Z dniem 8 czerwca wznawiamy zajęcia indywidualne i grupowe w trybie stacjonarnym. Cały czas prowadzimy także lekcje online za pośrednictwem komunikatorów. Szczegóły poniżej... Do zobaczenia!

Powracamy do zajęć w trybie stacjonarnym. Z dniem 8 czerwca wznawiamy w naszej siedzibie kursy indywidualne i w małych grupach do 4 osób.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach zachowujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach do 5 osób wraz z lektorem, odległość dzieląca uczestników lekcji wynosi minimum 2 metry. Stosujemy środki dezynfekcyjne.

Nasi kursanci i lektorzy mogą pozostać przy opcji online lub skorzystać z możliwości uczestniczenia w zajęciach stacjonarnych.

Wszystkie lekcje, indywidualne i grupowe, w trybie online staramy się prowadzić za pomocą powszechnie znanego komunikatora Skype. Wszelkie informacje przekazujemy Państwu na bieżąco telefonicznie oraz publikujemy w tym miejscu i na naszych stronach na Facebooku.

Informacja dla naszych Kursantów

Prowadzimy szerokie konsultacje na temat tego jak najlepiej poradzić sobie w aktualnej sytuacji. Z wielkim optymizmem odbieramy od Państwa sygnały, z których jasno wynika, że… Pracujemy dalej!

Na podstawie przeprowadzonych rozmów telefonicznych i maili wnioskujemy, iż znakomita większość z Państwa decyduje się na zajęcia zdalne za pośrednictwem komunikatorów internetowych.
Oprócz lekcji online przekazujemy do Państwa dyspozycji, za pośrednictwem poczty e-mail lub komunikatora, dodatkowe materiały szkoleniowe do samodzielnej pracy. Ćwiczenia omawiane są z lektorem prowadzącym.

Dla tych z Państwa, dla których korzystanie z komunikatorów jest utrudnione, realizujemy konsultacje telefoniczne, a niezbędne materiały przekazujemy drogą elektroniczną. Zawsze świadczymy wsparcie aby zachować kontynuację szkolenia.

W przypadku gdyby nie udało nam się przeprowadzić planowo zajęć w naszej szkole lub za pośrednictwem komunikatora internetowego, zajęcia te pozostaną do zrealizowania w czasie późniejszym, nawet w kolejnym roku akademickim.

Informacje techniczne

Aby realizować zajęcia w naszej szkole proponujemy trzy formy kontaktu: komunikator, telefon, mail.
Preferujemy komunikator, gdyż oferuje najpełniejsze spectrum możliwości.

Proponujemy korzystanie na zajęciach z komunikatora Skype. Platforma ta jest bowiem powszechnie kojarzona i ma najdłuższą tradycję.

Na naszej stronie znajduje się menu „Wybierz Twój Język”. Na poszczególnych podstronach z wybranym językiem publikujemy aktywne linki / zaproszenia do udziału w kursie online na platformie Skype. Wystarczy kliknąć link z imieniem lektora prowadzącego zajęcia aby skontaktować się z nim i utworzyć grupę.
Aby założyć konto Skype, wystarczy podać swój adres e-mail.

Korzystanie z komunikatora Skype nie jest konieczne. Można porozumiewać się za pomocą dowolnych komunikatorów mając na uwadze jak najwyższe standardy oraz własne preferencje. Ewentualny wybór innego komunikatora konsultowany jest na forum grupy przy udziale lektora.

Zajęcia z założenia odbywają się w terminie lekcji stacjonarnych. Istnieje możliwość dopasowania terminu - do ustalenia na forum całej grupy.

 

 

 

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680