fbpx

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Zajęcia odbywają się w zaprzyjaźnionej, renomowanej szkole Oxford College przy Oxford Street. Szkoła z akredytacją British Council.

Szkoła PERFECT zapewnia atrakcyjne ceny kursów. Świadczymy wszechstronną pomoc w zakresie zakwaterowania wraz z wyżywieniem oraz organizacji transportu lotniczego (cena biletu już od 35 funtów). Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu: 607 584 123 oraz za pośrednictwem poczty mail.

Polecamy i organizujemy kursy angielskiego w Londynie i Oxfordzie w renomowanych.szkołach, które posiadają akredytacje British Council. Perfect bezpłatnie załatwia formalności związane z zapisem oraz służy użytecznymi wskazówkami przy organizacji wyjazdu i transportu.

Kursy zakupione u nas maja wynegocjowane niższe ceny niż bezpośrednio w UK.

The perfect place to learn English

Szkoła  Oxford House College mieści się w samym centrum Londynu na słynnej ulicy Oxford Street. Założona w 1974 r posiada akredytacje trzech instytucji EnglishUK, StudyUK, and the Education UK Partnership.

Oxford Street to jest najbardziej ruchliwą ulicą handlową w Europie. Można tutaj znaleźć siedziby wszystkich znanych projektantów i sieci handlowych. Ulica posiada doskonała komunikację z resztą miasta. Londyn jest idealnym miejscem na naukę języka angielskiego, oraz spędzenia aktywnie czasu. Liczne bezpłatne muzea oraz galerie na bardzo wysokim poziomie zapewniają doskonała ofertę kulturalną. Ogromne parki umożliwiają odpoczynek i rekreacje w wielkim mieście. Oferta rozrywkowa jest najlepsza w Europie. Doskonale zorganizowany transport (metro, autobusy, kolejki , pociągi oraz taksówki) gwarantuje łatwe i szybkie przemieszczanie się po wielkim mieście. Prestiż szkoły oraz międzynarodowa atmosfera zapewniają udany wyjazd. Ceny kursów w  Oxford House College są wyjątkowo przystępne i jedne z niższych spośród akredytowanych szkół w Londynie.

Szkoła dysponuje biblioteką, kawiarnią oraz bezpłatnym dostępem do internetu. Kursy z języka ogólnego prowadzone są na sześciu poziomach: od początkującego do zaawansowanego. Średnia wieku studentów to 20 - 30 lat jednak jest wiele osób w wieku powyżej jak i poniżej tej średniej. Oprócz standardowych kursów można wybrać zajęcia przygotowujące do egzaminów Cambridge lub IELTS, kursy języka biznesowego lub konwersacyjne.

Wybór ilości zajęć w tygodniu oraz pory dnia, o której odbywają się lekcje zależą wyłącznie od studenta.  Szkoła organizuje również kursy dla osób, które chcą studiować w Anglii i pomaga w przygotowaniach, by wybrany uniwersytet przyjął ich aplikację.

Można również skorzystać z zakwaterowania u rodzin angielskich oraz wykupić wyżywienie w postaci dwóch lub jednego posiłku dziennie.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan