fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

  • osobiście w biurze szkoły Św. Marcin 26 (obok Galerii MM) - adres w zakładce kontakt
  • telefonicznie pod nr: 607 584 123 lub 605 18 66 80
  • pocztą mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twój kurs w trzech prostych krokach: bezpłatny test, pierwsza lekcja, umowa.

Test. Warto odwiedzić nasze biuro w celu wypełnienia bezpłatnego testu - zabierze to maksymalnie 20 minut i pomoże mam we właściwej ocenie stopnia zaawansowania słuchacza w danym języku obcym. Dzięki temu postaramy się wyeliminować możliwość pomyłki przy przydzielaniu do grup. Poza testem następuje ewaluacja wtórna już podczas pierwszych zajęć. Zdarza się, iż kursanci zmieniają grupę w celu odnalezienia najlepszego środowiska do pracy nad językiem.

Test jest bezpłatny i niezobowiązujący, można go także pobrać - zakładka testy językowe. Odpowiedzi należy przesłać na nasz adres mailowy – wystarczą same odpowiedzi wraz z numerem pytania. Prosimy o załączenie numeru telefonu dla przyspieszenia kontaktu.

Formalności - Umowa ma na celu zagwarantowanie słuchaczom miejsca w wybranej grupie oraz uściślenie warunków uczęszczania na kurs. Perfect Kursy Językowe zobowiązuje się w niej, między innymi, do przeprowadzenia kursu językowego w wybranym wymiarze godzin oraz do zachowania niezmienności ceny za kurs przez cały okres trwania umowy. Jednocześnie umowa zobowiązuje kursanta do wniesienia, w odpowiednim terminie, określonej kwoty na rzecz Perfect, stanowiącej zapłatę za kurs. Umowę należy podpisać podczas pierwszego spotkania konkretnej grupy lub wcześniej w biurze szkoły.

Najczęściej kursanci podpisują umowę w trakcie lub po pierwszych zajęciach. W umowie zawarte zostają warunki współpracy: ilość godzin lekcyjnych do przeprowadzenia, kwota do zapłaty za kurs, terminy płatności oraz zasady dotyczące odpłatności w ratach. Terminy płatności ustalamy elastycznie.

Moment podpisania umowy nie jest równoznaczny z płatnością za kurs. W umowie odnotowujemy w jakim terminie taka płatność ma nastąpić.

Opłaty. Aby zarezerwować miejsce w wybranej grupie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Zaliczkę zwracamy w momencie rezygnacji z kursu na 7 dni przed jego rozpoczęciem lub w przypadku nie zawiązania się wybranej grupy. Pierwszeństwo w przystąpieniu do określonej grupy mają osoby, które jako pierwsze dokonały rezerwacji wpłacając zaliczkę. 


Pozostałą kwotę, stanowiącą resztę zapłaty za kurs językowy, należy uiścić przed rozpoczęciem kursu w biurze szkoły lub podczas pierwszego spotkania wybranej grupy lub przelewem na konto bankowe PERFECT Kursy Językowe (dane do przelewu w zakładce kontakt).

Start kursu. Po zapisaniu się na kurs, otrzymujecie Państwo od nas, za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie, informację o terminie rozpoczęcia zajęć.

Rekrutacja. W semestrze zimowym (październik - luty), rekrutacja odbywa się w miesiącach wrzesień i październik. Zajęcia w grupach standardowych zaczynają się w połowie października.

W semestrze letnim (marzec - czerwiec) zapisy przyjmujemy w styczniu i lutym. Zajęcia w nowych grupach zaczynają się w marcu. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

Kursy indywidualne oraz w grupach zamkniętych rozpoczynają się w dowolnym momencie roku akademickiego. Podział na semestry dotyczy jedynie grup Comfort.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan