fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

 Perfect kursy angielskiego. Znajdź nas na Facebooku! Perfect kursy polskiego - znajdź nas na Facebooku!

Język polski dla obcokrajowców w Poznaniu

Kursy języka polskiego dla obcokrajowców, dorośli i dzieci w Szkole Językowej Perfect.

Uczymy języka praktycznego aby umożliwić komunikowanie się w pracy i szkole. Zależy nam aby nasi kursanci jak najszybciej mogli zacząć posługiwać się polskim na co dzień.

Gdzie odbywają się lekcje polskiego?

Lekcje stacjonarne odbywają się w naszej siedzibie w centrum Poznania przy ul. Św. Marcin 26 (obok Galerii MM). Prowadzimy także kursy zdalne / online.

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy polskiego?

Nasze kursy stacjonarne przeznaczone są dla cudzoziemców przebywających w Poznaniu. Z kursów online skorzystają cudzoziemcy niemieszkający w Poznaniu oraz cudzoziemcy przebywający poza granicami Polski, planujący pobyt w Polsce.
Lekcje polskiego przeznaczone są dla osób chcących w możliwie krótkim czasie opanować język aby móc pracować bądź uczyć się na terenie Polski.

Jak mogę zapisać się na kurs?

Na kurs można zapisać się kontaktując się z nami telefonicznie, pocztą e-mail lub za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt.

Osoby znające język polski w jakimś stopniu proszone są o wypełnienie testu. Test dostępny jest w naszej szkole lub elektronicznie (test wysyłamy pocztą e-mail).

Prosimy o przesyłanie nam informacji na temat swojej dyspozycyjności (podanie godzin i dni kiedy mogą Pqaństwo chodzić na lekcje). Prosimy także o podawanie numeru telefonu abyśmy mogli przekazać informacje o kursie.

W pierwszej kolejności przyjmujemy uchodźców, osoby starające się o ochronę międzynarodową w Polsce, imigrantów spoza Unii Europejskiej oraz osoby kontynuujące naukę na naszych kursach.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia prowadzimy w języku polskim. Korzystamy z praktycznych tekstów i dialogów, uczymy języka mówionego do wykorzystania natychmiast w sytuacjach codziennych w pracy, szkole, domu. Przekazujemy praktyczne informacje na temat życia, zarabiania, nauki w Polsce.

Zajęcia prowadzą lektorzy polscy z doświadczeniem w nauczaniu.

Ile kosztują kursy polskiego w Perfect?

kursy cena  ilość lekcji 45 minut
w grupach Comfort  od 720 zł. cena za 28 lekcji
indywidualne VIP  od 66 zł. cena za jedną lekcję

Kontakt w sprawie kursów polskiego

Telefon: 607 584 123, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan