fbpx
  • szkoła językowa

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Wysoki poziom nauczania, zajęcia odbywają się w miłej atmosferze. Nacisk kładziony zarówno na gramatykę, jak i rozmowy w obcym języku. Jak najbardziej polecam!
Agata

Szczerze polecam! Świetni lektorzy i atmosfera zajęć, do tego naprawdę dobrze prowadzone zajęcia i dużo nowych treści! ☺️
Dominika

Bardzo mili i profesjonalni lektorzy, szkoła językowa na wysokim poziomie.
Jakub

Chodzę 9 lat do grupy. Mam świetną grupę, cieszę się z każdych zajęć. Zanim zaczęliśmy mówić w miarę płynnie robiliśmy dużo ćwiczeń z filologami. Teraz mamy z native speaker-em i zajęcia bardzo różnorodne, aktualności ze świata, filmy i muzyka. Przede wszystkim uwielbiam atmosferę i ludzi którzy przychodzą się uczyć, a lektorzy z różnych stron świata umilają nam czas.
Corneille

Obawiałem się jakości w prywatnej szkole językowej, ale jak się okazuje niepotrzebnie. Lektor pierwsza klasa, grupa zaangażowana, bardzo dobre tempo, świetna atmosfera, oferta językowa i cena bardzo dobra.
Cukiereczek

Bardzo polecam! Szkoła ma świetnych lektorów, którzy odpowiedzialnie traktują swoją robotę. Panuje przytulna atmosfera. Lekcje odwiedzam z wielką przyjemnością.
Serhii

Zajęcia zdalne były prowadzone sprawnie, bez problemów technicznych i komunikacyjnych. Dzięki dobrej organizacji prowadzącego spotkania (native speaker) każda z osób w grupie była traktowana indywidualnie, w przyjaznej, bezstresowej atmosferze.
Adrianna

Bardzo dobra szkoła do nauki języka obcego! Dogodne godziny, niewielkie grupy i profesjonalni lektorzy. Przyjazna atmosfera na zajęciach i przemili właściciele. Serdecznie polecam!
Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z indywidualnych zajęć portugalskiego. Kontakt ze szkołą bardzo dobry. Nie ma problemu z dogadaniem się w każdej sprawie. Bardzo polecam!
Klaudia

Zajęcia z Panem Jakubem to czysta przyjemność :). Wróciłem do tej szkoły kolejny raz!
Błażej

20 lat. Perfect Kursy Językowe w Poznaniu. Już 20 lat uczymy języków obcych w samym sercu miasta ul. Św. Marcin 26 (obok Galerii MM). Doskonale skomunikowana lokalizacja.

13 języków. W ofercie aż dwanaście języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, portugalski, norweski, szwedzki, japoński, chiński i koreański oraz polski dla obcokrajowców.

Priorytet  – wysoki poziom zajęć i satysfakcja słuchacza. 

Sukces – niepokonane ceny, jakość usług oraz zadowolenie kursantów polecających nas swoim znajomym. 

Sprawdzone i efektywne metody nauczania wraz z najnowszymi materiałami dydaktycznymi. Proponujemy także metodę prowadzenia zajęć wspomagającą zapamiętywanie „Record+”.

Na zajęciach posługujemy się językiem obcym, już na niższych poziomach zaawansowania. Skłaniamy do mówienia, przełamujemy bariery.

Postępy i Jakość. Naszej szkole zależy na Państwa postępach w nauce i bardzo dobrych wynikach na egzaminach międzynarodowych. Jakość nauczania jest dla nas najważniejszym parametrem dlatego nasze grupy liczą od 2 do maksymalnie 10 uczestników. Prowadzimy także zajęcia indywidualne VIP.

Metoda nauczania. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie. Staramy się wyraźnie akcentować kolejne etapy nauki.

Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. Wszystko po to by dodatkowo utrwalać wiedzę i aby słuchacz doskonale zdawał sobie sprawę na jakim etapie szkolenia się obecnie znajduje. Metodę tę nazwaliśmy „Record+”. 
Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywacje do nauki.

Proponujemy dodatkowe bezpłatne konwersacje z native speakerami. Aby wziąć w nich udział wystarczy być słuchaczem naszej szkoły.

Kadra. Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć.

Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego. Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ponieważ te najczęściej sprawiają największe kłopoty.

Staramy się aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim.

Przyjdziesz na kurs, przełamiesz barierę, zaczniesz mówić, pisać i czytać.

Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap to słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania.

Certyfikat. Na końcu roku akademickiego uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych. U nas możesz się zapisać na kurs przygotowujący do egzaminów na certyfikaty międzynarodowe.

drugi język Gratis

W celu zachęcenia naszych kursantów do jeszcze szerszego obcowania z językami obcymi, wprowadziliśmy stałą promocję: "drugi język Gratis". Dzięki niej kursanci po opłaceniu rocznego kursu z jednego języka, mogą bezpłatnie uczęszczać na zajęcia z drugiego, wybranego języka (cały semestr). Promocja ta cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dlaczego tak tanio?
Największym naszym atutem jest uzyskanie wysokiego poziomu kształcenia przy nieporównywalnie niskiej cenie kursu. Zapytaj nas dlaczego tak tanio? Redukujemy do minimum koszty reklamy. Oszczędność na akcjach promocyjnych powoduje, że tak niskie ceny zarezerwowane są dla tych z Państwa, którzy potrafili znaleźć naszą ofertę. Dodatkowo nasi słuchacze otrzymują zniżki i kupony rabatowe do kilku zaprzyjaźnionych księgarni oraz zaproszenia na wybrane imprezy kulturalne w Poznaniu.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan