fbpx
  • szkoła językowa

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

 

 

Kursy portugalskiego w przemiłej atmosferze

Portugalski to nie tylko Portugalia. Portugalski to język urzędowy w Brazylii, obowiązuje w Mozambiku, Angoli, Republice Zielonego Przylądka, Gwinei Bissau, Gwinei Równikowej oraz na Wyspach Świętego Tomasza i Książęcej. Na całym świecie ponad 350 min ludzi włada tym językiem, od Ameryki po Afrykę czy Azję.
Znajomość portugalskiego nie jest jednak powszechna na rynku pracy, przez co jest bardzo cenna. Może być niebanalnym i intrygującym atutem w Twoim CV.

Portugalski z native speakerem

Jeśli chciałabyś / chciałbyś poznać język Cesarii Evory, zrozumieć piosenki królowych fado, gatunku tkliwej tęsknoty, takich artystek jak Mariza czy Amália Rodrigues, przyjdź na lekcje portugalskiego z native speakerem, Portugalką, która także mówi po polsku. Daj się zauroczyć ciekawymi opowieściami związanymi z kulturą i tradycją Portugalii, upajaj się pięknem oryginalnej wymowy, zadawaj pytania i pomyśl o podróży. Ciekawe lekcje i maksimum mówienia.

Materiały potrzebne na zajęcia, zawsze otrzymasz nieodpłatnie przed lekcją.

Portugalski - różne poziomy zaawansowania

Jeśli nie znasz portugalskiego, przyjdź do grupy od podstaw! Poznasz alfabet, wymowę oraz praktyczne zwroty, dzięki którym od razu zaczniesz się komunikować w tym języku. Jeśli się już uczyłaś / uczyłeś portugalskiego, przedstaw nam Twoje doświadczenia i oczekiwania. My zaproponujemy Ci odpowiedną grupę oraz program nauki.

Nauka portugalskiego w grupach

W grupach Comfort uczy się średnio ok. 4-6 kursantów. Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach wieczornych 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy zawsze w oparciu o dyspozycyjność naszych kursantów.

Więcej na temat kursów grupowych – o kursach | ceny | promocje

Kursy Indywidualne portugalskiego

Dostępne różne pakiety do wyboru. Terminy zajęć indywidualnych do wyboru, codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30. Szkolenia z języka portugalskiego realizujemy także w siedzibie słuchacza.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne | ceny | promocje - bonusy

Portugalski online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje portugalskiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy portugalskiego online | ceny | promocje

Portugalski certyfikaty, egzaminy

DIPLE Diploma Intermédio de PLE, DAPLE Diploma Avancado de PLE - Instytut Camoes

Rodzaje kursów

Portugalski ogólny, rozmówki, specjalistyczny, biznesowy, techniczny, prawniczy, medyczny, IT.

Intensywne kursy portugalskiego

Do wyboru kursy standardowe jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne dwie lekcje po 90 minut w tygodniu.

Decyzja o nauce zawsze trafna! Nie marnuj zapału! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo. Przyjdź i zacznij mówić po portugalsku!

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

Kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │ceny │promocje


Język PORTUGALSKI - język z grupy romańskiej języków indoeuropejskich, którym posługuje się ponad 210 mln osób, zamieszkujących Portugalię oraz byłe kolonie portugalskie: Brazylię, Mozambik, Angolę, Gwineę Bissau, Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą, Republikę Zielonego Przylądka, Gwineę Równikową oraz Timor Wschodni. We wszystkich tych krajach jest on językiem urzędowym. Są też kraje w których język portugalski nie jest językiem urzędowym, ale ma on swoich użytkowników są to: Stany Zjednoczone, Francja, Republika Południowej Afryki, Wielka Brytania, Wenezuela, Kanada, Szwajcaria, Niemcy, Hiszpania, Australia, Luksemburg, Indie, Belgia, Urugwaj, Argentyna, Kuba, Sri Lanka, Bermudy, Holandia, Barbados i Irlandia.

Portugalski język literacki oparty jest na dialekcie północnym. Najstarsze zapisy w tym języku pochodzą z XII wieku. Kraje, w których portugalski jest językiem urzędowym, współpracują ze sobą w ramach założonej w 1996 Wspólnoty Państw Portugalskojęzycznych.

 Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan