Przy zapisie na kurs semestralny w styczniu, oferujemy bezpłatnie miesiąc nauki wybranego języka. Zapraszamy na kursy semestralne w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online.

Kursy języka koreańskiego w Poznaniu Perfect kursy koreańskiego. Znajdź nas na Facebooku! Perfect kursy koreańskiego- znajdź nas na Facebooku!

Kursy koreańskiego w PoznaniuInteresujesz się językiem i kulturą Korei? A może słuchasz muzyki K-pop? Sprawdź jak łatwo i przyjemnie zacząć przygodę z koreańskim. Zajęcia w grupach Comfort, Lux i indywidualne VIP. Dowiedz się więcej, napisz lub zadzwoń.

Język koreański to nowość spośród naszych kursów. Zdecydowaliśmy się go wprowadzić w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie naszych potencjalnych słuchaczy. Rosnące znaczenie Korei jak i jej ogromny wpływ na popkulturę sprawiają, iż coraz więcej osób chce uczyć się właśnie koreańskiego.

Mamy kilka rozwiązań. Grupy COMFORT, to grupy o liczebności uczestników między 5 a 10 osób, gdzie odpłatność za semestr nauki wynosi już 445 zł. Grupy Lux to propozycja dla znajomych. Liczba uczestników od 2 do 4 osób. A może zajęcia indywidualne VIP w cenie ok. 50 zł. za 45 minut lekcji?

Język KOREAŃSKI - język używany na Półwyspie Koreańskim. Używany jest głównie w Korei Południowej oraz Północnej, a także w sąsiadującej z Koreą Północną chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian. Na świecie językiem tym posługuje się ok. 77 milionów ludzi, włączając w to duże skupiska w republikach dawnego Związku Radzieckiego, USA, Kanadzie, Brazylii i Japonii.

Oryginalny koreański system zapisu - hangul – jest alfabetem sylabicznym i fonetycznym. Coraz rzadziej spotyka się zapis znakami sinokoreańskimi hancha. Większość słów potocznie używanych w języku koreańskim jest pochodzenia koreańskiego, jednakże ponad 50% ogólnego słownictwa ma źródła w koreańskim sposobie odczytania znaków chińskich. Koreański jest językiem typu SOV.

Współczesny język koreański wywodzi się z języka średniokoreańskiego, a ten z kolei ze starokoreańskiego, którego przodkiem jest język używany w prehistorycznej Korei, którego pochodzenie jest sporne.
W Korei Północnej Korea nazywa się „Chosŏn” (조선), a na język koreański mówi się „Chosŏnmal” (조선말) lub bardziej oficjalnie „Chosŏnŏ” (조선어).
Z kolei w Korei Południowej, Korea Południowa jest nazywana „Hanguk” (w hangul: 한국). Język koreański jest zwany „Hangugmal” (한국말), lub bardziej formalnie „Hangug-ǒ” (한국어). Czasami, potocznie mówi się na niego „Urimal” (우리말; „nasz język”). Standardowy język nauczany w szkołach nosi nazwę „Gug-ǒ” (국어; „język narodowy”).
Korea była także nazywana „Chosŏn” („Chōsen” w języku japońskim) podczas japońskiej okupacji Korei (1910-1945).
Koreański jest zazwyczaj klasyfikowany jako język nienależący do żadnej rodziny językowej (języki izolowane)[1][2]. Większość językoznawców południowokoreańskich, a także niektórzy europejscy i amerykańscy przypisują ten język do grupy mandżursko-tunguskiej w obrębie rodziny języków ałtajskich[3]. Część lingwistów amerykańskich uznaje koreański za spokrewniony z japońskim[4]
W samej Korei możliwość związku pomiędzy językami koreańskim a japońskim jest raczej ignorowana. Częściowo dzieje się tak ze względu na historię obu krajów, częściowo ze względu na brak jednoznacznych dowodów pokrewieństwa. Związki z językami ałtajskimi są ostatnio także podważane... (źródło Wikipedia)

Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

Skontaktuj sie ze swoim lektorem w umówionym terminie zajęć stacjonarnych

Pani Ola Perfect kursy koreańskiego Skype

Wybierz twój język

Nauka języka angielskiego Nauka języka niemieckiego Nauka języka hiszpańskiego Nauka języka francuskiego Nauka języka włoskiego Nauka języka rosyjskiego Nauka języka portugalskiego Nauka języka norweskiego Nauka języka szwedzkiego Nauka języka japońskiego Nauka języka chińskiego Nauka języka koreańskiego

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan