kursy angielskiego, szkoly jezykowe w poznaniu.png
Promocja -100 zł! Pakiety w mini grupach Lux oraz pakiety indywidualne mini VIP 22 i midi VIP 28 w trybie online -100 zł. przy zapisie do końca września 2020r. Prowadzimy zapisy na kursy semestralne w grupach w trybie stacjonarnym.

koreanski nauka kursy koreanskiego szkola jezykowa perfect poznan Perfect kursy koreańskiego - znajdź nas na Facebooku!

Interesujesz się językiem i kulturą Korei? A może słuchasz muzyki K-pop? Sprawdź jak łatwo i przyjemnie zacząć przygodę z koreańskim. Zajęcia w grupach Comfort, Lux i indywidualne VIP. Dowiedz się więcej, napisz lub zadzwoń.

Język koreański to nowość spośród naszych kursów. Zdecydowaliśmy się go wprowadzić w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie naszych potencjalnych słuchaczy. Rosnące znaczenie Korei jak i jej ogromny wpływ na popkulturę sprawiają, iż coraz więcej osób chce uczyć się właśnie koreańskiego.

Mamy kilka rozwiązań. Grupy COMFORT, to grupy o liczebności uczestników między 5 a 10 osób, gdzie odpłatność za semestr nauki wynosi już 445 zł. Grupy Lux to propozycja dla znajomych. Liczba uczestników od 2 do 4 osób. A może zajęcia indywidualne VIP w cenie ok. 50 zł. za 45 minut lekcji?


Język KOREAŃSKI - język używany na Półwyspie Koreańskim. Używany jest głównie w Korei Południowej oraz Północnej, a także w sąsiadującej z Koreą Północną chińskiej prefekturze autonomicznej Yanbian. Na świecie językiem tym posługuje się ok. 77 milionów ludzi, włączając w to duże skupiska w republikach dawnego Związku Radzieckiego, USA, Kanadzie, Brazylii i Japonii.

Oryginalny koreański system zapisu - hangul – jest alfabetem sylabicznym i fonetycznym. Coraz rzadziej spotyka się zapis znakami sinokoreańskimi hancha. Większość słów potocznie używanych w języku koreańskim jest pochodzenia koreańskiego, jednakże ponad 50% ogólnego słownictwa ma źródła w koreańskim sposobie odczytania znaków chińskich. Koreański jest językiem typu SOV.

Współczesny język koreański wywodzi się z języka średniokoreańskiego, a ten z kolei ze starokoreańskiego, którego przodkiem jest język używany w prehistorycznej Korei, którego pochodzenie jest sporne.
W Korei Północnej Korea nazywa się „Chosŏn” (조선), a na język koreański mówi się „Chosŏnmal” (조선말) lub bardziej oficjalnie „Chosŏnŏ” (조선어).
Z kolei w Korei Południowej, Korea Południowa jest nazywana „Hanguk” (w hangul: 한국). Język koreański jest zwany „Hangugmal” (한국말), lub bardziej formalnie „Hangug-ǒ” (한국어). Czasami, potocznie mówi się na niego „Urimal” (우리말; „nasz język”). Standardowy język nauczany w szkołach nosi nazwę „Gug-ǒ” (국어; „język narodowy”).
Korea była także nazywana „Chosŏn” („Chōsen” w języku japońskim) podczas japońskiej okupacji Korei (1910-1945).
Koreański jest zazwyczaj klasyfikowany jako język nienależący do żadnej rodziny językowej (języki izolowane)[1][2]. Większość językoznawców południowokoreańskich, a także niektórzy europejscy i amerykańscy przypisują ten język do grupy mandżursko-tunguskiej w obrębie rodziny języków ałtajskich[3]. Część lingwistów amerykańskich uznaje koreański za spokrewniony z japońskim[4]
W samej Korei możliwość związku pomiędzy językami koreańskim a japońskim jest raczej ignorowana. Częściowo dzieje się tak ze względu na historię obu krajów, częściowo ze względu na brak jednoznacznych dowodów pokrewieństwa. Związki z językami ałtajskimi są ostatnio także podważane...

(źródło Wikipedia)

 Perfect Kursy Językowe na Facebooku

koreański kursy językowe, szkoła koreańskiego, szkoła języka koreańskiego, nauka koreańskiego, nauka języka koreańskiego w poznaniu, koreański poznań, koreański native speaker, kurs koreańskiego poznań, kursy koreańskiego w poznaniu, koreański szkolenia, szkolenia z języka koreańskiego, szybka nauka koreańskiego, kurs koreańskiego poznań, kurs koreańskiego w poznaniu, koreański poznań, dobre kursy koreańskiego

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680