w celu zapisania się na kurs, prosimy o kontakt na jeden z poniższych sposobów:

  • osobiście w biurze szkoły Św. Marcin 26 (obok Galerii MM) - adres w zakładce kontakt
  • telefonicznie pod nr: 607 584 123 lub 605 18 66 80
  • pocztą mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy w trzech prostych krokach: test, lekcja, umowa

Test. Warto odwiedzić nasze biuro w celu wypełnienia bezpłatnego testu - zabierze to maksymalnie 20 minut i pomoże mam we właściwej ocenie stopnia zaawansowania słuchacza w danym języku obcym. Dzięki temu postaramy się wyeliminować możliwość pomyłki przy przydzielaniu do grup. Poza testem następuje ewaluacja wtórna już podczas pierwszych zajęć. Zdarza się, iż kursanci zmieniają grupę w celu odnalezienia najlepszego środowiska do pracy nad językiem.

Test jest bezpłatny i niezobowiązujący, można go także pobrać - zakładka testy językowe. Odpowiedzi należy przesłać na nasz adres mailowy – wystarczą same odpowiedzi wraz z numerem pytania. Prosimy o załączenie numeru telefonu dla przyspieszenia kontaktu.

Formalności - Umowa ma na celu zagwarantowanie słuchaczom miejsca w wybranej grupie oraz uściślenie warunków uczęszczania na kurs. Perfect Kursy Językowe zobowiązuje się w niej, między innymi, do przeprowadzenia kursu językowego w wybranym wymiarze godzin oraz do zachowania niezmienności ceny za kurs przez cały okres trwania umowy. Jednocześnie umowa zobowiązuje kursanta do wniesienia, w odpowiednim terminie, określonej kwoty na rzecz Perfect, stanowiącej zapłatę za kurs. Umowę należy podpisać podczas pierwszego spotkania konkretnej grupy lub wcześniej w biurze szkoły.

Najczęściej kursanci podpisują umowę w trakcie lub po pierwszych zajęciach. W umowie zawarte zostają warunki współpracy: ilość godzin lekcyjnych do przeprowadzenia, kwota do zapłaty za kurs, terminy płatności oraz zasady dotyczące odpłatności w ratach. Terminy płatności ustalamy elastycznie.

Moment podpisania umowy nie jest równoznaczny z płatnością za kurs. W umowie odnotowujemy w jakim terminie taka płatność ma nastąpić.

Opłaty. Aby zarezerwować miejsce w wybranej grupie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Zaliczkę zwracamy w momencie rezygnacji z kursu na 7 dni przed jego rozpoczęciem lub w przypadku nie zawiązania się wybranej grupy. Pierwszeństwo w przystąpieniu do określonej grupy mają osoby, które jako pierwsze dokonały rezerwacji wpłacając zaliczkę. 


Pozostałą kwotę, stanowiącą resztę zapłaty za kurs językowy, należy uiścić przed rozpoczęciem kursu w biurze szkoły lub podczas pierwszego spotkania wybranej grupy lub przelewem na konto bankowe PERFECT Kursy Językowe (dane do przelewu w zakładce kontakt).

Start kursu. Po zapisaniu się na kurs, otrzymujecie Państwo od nas, za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie, informację o terminie rozpoczęcia zajęć.

Rekrutacja. W semestrze zimowym (październik - luty), rekrutacja odbywa się w miesiącach wrzesień i październik. Zajęcia w grupach standardowych zaczynają się w połowie października.

W semestrze letnim (marzec - czerwiec) zapisy przyjmujemy w styczniu i lutym. Zajęcia w nowych grupach zaczynają się w marcu. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

Kursy indywidualne oraz w grupach zamkniętych rozpoczynają się w dowolnym momencie roku akademickiego. Podział na semestry dotyczy jedynie grup Comfort.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680