fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

🤩 Ruszyły zapisy na nasze kursy semestralne języka niemieckiego! Nasza szkoła to miejsce, gdzie będziesz uczyć się skutecznie i z pasją. Oferujemy zarówno zajęcia grupowe, które sprzyjają interakcji i wymianie doświadczeń, jak i indywidualne lekcje, ściśle dostosowane do Twojego tempa i celów nauki.

Nasi wykwalifikowani instruktorzy są gotowi wprowadzić Cię w tajniki swojej specjalności. 🌟 Nauka niemieckiego z nami to nie tylko opanowanie języka, ale również poznanie fascynującej kultury niemieckiej. Nasze kursy języka niemieckiego obejmują rozwijanie umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania.

🌍 Po zakończeniu kursów otrzymasz certyfikat z niemieckiego, który będzie świadectwem Twoich kompetencji językowych, otwierając drzwi do nowych możliwości zawodowych i osobistych. 🌍

📈 Może myślisz o zdaniu certyfikatu, np. Zertifikat Deutsch - Goethe Institut, Österreich Institut?

Zapisz się na nasze kursy niemieckiego już dziś i rozpocznij swoją podróż ku biegłej komunikacji w języku niemieckim. 🚀 Nasza szkoła języka niemieckiego jest miejscem, gdzie Twoje cele staną się osiągalne. 🤝

Kursy niemieckiego w Poznaniu

Perfect kursy niemieckiego - znajdź nas na Facebooku! Perfect kursy niemieckiego. Znajdź nas na Facebooku!

 

Kursy niemieckiego spokojnie i bez stresu.

Czy język niemiecki jest trudny? Niekoniecznie. Nauka niemieckiego może sprawiać przyjemność. Rodzajniki, przypadki, szyk zdania czy wymowa charczącego „r” nie musi być problemem. Pozwól nam działać, intensywnie pracuj nad językiem, a efekty przyjdą same.

Najważniejsze jest zacząć mówić, na poprawność przyjdzie czas.

Nasi lektorzy

Daj siebie poznać! Każdy z nas jest inny. Nasi doświadczeni lektorzy, polscy i native speakerzy, mają swoje metody. Używają sprawdzonych technik aby Ciebie nauczyć niemieckiego. Zajęcia jak i materiały edukacyjne przygotowują uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego kursanta.

Materiały potrzebne na zajęciach przekazujemy zawsze nieodpłatnie naszym słuchaczom.

Niemiecki - różne poziomy zaawansowania

Jeśli chcesz rozpocząć naukę języka niemieckiego, przyjdź do grupy od podstaw. Zanim przejdziesz dalej, poznasz alfabet i wymowę. Jeśli już znasz niemiecki w jakimś stopniu, prześlij nam odpowiedzi do bezpłatnego testu, który znajdziesz na naszej stronie tutaj. My zaproponujemy Ci odpowiedną grupę na poziomie od A2 do C1.

Język niemiecki w grupach

Do 10 kursantów w grupie (średnio 5-6 osób). Zajęcia w grupach odbywają się zazwyczaj w godzinach wieczornych 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy zawsze w oparciu o dyspozycyjność naszych kursantów.

Więcej na temat kursów grupowych – o kursach | ceny | promocje

Kursy indywidualne języka niemieckiego

Dostępne różne pakiety do wyboru. Zajęcia indywidualne prowadzimy codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30. Szkolenia z języka niemieckiego realizujemy także w siedzibie klienta.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne | ceny | promocje

Niemiecki online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje niemieckiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy niemieckiego online | ceny | promocje

Niemiecki certyfikaty, matury, egzaminy

Prowadzimy kursy na następujące certyfikaty: Zertifikat Deutsch (ZD), Goethe- Zertifikat (ZMP), Zentrale Oberstufenprüfung (ZOP), WiDaF. Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury z niemieckiego - podstawowej i rozszerzonej. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Rodzaje kursów

Niemiecki ogólny, specjalistyczny, biznesowy, techniczny, prawniczy, medyczny, IT.

Intensywne kursy niemieckiego

Do wyboru kursy standardowe jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne dwie lekcje po 90 minut w tygodniu.

Decyzja o nauce zawsze trafna! Nie marnuj zapału! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo. U nas możesz więcej!

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

Kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │ceny │promocje


Język NIEMIECKI - język z grupy zachodniej rodziny języków germańskich. W rzeczywistości stanowi on grupę kilku języków zachodniogermańskich, które często są określane jako języki niemieckie; standardowy język niemiecki (Standard Hochdeutsch) oparty jest na Biblii Marcina Lutra, która z kolei opiera się na języku mówionym w Górnej Saksonii i Turyngii.

W skład języków niemieckich wchodzą: alemański (Szwajcaria, Alzacja, Szwabia), bawarski (Bawaria, Austria), górnofrankijski (Frankonia, Hesja, Palatynat, Lotaryngia, Luksemburg – tamtejsza odmiana zwana językiem luksemburskim), środkowogórnoniemiecki (do którego można zaliczyć "Standard Hochdeutsch", oraz gwary z obszaru Górnej Saksonii, Turyngii, Anhaltu, południowej Brandenburgii oraz ze Śląska; dawniej również Prusy Górne) oraz dolnoniemiecki (Dolna Saksonia, Meklemburgia, północna Brandenburgia, Pomorze – obecnie tylko Przednie, dawniej również Prusy Dolne; w praktyce również język niderlandzki oraz afrikaans stanowią odmianę języka dolnoniemieckiego).
Różnice np. pomiędzy dolnoniemieckim a bawarskim są większe niż pomiędzy polskim a serbsko-chorwackim. Pogląd o "jednym" języku niemieckim jest w dużej mierze spuścizną czasów Bismarcka i Hitlera, bowiem centralistycznym dążeniom Berlina nie leżały po drodze różnice językowe pomiędzy poszczególnymi częściami państwa.
Języki niemieckie (często w kontakcie z innymi językami) odegrały kluczową rolę w kształtowaniu się kilku innych języków. Przykładem jest tu wykształcony w średniowieczu język jidysz. W XIX wieku natomiast z kilku etnolektów niemieckich w Pensylwanii wykształcił się język pensylwański.
Język niemiecki posiada swoich użytkowników w krajach gdzie nie ma statusu oficjalnego są to: Stany Zjednoczone, Brazylia, Kanada, Francja, Argentyna, Rosja, Kazachstan, Australia, Holandia, Wielka Brytania, Hiszpania, Chile, Paragwaj, Węgry, Republika Południowej Afryki, Meksyk, Izrael, Rumunia i Czechy.

Alfabet niemiecki jest odmianą alfabetu łacińskiego i składa się z 30 liter. Oprócz 26 liter klasycznych zawiera także przegłosy ä, ö i ü (tzw. Umlaut) oraz ß (tzw. Es-Zett lub scharfes S, zob. ß). Przy braku odpowiednich czcionek muszą one być zastępowane odpowiednimi dwuznakami (ä = ae, ö = oe, ü = ue, ß = ss).

A Ä B C D E F G H I J K L M N O Ö P Q R S T U Ü V W X Y Z
a ä b c d e f g h i j k l m n o ö p q r s ß t u ü v w x y z

Cechą charakterystyczną niemieckiej ortografii jest pisownia wszystkich rzeczowników wielką literą (występująca współcześnie ponadto jedynie w ortografii jęz. luksemburskiego).

W 1998 r. wprowadzono reformę (potem kilkakrotnie modyfikowaną) niemieckiej ortografii, która polega m.in. na wariantowym zniemczeniu pisowni niektórych wyrazów obcych, zwiększeniu liczby wyrażeń pisanych rozdzielnie oraz wielką literą, jak również zastąpieniu ß występującego po krótkiej samogłosce przez ss oraz zwiększeniu częstotliwości używania litery ä zamiast e. Nowa pisownia formalnie obowiązuje już w Niemczech i Austrii, jest jednak ignorowana przez największe wydawnictwa prasowe.

Wygląd szkolnego pisma ręcznego w języku niemieckim był ściśle uregulowany. Do 1925 r. było to pismo zwane Kurrentschrift (kurrenta; inaczej Spitzschrift), a w latach 1935-1941 Sütterlinschrift (inaczej Deutsche Schrift). Do dzisiaj widać te wpływy w piśmie ręcznym starszego pokolenia Niemców.

Dla niemieckiego ze Szwajcarii i Liechtensteinu charakterystyczny jest brak litery ß w pisowni, zastępuje się ją podwójnym "s" (ss).

Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

Intensywne kursy letnie języka niemieckiego 

Lektorzy polscy i native speakarzy | konwersacje, gramatyka, kursy na certyfikaty | bezpłatne materiały do nauki | certyfikat ukończenia kursu

Czas trwania 2 do 4 tygodni. Intensywność: 1x90 minut, 2x90 minut lub 3x60 minut zajęć w tygodniu.

Wakacyjne kursy niemieckiego w małych grupach 2 do 4 osób

kurs grupowy cena ilość lekcji osób w grupie
Lato mini grupa 12 660 zł.
12 x 90 minut 3 do 4 osób
12 x 60 minut 2 osoby 

Niemiecki - intensywny kurs indywidualny w wakacje. Cena lekcji 69 zł.

 kurs indywidualny cena ilość lekcji 
Lato VIP 14 970 zł.
11 lekcji po 60 minut lub 7 lekcji po 90 minut (14 x 45 minut)

Terminy zajęć poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 do 20:30. Elastyczny grafik i intensywność. Niemiecki stacjonarnie lub online.

Gorthe Institut

PONS  - świetny słownik PONS

Bildwoerterbuch - słownik obrazkowy języka niemieckiego

Wizualne pomoce do nauki niemieckiego - Ilustrowane pomoce naukowe

DUDEN - słownik niemiecki, doskonały dla osób na zaawansowanym poziomie. Po wpisaniu słowa pojawia się jego definicja i przykłady użycia.

Słownik obrazkowy dla początkujących - słownik zawiera słowa z podstawowych kategorii, np. uczucia, żywność, czas, zawody, ubrania.

Deutsche Welle - strona do nauki języka niemieckiego zawiera bogaty zbiór materiałów na każdym poziomie 

zaawansowania, na przykład:

-Top-Thema (poziom B1) - skrócone i dopasowane do poziomu artykuły z portalu Deutsche Welle. Do każdego tekstu dołączone jest nagranie audio.

-Video-Thema (poziom B2/C1) - krótkie nagrania z napisami. Do każdego filmu jest dołączona transkrypcja, ćwiczenia, wyjaśnione słownictwo.

-Langsam gesprochene Nachrichten (poziom B2/C1) - wiadomości Deutsche Welle. Nagrania można ściągnąć w formie mp3.

-Deutsch lernen mit Jojo (poziom B1,B2) - telenowela dla osób uczących się języka niemieckiego. Jojo przyjeżdża do Niemiec na studia. W kolejnych odcinkach poznajemy jej przygody. Jak na niemiecką telenowelę przystało nie zabraknie intryg, perypetii miłosnych, zazdrości. Widzowie towarzyszą Jojo w jej życiu studenckim, potem zawodowym.

Der Audio-Sprachkurs Radio D (poziom A1, A2) - materiały, nagrania audio i teksty, skierowane do osób na poziomie początkującym. Nagrania są podzielone na krótkie odcinki w formie mp3.

Deutsch am Arbeitsplatz - nauka na poziomach A1-B2. Ćwiczenia dotyczą różnych obszarów zawodowych. Przećwiczysz np. rozmowę telefoniczną, znajdziesz ćwiczenia na temat korespondencji biznesowej, poznasz słownictwo związane z prezentacjami, obejrzysz krótkie wywiady.

Der YouTube-Kanal 24h Deutsch - kanał prowadzi charyzmatyczna Ida, która pokazuje życie codzienne w Niemczech, wyjaśnia tajniki gramatyki, prezentuje słownictwo.

Wirtschaftsdeutsch - język biznesowy - słownictwo biznesowe, ćwiczenia, wzory dokumentów, testy, ćwiczenia online.

Lyrics Training - wybierz piosenkę i śpiewaj z wykonawcą. Jest tutaj możliwość opcji karaoke.

Slow German - zawiera wolno czytane podcasty na różnym poziomie zaawansowania. Nagrania i teksty dotyczą dnia codziennego, niemieckiej kultury, społeczeństwa.

Ilustrowane czasowniki nieregularne

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan