fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

Rozpoczynamy zapisy na nasze ekscytujące kursy semestralne języka francuskiego! 🚀 Nasza szkoła francuskiego to doskonałe miejsce, aby rozpocząć i rozwijać swoją przygodę z językiem francuskim. Oferujemy zarówno lekcje grupowe, które umożliwiają interakcję i wymianę doświadczeń, jak i indywidualne zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb. 👩‍🏫

🌟 Nasi doświadczeni nauczyciele – lektorzy polscy i native speakerzy – z pasją wprowadzą Cię w tajniki swojej profesji. Nauka francuskiego z nami to nie tylko zdobycie umiejętności językowych, ale także odkrycie fascynującej kultury francuskiej krajów frankofońskich. 🌐 Nasze kursy języka francuskiego obejmują rozwijanie kompetencji w mówieniu, słuchaniu, czytaniu i pisaniu. 📈

Po ukończeniu kursów będziesz miał/a szansę zdobyć prestiżowy francuski certyfikat DALF lub DELF. To cenne potwierdzenie Twoich umiejętności językowych, które otwiera drzwi do nowych możliwości zawodowych i osobistych.

Nie zwlekaj! 🤝 Zapisz się na nasze kursy francuskiego już dziś i rozpocznij swoją przygodę z tym pięknym językiem. Nasza szkoła języka francuskiego to miejsce, gdzie Twoje cele stają się rzeczywistością.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan