fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

Kursy chińskiego w Poznaniu

Kursy języka chińskiego w Perfect w Poznaniui Perfect kursy - znajdź nas na Facebooku!

 

Język chiński - poziomy zaawansowania

Jeśli chcesz rozpocząć naukę chińskiego, przyjdź do grupy od podstaw. Już na pierwszej lekcji poznasz niektóre podstawowe zwroty i wyrażenia aby zacząć się komunikować. Jeśli już uczyłaś / uczyłeś się chińskiego, powiedz nam na jakim jesteś etapie. My zaproponujemy Ci odpowiedni program zajęć, grupę lub lekcje indywidualne.

Chiński – kurs grupowy

Grupy chińskiego liczą średnio 4-6 kursantów. Zajęcia odbywają się najczęściej w godzinach wieczornych 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy zawsze w oparciu o dyspozycyjność naszych kursantów.

Więcej na temat kursów grupowych – o kursach, ceny, promocje

Indywidualna nauka chińskiego

Dostępne różne pakiety do wyboru. Zajęcia indywidualne prowadzimy codziennie. Terminy do wyboru, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:30. Szkolenia z języka chińskiego realizujemy także w siedzibie klienta.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne, ceny, promocje, bonusy

Chiński online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje chińskiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy chińskiego online | ceny | promocje

Chiński certyfikaty

certyfikat HSK 汉语水平考试 Hanyu Shuiping Kaoshi, ang. The Chinese Proficiency Test

Rodzaje kursów

Chiński ogólny, specjalistyczny, rozmówki.

Intensywne kursy chińskiego

Do wyboru kursy standardowe - jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne - dwie lekcje po 90 minut w tygodniu.

Decyzja o nauce zawsze trafna! Nie marnuj zapału! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

Kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │ceny │promocje


 

Język CHIŃSKI - standardowy język chiński, nazywany przez zwolenników istnienia wielu języków chińskich standardowym językiem mandaryńskim, to oficjalny język ChRL, opracowany w latach 50. i nauczany w chińskich szkołach od 1956 roku. Według danych spisu powszechnego z 2000 roku, w języku tym mówi w Chinach ponad 840 mln osób[2]. Liczbę cudzoziemców władających tym językiem lub uczących się go władze chińskie szacują na 30 mln osób.

Wywodzi się on z tzw. języków mandaryńskich, używanych na północy Chin. Jest językiem urzędowym w trzech państwach: ChRL, Tajwanie i Singapurze. Dzięki edukacji prowadzonej w tym języku jest on zrozumiały dla większości użytkowników języków chińskich i nazywany w Chinach kontynentalnych putonghua = "mowa powszechna", a na Tajwanie guoyu = "język państwowy".

Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

Intensywne kursy letnie języka chińskiego 

konwersacje, gramatyka, kursy na certyfikaty | bezpłatne materiały do nauki | certyfikat ukończenia kursu

Czas trwania 2 do 4 tygodni. Intensywność: 1x90 minut, 2x90 minut lub 3x60 minut zajęć w tygodniu.

Wakacyjne kursy chińskiego w małych grupach 2 do 4 osób

kurs grupowy cena ilość lekcji osób w grupie
Lato mini grupa 12 660 zł.
12 x 90 minut 3 do 4 osób
12 x 60 minut 2 osoby 

Język chiński - intensywny, miesięczny kurs indywidualny. Cena lekcji 69 zł.

 kurs indywidualny cena ilość lekcji 
Lato VIP 14 970 zł.
11 lekcji po 60 minut lub 7 lekcji po 90 minut (14 x 45 minut)

Terminy zajęć poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 do 20:30. Elastyczny grafik i intensywność.

Język chiński online i stacjonarne.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan