Wakacyjne kursy językowe. Zapisy trwają → Kursy w grupach i indywidualnie, stacjonarnie i online.

Nawet semestr w miesiąc. Letnie kursy językowe indywidualne i w grupach. Rozmówki, konwersacje, gramatyka, ćwiczenia wymowy, kursy na certyfikaty. Lektorzy polscy i native speakerzy.
Zajęcia w trybie stacjonarnym lub online. Nawet 4 x 90 minut tygodniowo. Cena lekcji w grupie 2 do 4 osób to 29 zł. Zajęcia indywidualne w cenie 56 zł. za lekcję. 

Dlaczego latem?

Wakacje to czas odpoczynku. Mamy tego świadomość. Stworzyliśmy kursy, które w postaci pełnych spokoju spotkań maja na celu utrzymanie na dobrym poziomie Twojej kondycji językowej. Mamy też pomysł dla Tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z nowym językiem i kulturą kraju jego pochodzenia.
Wakacje to także czas powrotu do częściowo zapomnianych umiejętności, do poszerzania w niestresujący sposób swojej wiedzy.
Jeśli uczęszczamy już na kursy semestralne, to dodatkowe zajęcia latem będą świetnym sposobem na zachowanie ciągłości nauki.

Wakacyjne kursy językowe na miarę Twoich potrzeb.

Uczymy 12 języków obcych na wszystkich poziomach zaawansowania. Realizujemy różne strategie i metody nauki.

Dopasowując się do Twoich potrzeb, pomożemy Ci w przełamaniu bariery, zachęcimy do mówienia, otworzymy na sytuacje, w których język ojczysty jest staje się całkowicie bezużyteczny.
Potrzebujesz rozmówek? Chcesz odwiedzić jakiś kraj i zyskać szansę aby móc choć trochę porozmawiać z jego mieszkańcami lub po prostu zapytać o drogę? A może chcesz poszerzyć słownictwo lub myślisz o zdaniu egzaminu na któryś z certyfikatów językowych? Cambridge, dele, delf…

Zajęcia stacjonarne

Indywidualne VIP z lektorem polskim lub native speakerem. Grupy LUX 2 do 4 osób. Zajęcia do 4 x 90 minut tygodniowo – intensywność i czas kursu do ustalenia.

Lekcje odbywają się w naszej szkole, na dwóch kondygnacjach. Przyjemne, schłodzone sale w zabytkowej kamienicy w samym centrum Poznania – ul. Św. Marcin 26 – obok Galerii MM.

Szeroki wachlarz terminów do wyboru. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 20:30, także soboty.

Kursy językowe online latem

W przypadku zajęć online kursanci spotykają się w sieci - otrzymują link z zaproszeniem do konta swojego lektora w komunikatorze Skype. Zajęcia zdalne umożliwiają, oprócz widzenia i słyszenia się, korzystanie z materiałów audio i video oraz tablicy. Zajęcia online to sprawdzone i wygodne rozwiązanie. Więcej o lekcjach online.

Proponujemy dwa tryby nauki.

Do nabycia jest pakiet 16 lekcji po 45 minut w przypadku zajęć grupowych. Pakiet taki można zrealizować w trybie standard czyli 2 lekcje po 90 minut tygodniowo przez 4 tygodnie lub w trybie intensive czyli 4 lekcje po 90 minut tygodniowo przez 2 tygodnie.

Są to propozycje przygotowane w oparciu o najczęściej realizowane zamówienia. Można jednak dostosować terminy i intensywność kursu do własnych potrzeb.

Cennik - materiały potrzebne na zajęciach przekazujemy naszym Kursantom nieodpłatnie

 
LUX zajęcia w grupach

Do czterech lekcji - 90 minut - tygodniowo. Całkowity czas trwania kursu to 2 do 4 tygodni.

Pakiet Lux to 16 lekcji w grupach od 2 do 4 osób
 465 zł. cena pakietu 
29 zł. cena lekcji 45 minut 
16 lekcji ilość lekcji w pakiecie Lux 
Czas trwania i intensywność nauki w ramach jednego pakietu 16 godzin lekcyjnych
Czas trwania kursu Tryb Ilość lekcji po 90 minut tygodniowo
intensywność
→ 4 tygodnie tryb standard  do 2 lekcji po 90 minut
w tygodniu
→ 2 tygodnie tryb intensywny do 4 lekcji po 90 minut
w tygodniu

Powyższa tabela przedstawia propozycję najczęściej realizowanej formuły zajęć w okresie letnio - wakacyjnym. Szczegółowy plan tworzymy w oparciu o ustalenia podczas pierwszych zajęć.

 

VIP zajęcia indywidualne

Lekcja 45 minut w cenie 56 zł. Istnieje możliwość wykupienia dowolnej ilości. My proponujemy pakiety 14 lekcji w cenie 785 zł.

Pakiet VIP wakacyjny to 14 lekcji indywidualnych
 785 zł. cena pakietu 
56 zł. cena lekcji 45 minut 
14 lekcji ilość lekcji w pakiecie VIP 
Czas trwania i intensywność nauki w ramach jednego pakietu 14 godzin lekcyjnych
Czas trwania kursu Tryb Ilość lekcji po 90 minut tygodniowo
intensywność
→ 4 tygodnie tryb intensywny  do 2 lekcji po 90 minut
w tygodniu
→ 2 tygodnie tryb intensywny + do 4 lekcji po 90 minut
w tygodniu

Moment rozpoczęcia kursu, jego intensywność, zakres i rodzaj materiału do ustalenia przed zajęciami.
Proponujemy lekcję próbną. Lekcja taka jest odpłatna, ale niezobowiązujące do zakupu konkretnego pakietu.

Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie się w celu rezerwacji terminów - kontakt 

Procedura zapisu na kurs językowy:
1. Test dla osób, które się już uczyły - test dostępny na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi prosimy przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może być zdjęcie karty z odpowiedziami. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły
2. Propozycja grupy - często do wyboru jest kilka terminów do ustalenia
3. Pierwsza lekcja - umowa

kursy językowe latem

Środki ostrożności podczas pandemii.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach zachowujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach do 5 osób wraz z lektorem, odległość dzieląca uczestników lekcji wynosi minimum 1,5 metra. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne. Wprowadziliśmy przerwy między zajęciami. Zapobiegamy nadmiernemu gromadzeniu się osób na korytarzach.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan Buldozki partnerzy perfect kursy jezykowe poznan EDU partnerzy perfect kursy jezykowe poznan