fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

Kursy norweskiego w Poznaniu

 

 

Norweski - różne poziomy zaawansowania

Jeśli nie uczyłaś / uczyłeś się norweskiego, przyjdź do grupy od podstaw! Poznasz praktyczne zwroty by zacząć mówić. Jeśli kontynuujesz naukę, wypełnij test dostępny na naszej stronie - tutaj. Prześlij nam odpowiedzi, a my zaproponujemy Ci odpowiedną grupę.

Nauka norweskiego w grupach

W grupach Comfort uczy się średnio ok. 4-6 kursantów. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach wieczornych 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy zawsze w oparciu o dyspozycyjność naszych kursantów.

Więcej na temat kursów grupowych – o kursach | ceny | promocje

Kursy indywidualne norweskiego

Dostępne różne pakiety do wyboru. Terminy zajęć indywidualnych do wyboru, codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30. Szkolenia z języka norweskiego realizujemy także w siedzibie słuchacza.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne | ceny | promocje - bonusy

Norweski online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje norweskiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy norweskiego online | ceny | promocje

Norweski certyfikaty, egzaminy

Norskprøve A1, A2, B1 i Bergenstest B2 i C1

Rodzaje kursów

Norweski ogólny, w środowisku pracy, rozmówki, język specjalistyczny, biznesowy, techniczny, prawniczy, medyczny, IT.

Intensywne kursy norweskiego

Do wyboru kursy standardowe jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne dwie lekcje po 90 minut w tygodniu.

Decyzja o nauce zawsze trafna! Nie marnuj zapału! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo. Przyjdź i mów po norwesku!

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

Kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │ceny │promocje

Język NORWESKI - nie ma jednego, ogólnie zaakceptowanego standardu wymowy. Każdy mieszkaniec mówi swoim językiem lokalnym (dialektem), używając go zarówno prywatnie, jak i publicznie: w szkole, w pracy, w mediach, w polityce. Dzieje się tak zarówno wtedy, gdy języka używa na terenie właściwym dla danego dialektu, jak i w innych częściach kraju. Po wielu latach zamieszkiwania poza rodzinnymi stronami dialekt zazwyczaj "stępia się" (sleper seg av), w ten sposób, że najbardziej ekstremalne różnice wymowy zanikają, a słownictwo upodabnia bardziej do dialektu miejsca zamieszkania. Do końca życia jednak Norweg zachowuje dialekt na tyle charakterystyczny, że można prawie zawsze jednoznacznie określić, skąd pochodzi.Stępianie dialektu, a nawet przechodzenie całkiem na mowę lokalną było bardziej rozpowszechnione dawniej (do 1970 roku). Dzisiaj jest nieporównywalnie słabsze. Dlatego też najczęściej powtarzanym zwrotem przez Norwegów jest "Hva sa du?" (Co powiedziałeś?). Pracownicy państwowego radia i telewizji mają obowiązek używać normowanego języka opartego leksykalnie na jednym z dwóch wariantów pisanych (bokmål/nynorsk), ale wymawiać je mogą z dużą swobodą, według upodobania. Skutkiem tej sytuacji jest całkowity prawie zanik normy językowej: każdy mówi wedle uznania, i często takoż pisze. W szkołach nauczyciele nie poprawiają języka uczniów, gdyż nikt nie może twierdzić, że jego język jest lepszy.


Językiem norweskim posługuje się około 4,2 mln mówiących, z tego 3,5 mln do zapisu używa odmiany bokmål, a 700 tys. odmiany nynorsk. Norweski jest językiem urzędowym Norwegii.

Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

Intensywne kursy letnie języka norweskiego 

konwersacje, gramatyka, kursy na certyfikaty | bezpłatne materiały do nauki | certyfikat ukończenia kursu

Czas trwania 2 do 4 tygodni. Intensywność: 1x90 minut, 2x90 minut lub 3x60 minut zajęć w tygodniu.

Wakacyjne kursy języka norweskiego w mini grupach 2 do 4 osób

kurs grupowy cena ilość lekcji osób w grupie
Lato mini grupa 12 660 zł.
12 x 90 minut 3 do 4 osób
12 x 60 minut 2 osoby 

Norweski - intensywny kurs indywidualny w wakacje. Cena lekcji 69 zł.

 kurs indywidualny cena ilość lekcji 
Lato VIP 14 970 zł.
11 lekcji po 60 minut lub 7 lekcji po 90 minut (14 x 45 minut)

Terminy zajęć poniedziałek - piątek, w godz. 8:00 do 20:30. Elastyczny grafik i intensywność.

Język norweski online lub stacjonarnie.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan