Perfect ul. Św. Marcin 26, tel.: 607 584 123

Zapraszamy w nowym semestrze! małe grupy 2x więcej angielskiego native speakerzy doświadczeni lektorzy indywidualnie podejście

Językowa wiosna w Perfect!

🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Zajęcia z założenia odbywają się w terminie lekcji stacjonarnych. Istnieje możliwość dopasowania terminu. Kwestia do ustalenia na forum całej grupy.

Platforma Skype
Na zajęciach korzystamy z komunikatora Skype. Platforma ta działa stabilnie, oferuje dużo możliwości, jest intuicyjna i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania - można z niej korzystać bezpośrednio w oknie przeglądarki.

Nawiązać połączenie
Aby nawiązać połączenie ze swoim lektorem / grupą należy posłużyć się linkiem przekierowującym bezpośrednio na konto Skype szkoły Perfect.

Oto instrukcja jak to zrobić:

  1. Na stronie szkoły Perfect wybieramy zakładkę "Języki" w menu głównym na górze strony lub klikamy tutaj
  2. W rozwijanym menu klikamy na język, którego się uczymy.
  3. Na stronie wybranego języka znajdują się linki z imieniem lektora. Klikamy na link z imieniem swojego lektora i przechodzimy do komunikatora Skype.
  4. Jeśli mamy już konto na platformie Skype, wystarczy się do niego zalogować bezpośrednio w oknie przeglądarki. Jeśli nie posiadamy konta, należy się zarejestrować podając swój adres e-mail.

Linki do poszczególnych lektorów oraz grup językowych dostępne są także po kliknięciu na miniaturę flagi dostępnej na dole strony strony.

Nasza subiektywna rada. Jeśli używamy naszego komunikatora na komputerze stacjonarnym lub laptopie, dobrze jest pobrać i zainstalować program Skype. Nie jest to konieczne, ale w naszym przekonaniu sprawdza się lepiej.

Materiały na zajęcia
Materiały potrzebne podczas zajęć przekazywane są Państwu każdorazowo za pośrednictwem komunikatora lub mailem. Zachęcamy do pobierania tych materiałów zaraz po ukazaniu się ich na platformie.

Pomoc techniczna
W przypadku wystąpienia jakichkolwiek trudności z połączeniem, prosimy o kontakt z obsługą techniczną pod nr telefonu 605 186 680.

Korzystanie z komunikatora Skype nie jest konieczne. Można używać dowolnych komunikatorów mając na uwadze jak najwyższe standardy jakości połączenia oraz własne preferencje. Ewentualny wybór innego komunikatora konsultowany jest na forum grupy z udziałem lektora.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan