Perfect ul. Św. Marcin 26, tel.: 607 584 123

Kursy wakacyjne w Perfect ⇢ intensywnie lub na spokojnie indywidualnie lub w grupie 2 - 3 osoby native speakerzy doświadczeni filolodzy

Kursy wakacyjne - zajęcia z native speakerami i lektorami polskimi
elastyczne terminy 📅 ⇢ dopasowane poziomy 📊 ⇢ optymalna intensywność ⚡

🏖️ Wakacje to czas, kiedy warto popracować nad formą, nie tylko tą fizyczną. Zadbaj o kondycję językową na naszych kursach wakacyjnych, indywidualnych i w mini grupach. Proponujemy praktyczną naukę dla osób zaawansowanych, jak i początkujących, którzy pomyśleli o przygodzie z nowym językiem i kulturą kraju jego pochodzenia. 🌍
Kurs wakacyjny to powrót do częściowo zapomnianych umiejętności w celu poszerzenia wiedzy i wypracowania biegłości w mówieniu. Dodatkowe zajęcia latem to najlepszy sposobem na zachowanie ciągłości nauki. 📚

Kursy wakacyjny na miarę Twoich potrzeb. Uczymy 13 języków obcych, w tym polskiego dla obcokrajowców. Oferujemy różne poziomy zaawansowania. Pomagamy przełamywać bariery, zachęcimy do mówienia, otwieramy na sytuacje obcojęzyczne.

Więcej…

Językowa wiosna w Perfect

  • 🌍 2x więcej angielskiego. Druga lekcja angielskiego bezpłatnie co tydzień jako dodatek do Twojego kursu. Różne zagadnienia gramatyczne i leksykalne.

  • 🌟 Drugi język Gratis. Każdy kto zapisze się na roczny kurs z wybranego języka i opłaci go z góry, będzie miał możliwość uczęszczania na zajęcia z drugiego języka bezpłatnie.

  • 🗣️ Bezpłatne konwersacje z angielskiego i niemieckiego. Spotkania z językiem i kulturą krajów – bez ograniczeń dla wszystkich naszych kursantów.

Kursy wakacyjne języka angielskiego. Grupy ⇢ indywidualne ⇢ stacjonarne i on-line

Wakacje to świetna okazja aby popracować nad angielskim. Uczymy praktycznie na wszystkich poziomach zaawansowania. Realizujemy różne strategie i metody nauki. Dopasujemy się do potrzeb, pomożemy w przełamaniu bariery, zachęcimy do mówienia, otworzymy na sytuacje anglojęzyczne.
Potrzebujesz rozmówek? Wybierasz się za granicę? A może chcesz poszerzyć słownictwo lub myślisz o zdaniu egzaminu na certyfikat językowy?

Angielski zajęcia stacjonarne. Indywidualne VIP z lektorem polskim lub native speakerem. Zajęcia w grupach LUX 2 do 4 osób. Do 4 x 90 minut lekcji tygodniowo. Nasza szkoła znajduje w samym sercu Poznania, ul. Św. Marcin 26. Proponujemy szeroki wachlarz terminów do wyboru, od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 20:30.

Wakacyjne kursy - angielski on-line. Kursanci spotykają się w sieci. Pracujemy na sprawdzonej platformie Skype, która oferuje dobrą jakość połączeń, możliwość korzystania z materiałów audio i video oraz tablicy. Więcej o lekcjach online.

Proponujemy dwa tryby nauki angielskiego. Zajęcia grupowe -  pakiet 12 lekcji po 90 minut, jedna lub dwie lekcje tygodniowo lub w trybie przyspieszonym, w postaci nawet czterech lekcji po 90 minut tygodniowo. W przypadku zajęć indywidualnych, do wykorzystania mamy pakiet 12 lekcji po 45 minut lub 9 lekcji po 60 minut. Terminy i intensywność zajęć dopasowujemy do planów wakacyjnych naszych kursantów. Materiały potrzebne na zajęciach przekazujemy nieodpłatnie.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w celu rezerwacji terminów - kontakt
Test z angielskiego dostępny tutaj. Odpowiedzi prosimy przesłac na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan