fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

📚 Rozpoczynamy zapisy na nasze kursy semestralne języka angielskiego! Wyższy poziom w nauce angielskiego. 👥 W ramach oferty znajdziesz zarówno zajęcia grupowe, idealne do nauki w dynamicznej atmosferze, jak i indywidualne lekcje ściśle dostosowane do Twoich potrzeb.

👩‍🏫 Nasza kadra nauczycielska to doświadczeni filolodzy, którzy pomogą Ci opanować angielski na każdym poziomie zaawansowania. W trakcie kursów angielskiego zapewniamy intensywny rozwój umiejętności mówienia, rozumienia, czytania i pisania. 🚀

🎓 Po ukończeniu naszych zajęć otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje osiągnięcia, który będzie nie tylko dowodem nowo zdobytych umiejętności, ale także zachętą do poszukiwania kolejnych wyzwań i możliwości zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Nie czekaj! Zapisz się na nasze kursy angielskiego już teraz i kontynuuj lub rozpocznij swoją przygodę z nauką tego pięknego języka. Nasza szkoła języka angielskiego jest miejscem, gdzie Twoje cele stają się rzeczywistością.

📜 Prowadzimy kursy na certyfikaty FCE, CAE, IELTS

kursy angielskiego szkoła angielskiego angielski nauka angielski nauka kursy języka angielskiego  angielski certyfikaty szkoła języka angielskiego

Kursy angielskiego w Poznaniu

 Perfect kursy angielskiego. Znajdź nas na Facebooku! Perfect kursy angielskiego. Znajdź nas na Facebooku!

 

Nauka angielskiego to przyjemność

Poczuj się bezpiecznie na zajęciach gdzie nikt nie będzie Ciebie oceniał, gdzie będziesz w stanie z przyjemnością rozwijać Twoje umiejętności w porozumiewaniu się w języku angielskim.

Najważniejsze jest aby się komunikować. Na zajęciach pracujemy po angielsku. Komfortowo i bez stresu.

Nasi lektorzy

Każdy z nas jest inny, stąd nie ma unikalnej metody uczenia się. Nasi doświadczeni lektorzy polscy i native speakerzy maja tego świadomość. Stosują autorskie i nowatorskie techniki aby przyswajanie materiału było jeszcze wydajniejsze, bo dostosowane do indywidualnych potrzeb konkretnego słuchacza.

Materiały potrzebne na zajęciach przekazywane są zawsze nieodpłatnie naszym słuchaczom.

Przejdź na wyższy poziom!

Najważniejsze są postępy. Oferujemy kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Jeśli jesteś osobą początkującą, przyjdź na kurs od podstaw. Zaczynamy od fonetyki i alfabetu. Jeśli już uczyłeś się angielskiego, wypełnij darmowy test dostępny tutaj. My zaproponujemy Ci grupę na poziomie od A2 do C1.

Angielski w grupach

Do 10 kursantów w grupie (średnio 6-8 osób). Zajęcia w grupach odbywają się zazwyczaj w godzinach wieczornych 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy na podstawie zgłoszeń naszych kursantów.

Więcej na temat kursów grupowych – o kursach | ceny | promocje

Kursy indywidualne języka angielskiego

Dostępne różne pakiety do wyboru. Zajęcia indywidualne codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30. Kursy Face to Face realizujemy także w siedzibie klienta.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne | ceny | promocje

Angielski online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje angielskiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy angielskiego online | ceny | promocje

Angielski kursy - certyfikaty, matury, egzaminy

Kursy na certyfikaty: język angielski FCE, CAE, CPE, TOEIC, TOEFL, IELTS. Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Rodzaje kursów

Angielski ogólny, specjalistyczny, biznesowy, techniczny, prawniczy, medyczny, IT.

Intensywne kursy angielskiego

Do wyboru kursy standardowe jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne dwie lekcje po 90 minut w tygodniu

Decyzja o nauce zawsze trafna! Nie marnuj zapału! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo. U nas możesz więcej!

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

Kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │ceny │promocje


Język ANGIELSKI (ang. the English language) – język urzędowy na terytoriach zależnych Wielkiej Brytanii oraz w większości jej byłych kolonii i dominiów, m.in. Irlandii, Kanadzie, RPA, Australii i Nowej Zelandii.

W samej Wielkiej Brytanii angielski jest de facto językiem urzędowym, jednak formalnie państwo to nie posiada żadnego oficjalnie ustalonego języka urzędowego. Podobna sytuacja jest też w Stanach Zjednoczonych. Angielski należy do oficjalnych języków ONZ, a od XX wieku jest najczęściej używanym językiem w kontaktach międzynarodowych. Niekiedy określany jako pierwszy uniwersalny język ludzkości.

Język angielski jest bardzo mocno zróżnicowany geograficznie. Dialekty różnią się fonetyką, słownictwem i do pewnego stopnia gramatyką.

Język angielski jest obecnie źródłem zapożyczeń na prawie całym świecie, ale wcześniej to angielszczyzna tworzona była poprzez wpływ innych języków. Obecnie trend ten został przyhamowany, ale wciąż stanowi istotny czynnik rozwoju języka.

Angielszczyzna jest językiem zachodniogermańskim, który wziął swój początek z anglo-fryzyjskich dialektów przyniesionych do Brytanii przez germańskich osadników i rzymskie wojska z terenu obecnych północnych Niemiec i Holandii. Na początku, język staroangielski był mieszaną grupą dialektów, obrazującą różnorodne źródła anglosaskiej ludności ówczesnej Anglii. Jeden z tych dialektów, późny zachodniosaski, w końcu zyskał przewagę. Pierwotny staroangielski następnie był pod wpływem obcym ze względu na dwie fale inwazji. Pierwsza to inwazja Wikingów, użytkowników języków skandynawskich; zdobyli oni i skolonizowali części Brytanii w ósmym i dziewiątym wieku. Druga to inwazja Normanów w XI wieku. Mówili oni językiem starofrancuskim i rozwinęli anglo-normańską odmianę języka angielskiego. Te dwie inwazje spowodowały, że angielszczyzna stała się do pewnego stopnia językiem mieszanym (chociaż nie był to pidgin - prawdziwie mieszany język w ścisłym lingwistycznym znaczeniu tego słowa).

Współżycie ze Skandynawami zaowocowało zauważalnym gramatycznym uproszczeniem i leksykalnym wzbogaceniem anglo-fryzyjskiego rdzenia angielszczyzny; późniejsza normańska okupacja prowadziła ku przeszczepieniu do rdzenia germańskiego bardziej wyszukanej warstwy słów z romańskiej gałęzi języków europejskich. Ten wpływ normański wprowadził angielszczyznę do sądów i urzędów. W ten sposób angielszczyzna rozwinęła się w "pożyczający" język o wielkiej elastyczności i bogatym słownictwie.

Alfabet angielski jest obecnie tożsamy z alfabetem łacińskim i składa się z dwudziestu sześciu liter:
A a B b C c D d E e F f
G g H h I i J j K k L l
M m N n O o P p Q q R r
S s T t U u V v W w X x
Y y Z z

Pisownia angielska, w szczególności pisownia samogłosek, jest bardzo nieregularna. Dodatkowo występuje duże geograficzne zróżnicowanie wymowy. Dialekty różnią się na wiele sposobów, jedną z najbardziej znanych różnic jest występowanie lub niewystępowanie „r” przed spółgłoską i w absolutnym wygłosie.

Dialekty różnią się też znacznie systemami samogłosek.
Jeśli chodzi o formę ortograficzną, statystycznie najczęściej występującymi literami są: „e” (występuje 56× częściej niż najrzadsze „q”), „a” (43×), „r” (39×), „i” (38×), „o” (36×), „t” (35×) i „n” (34×). Z kolei najczęściej występujące dwuliterowe zbitki to: „th”, „he”, „in”, „er”.

 Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

Intensywne kursy letnie języka angielskiego 

Lektorzy polscy i native speakarzy | konwersacje, gramatyka, kursy na certyfikaty | bezpłatne materiały do nauki | certyfikat ukończenia kursu

Czas trwania 2 do 4 tygodni. Intensywność: 1x90 minut, 2x90 minut lub 3x60 minut zajęć w tygodniu.

Wakacyjne kursy angielskiego w małych grupach 2 do 4 osób

kurs grupowy cena ilość lekcji osób w grupie
Lato mini grupa 12 660 zł.
12 x 90 minut 3 do 4 osób
12 x 60 minut 2 osoby 

Język angielski - intensywny, miesięczny kurs indywidualny. Cena lekcji 69 zł.

 kurs indywidualny cena ilość lekcji 
Lato VIP 14 970 zł.
11 lekcji po 60 minut lub 7 lekcji po 90 minut (14 x 45 minut)

Terminy zajęć poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 do 20:30. Elastyczny grafik i intensywność. Zajęcia stacjonarne, online, mieszane.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan