fbpx

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Zapisz się na roczny kurs z wybranego języka i skorzystaj bezpłatnie z drugiego kursu językowego w wymiarze całego dodatkowego semestru. To oferta 3 semestry w cenie 2, na przykład dwa semestry nauki angielskiego to koszt 1440 zł. (2 semestry po 720 zł.). Przy płatności z góry za te dwa semestry, dodajemy bezpłatnie jeden semestr z innego wybranego języka. (Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji języków w ofercie 2 + 1 gratis).

Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Portugalski... z native speakerami. Polecamy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowo konwersacje z angielskiego i niemieckiego bezpłatnie dla wszystkich naszych kursantów. Zadzwoń i zapytaj o dostępność miejsc!

Perfect zapisy na kurs językowy
  • osobiście w biurze szkoły Św. Marcin 26 (obok Galerii MM) - adres w zakładce kontakt
  • telefonicznie pod nr: 607 584 123 lub 605 18 66 80
  • pocztą mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój kurs w trzech prostych krokach: bezpłatny test, pierwsza lekcja, umowa.

Test. Warto odwiedzić nasze biuro w celu wypełnienia bezpłatnego testu - zabierze to maksymalnie 20 minut i pomoże mam we właściwej ocenie stopnia zaawansowania słuchacza w danym języku obcym. Dzięki temu postaramy się wyeliminować możliwość pomyłki przy przydzielaniu do grup. Poza testem następuje ewaluacja wtórna już podczas pierwszych zajęć. Zdarza się, iż kursanci zmieniają grupę w celu odnalezienia najlepszego środowiska do pracy nad językiem.

Test jest bezpłatny i niezobowiązujący, można go także pobrać - zakładka testy językowe. Odpowiedzi należy przesłać na nasz adres mailowy – wystarczą same odpowiedzi wraz z numerem pytania. Prosimy o załączenie numeru telefonu dla przyspieszenia kontaktu.

Formalności - Umowa ma na celu zagwarantowanie słuchaczom miejsca w wybranej grupie oraz uściślenie warunków uczęszczania na kurs. Perfect Kursy Językowe zobowiązuje się w niej, między innymi, do przeprowadzenia kursu językowego w wybranym wymiarze godzin oraz do zachowania niezmienności ceny za kurs przez cały okres trwania umowy. Jednocześnie umowa zobowiązuje kursanta do wniesienia, w odpowiednim terminie, określonej kwoty na rzecz Perfect, stanowiącej zapłatę za kurs. Umowę należy podpisać podczas pierwszego spotkania konkretnej grupy lub wcześniej w biurze szkoły.

Najczęściej kursanci podpisują umowę w trakcie lub po pierwszych zajęciach. W umowie zawarte zostają warunki współpracy: ilość godzin lekcyjnych do przeprowadzenia, kwota do zapłaty za kurs, terminy płatności oraz zasady dotyczące odpłatności w ratach. Terminy płatności ustalamy elastycznie.

Moment podpisania umowy nie jest równoznaczny z płatnością za kurs. W umowie odnotowujemy w jakim terminie taka płatność ma nastąpić.

Opłaty. Aby zarezerwować miejsce w wybranej grupie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Zaliczkę zwracamy w momencie rezygnacji z kursu na 7 dni przed jego rozpoczęciem lub w przypadku nie zawiązania się wybranej grupy. Pierwszeństwo w przystąpieniu do określonej grupy mają osoby, które jako pierwsze dokonały rezerwacji wpłacając zaliczkę. 


Pozostałą kwotę, stanowiącą resztę zapłaty za kurs językowy, należy uiścić przed rozpoczęciem kursu w biurze szkoły lub podczas pierwszego spotkania wybranej grupy lub przelewem na konto bankowe PERFECT Kursy Językowe (dane do przelewu w zakładce kontakt).

Start kursu. Po zapisaniu się na kurs, otrzymujecie Państwo od nas, za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie, informację o terminie rozpoczęcia zajęć.

Rekrutacja. W semestrze zimowym (październik - luty), rekrutacja odbywa się w miesiącach wrzesień i październik. Zajęcia w grupach standardowych zaczynają się w połowie października.

W semestrze letnim (marzec - czerwiec) zapisy przyjmujemy w styczniu i lutym. Zajęcia w nowych grupach zaczynają się w marcu. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

Kursy indywidualne oraz w grupach zamkniętych rozpoczynają się w dowolnym momencie roku akademickiego. Podział na semestry dotyczy jedynie grup Comfort.

Perfect bezpłatny test językowy

Testy do pobrania. Odpowiedzi prosimy przesłać na nasz adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o załączenie numeru telefonu oraz wszelkich informacji zwizanych z Państwa oczekiwaniami co do wybranego kursu oraz terminów i intensywności zajęć. 

angielski nauka kursy angielskiego szkoła językowa perfect Poznań j. angielski

niemiecki nauka kursy niemieckiego szkoła językowa perfect Poznan j. niemiecki

hiszpanski nauka kursy hiszpanskiego szkola jezykowa perfect poznan j. hiszpański

francuski nauka kursy francuskiego szkoła językowa perfect Poznań j. francuski 

włoski nauka kursy włoskiego szkoła językowa perfect Poznań j. włoski

rosyjski nauka kursy rosyjskiego szkoła językowa perfect Poznań j. rosyjski

norweski nauka kursy norweskiego szkoła językowa perfect Poznań j. norweski

szwedzki nauka kursy szwedzkiego szkoła językowa perfect Poznań j. szwedzki*

portugalski nauka kursy portugalskiego szkoła językowa perfect Poznań j. portugalski

japonski nauka kursy japonskiego szkoła językowa perfect Poznań j. japoński

 chiński nauka kursy chińskiego szkoła językowa perfect Poznań j. chiński*

koreański nauka kursy koreańskiego szkoła językowa perfect Poznań j. koreański

 Kursy polskiego w Poznaniu, polski nauka zdalna j. polski    

Powodzenia!
*szwedzki, chiński - rozmowa z lektorem

Tabela poziomów językowych do samooceny kompetencji językowych według standardów Rady Europy w "Modern Languages: Learning, teaching, Assessment. A Common European Framework of Reference”, Strasburg 1996

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan