fbpx
  • kursy językowe
  • kursy językowe
  • nauka angielskiego

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

Wynajem sal szkoleniowych - konferencyjnych.
Poznań Św. Marcin 26 na wysokości ul. Piekary. Lokalizacja mówi sama za siebie. Samo serce stolicy Wielkopolski. Bardziej w centrum się już nie da… Bezpośredni dojazd komunikacją miejską, samochodem czy rowerem. Parking pod dachem. Galeria MM po sąsiedzku.
Mamy Państwu do zaoferowania ekonomiczne rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie szkoleń, konferencji, zjazdów, spotkań biznesowych.

Do dyspozycji 6 sal o powierzchni dydaktycznych o różnej powierzchni (15 do 30 m2) i wyposażeniu w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie oraz budżet naszego kontrahenta.

Wyposażenie:
- TV LCD z możliwością podłączenia komputera
- odtwarzacze CD, mp3
- automat do kawy - włoska kawa parzona ciśnieniowo
- bezpłatna sieć WiFi
- tablice suchościeralne – pisaki
- Ksero - wydruki i powielenie dokumentów

Możliwość zorganizowania cateringu: przerwa na kawę lub drobne przekąski.

Zapewniamy możliwość dowolnej aranżacji sal, w zależności od indywidualnych wymagań. Nasze sale dostępne są we wszystkie dni tygodnia.

Koszt najmu sal ustalamy indywidualnie.
Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja:

telefony: 607 584 123 i 605 18 66 80

zgłoszenia i zapytania prosimy kierować na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na Facebooku: www.facebook.com/kursyperfect

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do naszego biura przy ul. Św. Marcin 26. Dyżury biura codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach 1600-2000

 

Galeria sal:

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan