kursy angielskiego, szkoly jezykowe w poznaniu.png
Promocja -100 zł! Pakiety w mini grupach Lux oraz pakiety indywidualne mini VIP 22 i midi VIP 28 w trybie online -100 zł. przy zapisie do końca września 2020r. Prowadzimy zapisy na kursy semestralne w grupach w trybie stacjonarnym.

Kursy indywidualne VIP - stacjonarne, online lub mieszane - na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Kursy ogólne, specjalistyczne, egzaminacyjne, konwersacje, matury. Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

Dla kogo zajęcia indywidualne?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie które zajęcia będą lepsze dla konkretnego słuchacza, indywidualne czy grupowe. Niektórzy lepiej czują się w grupie, inni zdecydowanie preferują kursy, gdzie cała uwaga lektora skupia się na jednej osobie.

Zajęcia indywidualne VIP przeznaczone są dla kursantów chcących szybko i bezkompromisowo wcielić w życie swoje, czasem specyficzne postanowienia językowe. Z opcji VIP korzystają ludzie aktywni, którym napięty lub zmienny grafik zajęć na uczelni lub w miejscu pracy uniemożliwia uczęszczanie na regularne zajęcia grupowe.

Pełen wybór

Uczestnik szkolenia VIP ma wyłączność co do wyboru terminu, intensywności oraz sposobu prowadzenia zajęć. Może niepodzielnie decydować o doborze materiałów szkoleniowych gdy potrzebuje szybkiej powtórki, chce przygotować się do egzaminu na któryś z certyfikatów językowych, rozwinąć słownictwo w konkretnej dziedzinie, utrzymać i ubogacać kontakt z językiem lub po prostu konwersować otwierając się na mówienie, przełamując bariery.

Elastyczność

Umowę zawieramy na konkretną ilość zajęć w zależności od wybranego pakietu. Pakiet można wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie realizując lekcje aż do momentu ich wyczerpania. Istnieje możliwość przerwania cyklu zajęć, wznawiania go, zmiany intensywności kursu. Poszczególne spotkania można odwoływać i odrabiać w innym czasie.

Zajęcia indywidualne można przełożyć lub odwołać do dwóch razy w ramach jednego pakietu. O tym fakcie prosimy informować z minimum jednodniowym wyprzedzeniem. W przypadku pakietu „Maxi Flexi” termin konkretnych zajęć ustalamy każdorazowo jeśli zachodzi taka potrzeba.

Terminy i intensywność nauki

W trybie indywidualnym proponujemy 90 lub 180 minut lekcji tygodniowo w postaci jednego lub dwóch spotkań. Jest to wystarczająca ilość wziąwszy pod uwagę obowiązek pracy nad językiem także poza zajęciami. W przypadku konieczności przerobienia dużej partii materiału np. w związku z egzaminem, wyjazdem do pracy czy na Erazmusa, przygotujemy i przeprowadzimy większą pulę zajęć tygodniowo uwzględniając bardzo spersonalizowane oczekiwania.

Najczęściej wybieraną opcją zajęć indywidualnych są spotkania jeden raz w tygodniu po 90 minut, a najczęściej wybieranym pakietem jest pakiet 28 godzin lekcyjnych jako odpowiednik semestru nauki. W pakiecie tym można zrealizować 14 spotkań po 90 minut, 21 spotkań po 60 minut lub 28 lekcji po 45 minut.

Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

Możliwy jest dowolny moment rozpoczęcia kursu. Zajęcia mogą odbywać się w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:00 a 21:00 (soboty do 14:00).

Pakiety zajęć do wyboru

midi VIP 24 - to 22 lekcje 45 minut w cenie 1232 zł. - ze zniżką studencką 1202 zł.

midi VIP 28 - to 28 lekcji w cenie 1498 zł. - ze zniżką studencką 1468 zł. Promocja

maxi VIP 56 to 56 lekcji po 45 minut w cenie 2856 zł. - z rabatem studenckim 2796 zł. Cena za lekcję 50 zł. Promocja

maxi flexi VIP 30 to 30 lekcji po 45 minut w cenie 2070 zł. - ze zniżką studencką 2030 zł. - maksymalnie elastycznie

mini VIP to pojedyncze lekcje - zajęcia na sztuki

Pakiet native VIP to 8 zajęć / konwersacji / z native speakerem 520 zł.

Pakiet Business English to 24 zajęcia - indywidualne szkolenia specjalistyczne

Uwaga. Do każdego kursu dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego – konwersacje z native speakerami – gratis.

Sprawdź cennik kursów indywidualnych VIP

Procedura zapisu na kurs językowy

 1. Test. Weryfikacja poziomu językowego przebiega dwuetapowo: test i konsultacje z lektorem. W przypadku jakiegokolwiek stopnia zaawansowania w danym języku, prosimy o wypełnienie testu dostępnego na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi należy przesłać w dowolnej formie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może to być zdjęcie wypełnionej karty odpowiedzi lub same odpowiedzi w treści maila. Prosimy załączyć nr telefonu kontaktowego. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły podczas dyżurów - szczegóły w zakładce kontakt.
 1. Pierwsze zajęcia. Kursant spotyka się z lektorem prowadzącym, z którym podczas konsultacji, na podstawie stwierdzonego poziomu języka, podejmuje decyzje co do formuły kursu, jego długości, intensywności oraz doboru tematów i materiałów na zajęcia.

Ważne jest abyśmy wiedzieli o konkretnych oczekiwaniach naszych przyszłych słuchaczy. Prosimy o tym wspomnieć podczas rozmowy lub w korespondencji elektronicznej. Prosimy o informację w sprawie oczekiwanych terminów na przeprowadzenie zajęć.

Bonusy

Do każdego kursu i pakietu oferujemy system bonusów, takich jak:

- dodatkowe bezpłatne konwersacje z angielskiego i/lub niemieckiego (lektorzy polscy i native speakers)

- bezpłatny kurs z drugiego języka w postaci całego semestru

- odpłatność za kurs w ratach 0%

- zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela i inne

Tutaj więcej na temat promocji w Perfect

W ramach kursu

 • precyzyjny przydział do grupy – bezpłatny test i rozmowa z lektorem w celu określenia poziomu startowego. Bezstresowo i bez zobowiązań. 
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do dwóch lub więcej grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów

Bezpłatne zajęcia dodatkowe

Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego prowadzone przez native speakerów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie.

 • zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • cel zajęć to jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w biurze szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

Folder do pobrania 

Miejsce prowadzenia zajęć

Św. Marcin 26 przy Galerii MM na wysokości ul. Piekary - zakładka kontakt

 

Środki ostrożności podczas pandemii.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach zachowujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach do 8 osób wraz z lektorem, odległość dzieląca uczestników lekcji wynosi minimum 1,5 metra. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne. Wprowadziliśmy dłuższe przerwy między zajęciami. Zapobiegamy nadmiernemu gromadzeniu się osób na korytarzach. Wszędzie z wyjątkiem sal wykładowych zalecamy noszenie maseczek ochronnych.PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680