fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Francuski, Włoski, Rosyjski, Portugalski, Norweski, Szwedzki, Japoński, Chiński, Polski

Profesjonalna i nowoczesna usługa mająca na celu szybkie i wygodne przyswajanie języka obcego w zakresie wymagań słuchacza. W ofercie podniesienie kwalifikacji językowych poprzez udział w szkoleniach skierowanych do firm i instytucji - konwersacje z zakresu języka ogólnego i specjalistycznego.

Metoda komunikatywna

Celem zastosowanej metody jest zapewnienie komunikatywności na każdym etapie rozwoju umiejętności językowych oraz w wielu sytuacjach posługiwania się językiem obcym: życie codzienne, praca, handel, ekonomia, turystyka, prawo, medycyna. Nasz program nauczania koncentruje się na przełamaniu bariery językowej, zatem przede wszystkim na płynnemu rozwijaniu umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Temu celowi służą odpowiednio dobrane i nowoczesne materiały szkoleniowe, fachowe doradztwo oraz sprawdzona formuła zajęć. Zagadnienia gramatyczne wprowadzane są stopniowo ze szczególnym uwzględnieniem ich stopnia trudności.

Mobilność i wygoda
Szkolenia odbywają się w ustalonym przez Państwa terminie i lokalizacji: w siedzibie klienta lub siedzibie Perfect w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 26 (profesjonalny ośrodek szkoleniowy obok Galerii MM). Dogodne godziny zajęć: przed, w trakcie lub po pracy. Możliwość prowadzenia kursów w jednym bloku, raz w tygodniu (np. po 90 min.) lub kilka spotkań tygodniowo lub inaczej wedle życzenia zleceniodawcy.

Korzyści i satysfakcja
Szybkie przyswajanie materiału za sprawą specjalnej atmosfery zajęć oraz odpowiednio dobranych materiałów edukacyjnych. Małe grupy zapewniające indywidualne podejście do każdego ze słuchaczy. Proponujemy naukę od podstaw poprzez kolejne stopnie wtajemniczania lub naukę wychodząc ze zdobytego już poziomu zaawansowania. Aby określić poziom wiedzy z danego języka, zapraszamy do udziału w bezpłatnym teście kwalifikacyjnym.

Każdy etap jak i moment zakończenia kursu wiąże się zawsze z precyzyjnym określeniem stopnia zaawansowania oraz poziomu wiedzy na nim zdobytej. Ponadto wraz z końcem szkolenia słuchacze otrzymują certyfikat uczestnictwa z wyszczególnioną liczbą godzin. CES Perfect oferuje możliwość przeprowadzenia egzaminów wewnętrznych mających na celu określenie stopnia gotowości słuchaczy do zdawania egzaminów na certyfikaty międzynarodowe: FCE, CAE, TOEFL, DELE, ZD, ZMP, DELF, PURJ, CILS, CELI.

Rzetelność i doświadczenie
Perfect Kursy Językowe jest dynamicznie rozwijającą się firmą założoną 2002 roku, jej trzon stanowi zespół wyszkolonych i doświadczonych filologów – lingwistów. Nasi sprawdzeni lektorzy to przede wszystkim ambitni ludzie z pasją, pragnący nauczyć języka obcego. Lektorzy polscy i zagraniczni.


Zaufali nam między innymi:

ABN Recycling, Akrostal, Apriva Sp. z o.o., BB Hotel S.A., Boekestijn Transport, BZ WBK, EMS Zakład Produkcji Urządzeń Technicznych, Everclever sp. z o.o., Fenix Flex sp. z o.o., GlaxoSmithKline, HBZ Meble Sp. z o.o., HOCHTIEF Polska S.A., IKEA, Kali-Carb Sp. z o.o., Michalczyk i Prokop, Poznański Serwis Ubezp. Sp. z o.o., Pracuj.pl, Raben Polska sp. z o.o., Seco Warwick S.A., Wojsokwe Biuro Emerytalne

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan