fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

Lato z językami w Perfect. Zajęcia z native speakerami i lektorami polskimi. Materiały do nauki w cenie. Konwersacje, gramatyka, rozmówki, kursy na certyfikaty. Stacjonarnie i online. Intensywnie 1 do 4 lekcji po 60 lub 90 minut tygodniowo.

 

Wakacyjne kursy indywidualne

Indywidualnie ⭢ 11 lekcji po 60 minut lub 7 lekcji po 90 minut (15 x 45 minut) w cenie 970 zł.
Istnieje możliwość dołączenia drugiej osoby za dopłata 350 zł.
Cena lekcji indywidualnej 69 zł. Cena lekcji w grupie 2 osoby 41 zł. (+ 1 lekcja dodatkowo)

Letnie kursy językowe w grupach

Kurs w grupie 2 osoby ⭢ 12 lekcji po 60 minut (16 x 45 minut) w cenie 660 zł.
Cena lekcji w grupie 2 osoby 41 zł.
Kurs w grupie 3 do 4 osoby ⭢ 12 lekcji po 90 minut (24 x 45 minut) w cenie 660 zł.
Cena lekcji w grupie 3 do 4 osób 27 zł.

Dlaczego latem?

Wakacje to czas odpoczynku. Mamy tego świadomość. Przygotowaliśmy kursy, które w postaci pełnych spokoju spotkań, maja na celu utrzymanie na dobrym poziomie Twojej kondycji językowej. Mamy też pomysł dla Tych, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z nowym językiem i kulturą kraju jego pochodzenia.

Wakacje to także czas powrotu do częściowo zapomnianych umiejętności, do poszerzania w niestresujący sposób swojej wiedzy.
Jeśli uczęszczamy już na kursy semestralne, to dodatkowe zajęcia latem będą świetnym sposobem na zachowanie ciągłości nauki.

Kursy na miarę Twoich potrzeb.

Uczymy 12 języków obcych, a także prowadzimy kursy języka polskiego dla obcokrajowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Realizujemy różne strategie i metody nauki.

Dopasowując się do Twoich potrzeb, pomożemy Ci w przełamaniu bariery, zachęcimy do mówienia, otworzymy na sytuacje, w których język ojczysty nie ma zastosowania.
Potrzebujesz rozmówek? Chcesz odwiedzić jakiś kraj i zyskać szansę aby móc choć trochę porozmawiać z jego mieszkańcami lub po prostu zapytać o drogę? A może chcesz poszerzyć słownictwo lub myślisz o zdaniu egzaminu na któryś z certyfikatów językowych? Cambridge, dele, delf…

Zajęcia stacjonarne

Indywidualne VIP z lektorem polskim lub native speakerem. Grupy LUX 2 do 4 osób. Zajęcia do 4 x 90 minut tygodniowo – intensywność i czas kursu do ustalenia.

Lekcje odbywają się w naszej szkole, na dwóch kondygnacjach. Przyjemne, schłodzone sale w zabytkowej kamienicy w samym centrum Poznania – ul. Św. Marcin 26 – obok Galerii MM.

Szeroki wachlarz terminów do wyboru. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8 do 20:30, także soboty.

Kursy językowe online latem

W przypadku zajęć online kursanci spotykają się w sieci - otrzymują link z zaproszeniem do konta swojego lektora w komunikatorze Skype. Zajęcia zdalne umożliwiają, oprócz bardzo dobrego odbioru, korzystanie z materiałów audio i video oraz tablicy. Zajęcia online to sprawdzone i wygodne rozwiązanie. Więcej o lekcjach online.

Proponujemy dwa tryby nauki.

W przypadku zajęć grupowych do wykorzystania jest pakiet 12 lekcji po 90 lub 60 minut. Pakiet taki można realizować w trybie standardowym, jedna lub dwie lekcje tygodniowo lub w trybie przyspieszonym, w postaci nawet czterech lekcji po 90 minut tygodniowo.

Terminy i intensywność zajęć w pakiecie indywidualnym precyzyjnie dopasowane do dyspozycyjności i planów wakacyjnych kursanta.

Cennik - materiały potrzebne na zajęciach przekazujemy naszym Kursantom nieodpłatnie

Letnie kursy w mini grupach

kurs grupowy cena ilość lekcji osób w grupie
Lato mini
grupa 12
660 zł.
12 x 90 minut 3 do 5 osób
12 x 60 minut 2 osoby 

Indywidualne kursy językowe latem

 kurs indywidualny cena ilość lekcji 
Lato VIP 14 970 zł.
14 lekcji po 45 minut lub
11 lekcji po 60 minut lub
7 lekcji po 90 minut

Osoby zainteresowane, prosimy o zgłaszanie się w celu rezerwacji terminów - kontakt

Procedura zapisu na kurs językowy:
1. Test dla osób, które się już uczyły - test dostępny na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi prosimy przesłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może być zdjęcie karty z odpowiedziami. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły
2. Propozycja grupy - często do wyboru jest kilka terminów do ustalenia
3. Pierwsza lekcja

letnie kursy językowe

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan