fbpx
  • szkoła językowa

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Kursy włoskiego w Poznaniu

Perfect kursy włoskiego. Znajdź nas na Facebooku! Perfect kursy włoskiego. Znajdź nas na Facebooku!

 

Język włoski w Perfect – najważniejszy dobry lektor.

Proponujemy kursy włoskiego na różnych poziomach zaawansowania, od podstaw po konwersacje. Zajęcia prowadzą włoscy native speakerzy i doświadczeni lektorzy polscy. Zależy nam abyś zaczęła / zaczął jak najszybciej mówić po włosku. Rozwijamy zdolności komunikacyjne. Pracujemy nad poprawnością językową w kontekście sprawnego i swobodnego porozumiewania się w języku włoskim.

Nauka włoskiego w Poznaniu. Zacznij już dziś! Zapraszamy na zajęcia stacjonarne i online z lektorem z Włoch.

Zapraszamy na LEZIONE ITALIANO z Luca!

 Luca1

- wyjątkowe podejście do ucznia
- praktyczne dialogi, konwersacje
- natychmiastowe mówienie
- naturalna wymowa
- autorskie materiały
- wspaniała atmosfera na lekcji

Wypełnij darmowy test. My zaproponujemy terminy zajęć. Materiały potrzebne do nauki otrzymasz nieodpłatnie przed każdą lekcją.

Nauka włoskiego w grupach

Średnio 5-6 osób w grupie. Zajęcia zazwyczaj w godzinach wieczornych 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy na podstawie zgłoszeń naszych kursantów.

Kursy włoskiego w samym centrum Poznania. Sprawdź nasze promocje! Przy zapisie na rok nauki, drugi język gratis!

Więcej na temat kursów w grupach – kursy w grupach │ ceny grupy │ promocje

Włoski indywidualnie VIP

Dostępne różne pakiety do wyboru. Zajęcia indywidualne, stacjonarne i online, codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30. Możliwość przeprowadzenia zajęć także w siedzibie klienta.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne | ceny | promocje - bonusy

Włoski online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje włoskiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy włoskiego online | ceny | promocje

Intensywne kursy włoskiego

Do wyboru kursy standardowe jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne dwie lekcje po 90 minut w tygodniu. 

Przejdź na wyższy poziom! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo.

Włoski certyfikaty - egzaminy

Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do egzaminów na certyfikaty CELI i CILS. Przygotowujemy do egzaminów z włoskiego na różnych kierunkach studiów.

Rodzaje kursów

Włoski ogólny, rozmówki - turystyka, specjalistyczny, biznesowy, techniczny, prawniczy, medyczny, IT.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana dla Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają minimum 60 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │zapisy - testyceny │promocje


Język włoski

(wł. la lingua italiana, skrót - l'italiano) – jeden z języków romańskich. Język urzędowy we Włoszech, San Marino, Watykanie, Szwajcarii oraz na Istrii, należącej do Chorwacji i Słowenii. Używany również w Francji (zwłaszcza na Korsyce) i na Malcie. Można się nim także porozumieć w byłych koloniach włoskich (Albania, Erytrea, Etiopia, Libia i Somalii), oraz skupiskach emigracji włoskiej w Argentynie, Australii Stanach Zjednoczonych i Tunezji). Silnie zróżnicowany dialektalnie, współczesny włoski oparty jest na standardzie toskańskim, wypracowanym na przełomie XIII i XIV wieku przez Dante Alighierego i wielu współczesnych mu twórców, takich jak Francesco Petrarca i Giovanni Boccaccio. Język włoski posiada swoich użytkowników w krajach gdzie nie ma statusu oficjalnego są to: Brazylia, Argentyna, Stany Zjednoczone, Francja, Urugwaj, Kanada, Wenezuela, Australia, Niemcy, Belgia, Wielka Brytania, Hiszpania, Chile, Paragwaj, Meksyk i Polska.

Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan