajomych, piąty kurs otrzymasz za 1 zł. Kwota do podziału lub kurs dla Ciebie.


Dla naszych stałych słuchaczy zniżki za kontynuację - zapytaj w biurze. A dla nowych studentów gwarancję niższych cen w następnym semestrze.

w ramach kursu:

 • zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do kilku grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • test i określenie poziomu startowego - na początku test. Niezobowiązująco i całkowicie bezpłatnie. 
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680