Przy zapisie na kurs semestralny w styczniu, oferujemy bezpłatnie miesiąc nauki wybranego języka. Zapraszamy na kursy semestralne w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online.

Kursy indywidualne VIP - stacjonarne, online lub mieszane - na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Kursy ogólne, specjalistyczne, egzaminacyjne, konwersacje, matury. Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

 

 

Dla kogo zajęcia indywidualne? Dla kogo zajęcia indywidualne?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie które zajęcia będą lepsze dla konkretnego słuchacza, indywidualne czy grupowe. Niektórzy lepiej czują się w grupie, inni zdecydowanie preferują kursy, gdzie cała uwaga lektora skupia się na jednej osobie.

Zajęcia indywidualne VIP przeznaczone są dla kursantów chcących szybko i bezkompromisowo wcielić w życie swoje, czasem specyficzne postanowienia językowe. Z opcji VIP korzystają ludzie aktywni, którym napięty lub zmienny grafik zajęć na uczelni lub w miejscu pracy uniemożliwia uczęszczanie na regularne zajęcia grupowe.

pełen wybór Pełen wybór

Uczestnik szkolenia VIP ma wyłączność co do wyboru terminu, intensywności oraz sposobu prowadzenia zajęć. Może niepodzielnie decydować o doborze materiałów szkoleniowych gdy potrzebuje szybkiej powtórki, chce przygotować się do egzaminu na któryś z certyfikatów językowych, rozwinąć słownictwo w konkretnej dziedzinie, utrzymać i ubogacać kontakt z językiem lub po prostu konwersować otwierając się na mówienie, przełamując bariery.

elastyczność Elastyczność

Umowę zawieramy na konkretną ilość zajęć w zależności od wybranego pakietu. Pakiet można wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie realizując lekcje aż do momentu ich wyczerpania. Istnieje możliwość przerwania cyklu zajęć, wznawiania go, zmiany intensywności kursu. Poszczególne spotkania można odwoływać i odrabiać w innym czasie.

Zajęcia indywidualne można przełożyć lub odwołać do dwóch razy w ramach jednego pakietu. O tym fakcie prosimy informować z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. W przypadku pakietu „Maxi Flexi” termin konkretnych zajęć ustalamy każdorazowo jeśli zachodzi taka potrzeba.

Indywidualny kurs językowy

terminy i kursów Terminy i intensywność nauki

W trybie indywidualnym proponujemy 90 lub 180 minut lekcji tygodniowo w postaci jednego lub dwóch spotkań. Jest to wystarczająca ilość wziąwszy pod uwagę obowiązek pracy nad językiem także poza zajęciami. W przypadku konieczności przerobienia dużej partii materiału np. w związku z egzaminem, wyjazdem do pracy czy na Erazmusa, przygotujemy i przeprowadzimy większą pulę zajęć tygodniowo uwzględniając bardzo spersonalizowane oczekiwania.

Najczęściej wybieraną opcją zajęć indywidualnych są spotkania jeden raz w tygodniu po 90 minut, a najczęściej wybieranym pakietem jest pakiet 28 godzin lekcyjnych jako odpowiednik semestru nauki. W pakiecie tym można zrealizować 14 spotkań po 90 minut, 21 spotkań po 60 minut lub 28 lekcji po 45 minut.

Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

Możliwy jest dowolny moment rozpoczęcia kursu. Zajęcia mogą odbywać się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:00 a 21:00 (soboty do 14:00).

pakiety zajęć do wyboru Pakiety zajęć do wyboru

midi VIP 24 - to 22 lekcje 45 minut w cenie 1232 zł. - ze zniżką studencką 1202 zł.

midi VIP 28 - to 28 lekcji w cenie 1498 zł. - ze zniżką studencką 1468 zł. Promocja

maxi VIP 56 to 56 lekcji po 45 minut w cenie 2856 zł. - z rabatem studenckim 2796 zł. Cena za lekcję 50 zł. Promocja

maxi flexi VIP 30 to 30 lekcji po 45 minut w cenie 2070 zł. - ze zniżką studencką 2030 zł. - maksymalnie elastycznie

mini VIP to pojedyncze lekcje - zajęcia na sztuki

Pakiet native VIP to 8 zajęć / konwersacji / z native speakerem 520 zł.

Pakiet Business English to 24 zajęcia - indywidualne szkolenia specjalistyczne

Uwaga. Do każdego kursu dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego – konwersacje z native speakerami – gratis.

Sprawdź cennik kursów indywidualnych VIP

procedura-zapisu-na-kurs Procedura zapisu na kurs językowy

 1. Test. Weryfikacja poziomu językowego przebiega dwuetapowo: test i konsultacje z lektorem. W przypadku jakiegokolwiek stopnia zaawansowania w danym języku, prosimy o wypełnienie testu dostępnego na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi należy przesłać w dowolnej formie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może to być zdjęcie wypełnionej karty odpowiedzi lub same odpowiedzi w treści maila. Prosimy załączyć nr telefonu kontaktowego. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły podczas dyżurów - szczegóły w zakładce kontakt.
 1. Pierwsze zajęcia. Kursant spotyka się z lektorem prowadzącym, z którym podczas konsultacji, na podstawie stwierdzonego poziomu języka, podejmuje decyzje co do formuły kursu, jego długości, intensywności oraz doboru tematów i materiałów na zajęcia.

Ważne jest abyśmy wiedzieli o konkretnych oczekiwaniach naszych przyszłych słuchaczy. Prosimy o tym wspomnieć podczas rozmowy lub w korespondencji elektronicznej. Prosimy o informację w sprawie oczekiwanych terminów na przeprowadzenie zajęć.

bonusy Bonusy

Do każdego kursu i pakietu oferujemy system bonusów, takich jak:

- dodatkowe bezpłatne konwersacje z angielskiego i/lub niemieckiego (lektorzy polscy i native speakers)

- bezpłatny kurs z drugiego języka w postaci całego semestru

- odpłatność za kurs w ratach 0%

- zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela i inne

Tutaj więcej na temat promocji w Perfect

w ramach kursu W ramach kursu

 • precyzyjny przydział do grupy – bezpłatny test i rozmowa z lektorem w celu określenia poziomu startowego. Bezstresowo i bez zobowiązań. 
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do dwóch lub więcej grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów

bezpłatne zajęcia dodatkowe Bezpłatne zajęcia dodatkowe

Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego prowadzone przez native speakerów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie.

 • zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • cel zajęć to jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w biurze szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

Folder do pobrania 

miejsce prowadzenia zajęć Miejsce prowadzenia zajęć

Św. Marcin 26 przy Galerii MM na wysokości ul. Piekary - zakładka kontakt

 

Środki ostrożności podczas pandemii.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach zachowujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach do 8 osób wraz z lektorem, odległość dzieląca uczestników lekcji wynosi minimum 1,5 metra. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne. Wprowadziliśmy dłuższe przerwy między zajęciami. Zapobiegamy nadmiernemu gromadzeniu się osób na korytarzach. Wszędzie z wyjątkiem sal wykładowych zalecamy noszenie maseczek ochronnych.Wybierz twój język

Nauka języka angielskiego Nauka języka niemieckiego Nauka języka hiszpańskiego Nauka języka francuskiego Nauka języka włoskiego Nauka języka rosyjskiego Nauka języka portugalskiego Nauka języka norweskiego Nauka języka szwedzkiego Nauka języka japońskiego Nauka języka chińskiego Nauka języka koreańskiego

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan