fbpx
 • szkoła językowa

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Kursy indywidualne VIP - stacjonarne, online lub mieszane - na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Kursy ogólne, specjalistyczne, egzaminacyjne, konwersacje, matury. Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

 

 

Dla kogo zajęcia indywidualne? Dla kogo zajęcia indywidualne?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie które zajęcia będą lepsze dla konkretnego słuchacza, indywidualne czy grupowe. Niektórzy lepiej czują się w grupie, inni zdecydowanie preferują kursy, gdzie cała uwaga lektora skupia się na jednej osobie.

Zajęcia indywidualne VIP przeznaczone są dla kursantów chcących szybko i bezkompromisowo wcielić w życie swoje, czasem specyficzne postanowienia językowe. Z opcji VIP korzystają ludzie aktywni, którym napięty lub zmienny grafik zajęć na uczelni lub w miejscu pracy uniemożliwia uczęszczanie na regularne zajęcia grupowe.

pełen wybór Pełen wybór

Uczestnik szkolenia VIP ma wyłączność co do wyboru terminu, intensywności oraz sposobu prowadzenia zajęć. Może niepodzielnie decydować o doborze materiałów szkoleniowych gdy potrzebuje szybkiej powtórki, chce przygotować się do egzaminu na któryś z certyfikatów językowych, rozwinąć słownictwo w konkretnej dziedzinie, utrzymać i ubogacać kontakt z językiem lub po prostu konwersować otwierając się na mówienie, przełamując bariery.

elastyczność Elastyczność

Umowę zawieramy na konkretną ilość zajęć w zależności od wybranego pakietu. Pakiet można wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie realizując lekcje aż do momentu ich wyczerpania. Istnieje możliwość przerwania cyklu zajęć, wznawiania go, zmiany intensywności kursu. Poszczególne spotkania można odwoływać i odrabiać w innym czasie.

Zajęcia indywidualne można przełożyć lub odwołać do dwóch razy w ramach jednego pakietu. O tym fakcie prosimy informować z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. W przypadku pakietu „Maxi Flexi” termin konkretnych zajęć ustalamy każdorazowo jeśli zachodzi taka potrzeba.

terminy i kursów Terminy i intensywność nauki

W trybie indywidualnym proponujemy 90 lub 180 minut lekcji tygodniowo w postaci jednego lub dwóch spotkań. Jest to wystarczająca ilość wziąwszy pod uwagę obowiązek pracy nad językiem także poza zajęciami. W przypadku konieczności przerobienia dużej partii materiału np. w związku z egzaminem, wyjazdem do pracy czy na Erazmusa, przygotujemy i przeprowadzimy większą pulę zajęć tygodniowo uwzględniając bardzo spersonalizowane oczekiwania.

Najczęściej wybieraną opcją zajęć indywidualnych są spotkania jeden raz w tygodniu po 90 minut, a najczęściej wybieranym pakietem jest pakiet 28 godzin lekcyjnych jako odpowiednik semestru nauki. W pakiecie tym można zrealizować 14 spotkań po 90 minut, 21 spotkań po 60 minut lub 28 lekcji po 45 minut.

Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

Możliwy jest dowolny moment rozpoczęcia kursu. Zajęcia mogą odbywać się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:00 a 21:00 (soboty do 14:00).

pakiety zajęć do wyboru Pakiety zajęć do wyboru

mini VIP 22, midi VIP 28, maxi VIP 56, maxi flexi VIP 30, mini VIP to pojedyncze lekcje - zajęcia na sztuki

Pakiet native VIP to 8 zajęć / konwersacji / z native speakerem.

Pakiet Business English - 24 zajęcia indywidualne - szkolenia specjalistyczne

Uwaga. Do każdego kursu dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego – konwersacje z lektorami polskimi i native speakerami – gratis.

Sprawdź cennik kursów indywidualnych VIP

Folder do pobrania
kursy w grupach kursy indywidualne kursy OnLine

metoda nauki Metoda

daj sie uslyszec

Na zajęciach staramy się używać języka obcego już na wczesnych etapach nauki. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie.

Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. W ten sposób słuchacze mają możliwość dodatkowo utrwalać zdobytą wiedzę, mając przy tym świadomość na jakim etapie szkolenia się znajdują. Metodę tę nazwaliśmy Record+.

Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywację do nauki.

Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć. Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego.

Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ponieważ te najczęściej sprawiają kłopoty. Staramy się, aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim.

Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap nauczania obejmuje słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania w języku obcym.

Pod koniec roku akademickiego, uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych.

rodzaje kursów Rodzaje kursów

Prowadzimy kursy ogólne, konwersacje z gramatyką w określonej proporcji, mając na celu rozwój umiejętności przede wszystkim komunikatywnych, rozumienia ze słuchu i mówienia. Wszystko dla lepszego odnalezienia się w sytuacji obcojęzycznej. Na zajęciach staramy się mówić w języku obcym, nawet na niższych poziomach zaawansowania.

Organizujemy zajęcia specjalistyczne wzbogacone o słownictwo z dziedzin: bussines, prawo, medycyna i innych. Przygotowujemy do podjęcia konkretnych zawodów poza granicami naszego kraju. Prowadzimy kursy kierunkowe: praca, turystyka, rozmówki. Przygotowujemy chętnych do programu Erasmus.

Osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu na konkretny certyfikat językowy, znajdą miejsce w specjalnie utworzonych grupach. Zajęcia nastawione są ściśle na potrzeby konkretnego egzaminu. Najczęściej przygotowujemy do zdawania na certyfikaty Cambridge FCE, CEA oraz TOEFL, Zertifikat Deutsch, DELF, DELE. Inne certyfikaty językowe.

procedura-zapisu-na-kurs Procedura zapisu na kurs językowy

 1. Test. Weryfikacja poziomu językowego przebiega dwuetapowo: test i konsultacje z lektorem. W przypadku jakiegokolwiek stopnia zaawansowania w danym języku, prosimy o wypełnienie testu dostępnego na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi należy przesłać w dowolnej formie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może to być zdjęcie wypełnionej karty odpowiedzi lub same odpowiedzi w treści maila. Prosimy załączyć nr telefonu kontaktowego. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły podczas dyżurów - szczegóły w zakładce kontakt.
 1. Pierwsze zajęcia. Kursant spotyka się z lektorem prowadzącym, z którym podczas konsultacji, na podstawie stwierdzonego poziomu języka, podejmuje decyzje co do formuły kursu, jego długości, intensywności oraz doboru tematów i materiałów na zajęcia.

Ważne jest abyśmy wiedzieli o konkretnych oczekiwaniach naszych przyszłych słuchaczy. Prosimy o tym wspomnieć podczas rozmowy lub w korespondencji elektronicznej. Prosimy o informację w sprawie oczekiwanych terminów na przeprowadzenie zajęć.

bonusy Bonusy

Indywidualny kurs językowy

Do każdego kursu i pakietu oferujemy system bonusów, takich jak:

- dodatkowe bezpłatne konwersacje z angielskiego i/lub niemieckiego (lektorzy polscy i native speakers)

- bezpłatny kurs z drugiego języka w postaci całego semestru

- odpłatność za kurs w ratach 0%

- zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela i inne

Tutaj więcej na temat promocji w Perfect

w ramach kursu W ramach kursu

 • precyzyjny przydział do grupy – bezpłatny test i rozmowa z lektorem w celu określenia poziomu startowego. Bezstresowo i bez zobowiązań. 
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do dwóch lub więcej grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów

bezpłatne zajęcia dodatkowe Bezpłatne zajęcia dodatkowe

Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego prowadzone przez native speakerów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie.

 • zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • cel zajęć to jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w biurze szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

miejsce prowadzenia zajęć Miejsce prowadzenia zajęć

Św. Marcin 26 przy Galerii MM na wysokości ul. Piekary - zakładka kontakt

 

Środki ostrożności podczas pandemii.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach zachowujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach do 8 osób wraz z lektorem, odległość dzieląca uczestników lekcji wynosi minimum 1,5 metra. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne. Wprowadziliśmy dłuższe przerwy między zajęciami. Zapobiegamy nadmiernemu gromadzeniu się osób na korytarzach. Wszędzie z wyjątkiem sal wykładowych zalecamy noszenie maseczek ochronnych.PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan