Wakacyjne kursy językowe. Zapisy trwają → Kursy w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online.

Perfect kursy hiszpańskiego w PoznaniuNazywam się Mario Correa, jestem Argentyńczykiem, narodowości hiszpańskiej. Od wielu lat zajmuję się tańcem i nauczaniem języka hiszpańskiego. Doskonaląc moje umiejętności, osiągam świetne rezultaty w przekazywaniu wiedzy i to co robię, sprawia mi satysfakcję oraz moim uczniom.

Na zajęciach przede wszystkim rozmawiamy, aby student(ka) mógł(a) sam(a) porozumiewać się w różnych sytuacjach życia codziennego. Będziemy również czytać, pisać i słuchać. A moje nawiązania językowe do zainteresowań i potrzeb uczniów sprawią, że nauka będzie ciekawa i bardzo twórcza. (Możemy też mówić po angielsku dla wyjaśnień lub jeśli są pytania i wątpliwości).

Oczywiście zapoznaję się z materiałami dydaktycznymi szkoły i przygotowuję się według wytycznych metodologów. Jeszcze coś mnie:

Jestem artystą i moje zdolności twórcze wykorzystuję w tej dziedzinie. Mieszkałem przez 13 lat w Hiszpanii i w związku z tym mam głęboką wiedzę o tym kraju.
Interesuję się historią, geopolityką, antropologią, etnografią i socjologią. Też lubię turystykę, naturę i sport.

Mój akcent jest neutralny i moja wymowa jest wyraźna, wręcz aktorska, przez co łatwo mnie rozumieć i naśladować. Moją pracę wykonuję z zaangażowaniem i pasją.

Pozdrawiam serdecznie.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan