fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

W naszej szkole zajęcia realizujemy w trybie stacjonarnym, zdalnym lub mieszanym, w zależności od preferencji naszych słuchaczy. Pakiety zajęć grupowych i indywidualnych są takie same dla obu trybów nauki, stacjonarnego i zdalnego.

 

 

Zajęcia zdalne. Dla kogo?

Lekcje zdalne dla tych, którzy dostrzegli w nich sporo zalet. Skorzystają z nich osoby, które:

- chcą uczyć się szybko, bez nakładów czasowych związanych z dojazdem
- mają problem z dotarciem na zajęcia stacjonarne – przebywają z dala od centrum lub znajdują się często poza miastem
- chcą elastycznie dopasować swój grafik do grafiku lektora – zmienne godziny zajęć / pracy
- mają zamiar realizować krótkie lekcje w ściśle dopasowanych terminach
- pragną uczyć się systematycznie, zachowując stały kontakt z językiem

Korzyści

­- lekcje wszędzie niezależnie od lokalizacji, potrzebne tylko łącze internetowe
- możliwość zrealizowania lekcji o dowolnym czasie ich trwania, 45 min, 60 min lub 90 min
- nieograniczona ilość terminów oraz możliwość ich ścisłego dopasowywania także w trakcie kursu

Komunikator Skype

Proponujemy korzystanie na zajęciach z komunikatora Skype. Platforma ta, z najdłuższą tradycją na rynku, jest powszechnie kojarzona i co najważniejsze, zapewnia stabilną pracę. Dzięki niej, oprócz funkcji podstawowych widzenia i słyszenia się, możemy korzystać z materiałów przygotowanych przez lektora – materiały audio i video. Co ważne, mamy do dyspozycji tablicę jak w tradycyjnej szkole. Wszelkie pomoce naukowe, publicystyka, zadania domowe i dodatkowe dla chętnych przekazywane są za pośrednictwem platformy.

Jak to działa? Wsparcie techniczne

Na naszej stronie u dołu znajduje się menu „Wybierz Twój Język”. Na poszczególnych podstronach z wybranym językiem publikujemy aktywne linki / zaproszenia do udziału w kursie online na platformie Skype. Wystarczy kliknąć link z imieniem lektora prowadzącego zajęcia aby skontaktować się z nim i utworzyć grupę.
Po kliknięciu mamy do wyboru dwie opcje. Albo pozostajemy na stronie Skype w przeglądarce albo pobieramy aplikację Skype na telefon lub program na komputer. Zalecamy to drugie rozwiązanie. Aby założyć konto Skype, wystarczy podać swój adres e-mail. Materiały potrzebne na zajęcia udostępniane są przez lektora - do pobrania w dniu kursu online.  

Korzystanie z komunikatora Skype nie jest konieczne. Można porozumiewać się za pomocą dowolnych komunikatorów mając na uwadze jak najwyższe standardy oraz własne preferencje. Ewentualny wybór innego komunikatora konsultowany jest na forum grupy przy udziale lektora.

Zajęcia z założenia odbywają się w terminie lekcji stacjonarnych. Istnieje możliwość dopasowania terminu - do ustalenia na forum całej grupy.

Online. Dlaczego nie?

Znakomita większość z Państwa chętnie decyduje się na zajęcia zdalne za pośrednictwem komunikatorów internetowych.

Prowadzimy szerokie konsultacje na temat tego jak najlepiej poradzić sobie w trybie zdalnym. Cały czas odbieramy od Państwa, naszych Kursantów jak i Lektorów sygnały, z których jasno wynika, że praca zdalna przynosi wymierne korzyści. Wydaje się, że dla większości z nas przesiadka częściowa lub całkowita do cyberprzestrzeni, gdzie możemy się widzieć i słyszeć, nie była czymś nie do pokonania. Zdarzają się nawet sytuacje, gdzie frekwencja w grupach zdalnych jest lepsza niż stacjonarnie.

Nie bójmy się lekcji online i pamiętajmy, że są zwolennicy wyłącznie takich rozwiązań, gdyż niosą one ze sobą wiele korzyści.

Cennik zajęć online

Ceny kursów zdalnych są takie same jak ceny pakietów zajęć stacjonarnych. Sprawdź ceny tutaj

Folder do pobrania
kursy w grupach kursy indywidualne kursy OnLine

---

Oprócz lekcji online przekazujemy do Państwa dyspozycji, za pośrednictwem poczty e-mail lub komunikatora, dodatkowe materiały szkoleniowe do samodzielnej pracy. Ćwiczenia omawiane są z lektorem prowadzącym.

Dla tych z Państwa, dla których korzystanie z komunikatorów jest utrudnione, realizujemy konsultacje telefoniczne, a niezbędne materiały przekazujemy drogą elektroniczną. Zawsze świadczymy wsparcie aby zachować kontynuację szkolenia.

---

Przeczytaj: Środki ostrożności, zasady bezpieczeństwa w Perfect

Więcej informacji na temat lekcji online: Kursy zdalne - wsparcie techniczne

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan