Z dniem 8 czerwca wznawiamy zajęcia indywidualne i grupowe w trybie stacjonarnym. Cały czas prowadzimy także lekcje online za pośrednictwem komunikatorów. Szczegóły poniżej... Do zobaczenia!

Kursy Językowe Perfect na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Na zajęciach najczęściej spotykają się studenci oraz osoby aktywne zawodowo.

Programy tworzymy autorsko na potrzeby każdej grupy uwzględniając postulaty wszystkich jej uczestników. Zazwyczaj stosujemy podręczniki z dużą ilością materiałów dodatkowych, które bezpłatnie przekazujemy wszystkim kursantom przed przystąpieniem do konkretnej lekcji.

Prowadzimy kursy ogólne, konwersacje z gramatyką w określonej proporcji mającej na celu rozwój umiejętności przede wszystkim komunikatywnych, rozumienia ze słuchu i mówienia. Wszystko dla lepszego odnalezienia się w sytuacji obcojęzycznej. Na zajęciach staramy się mówić w języku obcym, nawet na niższych poziomach zaawansowania.

Organizujemy zajęcia specjalistyczne wzbogacone o słownictwo z dziedzin: bussines, prawo, medycyna i innych. Przygotowujemy do podjęcia konkretnych zawodów poza granicami naszego kraju. Prowadzimy kursy kierunkowe: praca, turystyka, rozmówki. Przygotowujemy chętnych do programu Erasmus.

Osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu na konkretny certyfikat językowy, znajdą miejsce w specjalnie utworzonych grupach. Najczęściej prowadzimy grupy na certyfikaty FCE, CEA, ZD, DELF, DELE. Zajęcia w tych grupach nastawione są ściśle na potrzeby konkretnego egzaminu. Więcej na temat certyfikatów językowych.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680