fbpx

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Angielski matura 2024

🌟 Zdaj maturę z angielskiego? Zapisz się już dziś! 🌟

Marzysz o osiągnięciu świetnego wyniku na maturze z angielskiego?
Oto dlaczego warto do nas dołączyć:

  1. 🚀 Zwycięska Strategia: Nasz kurs to klucz do sukcesu! Przygotujemy Cię do matury krok po kroku, rozwijając umiejętności potrzebne do osiągnięcia najlepszych wyników zarówno w części pisemnej jak i ustnej.
  2. 📚 Materiały na Miarę: Zyskasz dostęp do specjalnie opracowanych materiałów szkoleniowych, egzaminów CKE, dostosowanych do wymogów egzaminacyjnych 2024 roku. Skup się na tym, co naprawdę się przyda!
  3. 🗣️ Pewność w Mówieniu: Pokonaj barierę językową dzięki intensywnym ćwiczeniom ustnym. Zdobyta pewność sprawi, że pokonasz egzaminacyjny stres.
  4. 🌎 Więcej niż na maturę: Poznasz autentyczne materiały językowe, które przydadzą się nie tylko na maturze, ale także w przyszłej karierze i podróżach.
  5. 📊 Śledź Swoje Postępy: Monitoruj swój rozwój dzięki regularnym testom i ocenom. Odkryj, jak daleko doszedłeś, i utrwalaj sukcesy!
  6. 🏆 Sukces w Twoich Rękach: Twój wysiłek zaowocuje świetnym wynikiem na maturze! Dołącz do nas i stwórz solidne podstawy dla swojej przyszłości.

Czas na akcję! Zapisz się na nasz kurs już dziś. Twój wysiłek i nasze zaangażowanie to klucz do otwarcia drzwi do sukcesu! 💪📚🌏

Zajęcia w małych grupach Comfort w cenie 25 zł. za lekcję /720 zł. Semestr/

Indywidualnie od 70 zł. za lekcję.

Przy zapisie na dwa semestry, DRUGI język gratis.

Poznań ul. Św. Marcin 26

stacjonarnie → zdalnie → hybrydowo

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan