fbpx
 • szkoła językowa

Zapraszamy w semestrze letnim do nowych grup i indywidualnie. 2x więcej języka w Perfect!

Newsroom

Konwersacje terminy

Bezpłatne zajęcia z angielskiego dla kursantów Perfect. Terminy:

Więcej…

Do 300 zł. rabatu na walentynki dla par! 💑

W grupach Lux we dwoje lub zajęcia indywidualne. Warunkiem udziału w promocji jest zapisanie się na kurs wraz ze swoją sympatią :)

Więcej…

Zimowe promocje w Perfect 2024

🌟 W lutym grupy Free. Zapisz się na semestr letni w naszej szkole językowej. Na zajęcia w lutym uczęszczaj bezpłatnie. *
🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Perfect Kursy Językowe w grupach

Eco Strefa czyli kursy grupowe w Perfect na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Kursy ogólne, specjalistyczne, egzaminacyjne, konwersacje, matury. Lekcje realizujemy stacjonarnie, online lub w trybie mieszanym.

 

 

Kto skorzysta z kursu? Kto skorzysta na kursie grupowym?

Kursy w grupach to ekonomiczne rozwiązanie przeznaczone dla osób chcących w przyjemnej atmosferze i w szybki sposób podnieść swoje kompetencje językowe. Z zajęć grupowych skorzystają wszyscy, niezależnie od wieku, którzy zdecydują się poświęcić choć trochę czasu na naukę języka obcego i mogą regularnie co tydzień, o ustalonej porze, spotykać się na lekcji.

nasze grupy Nasze grupy

Widzimy się w małych, kameralnych grupach. Średnio jest nas 6 do 7 osób. Członkowie grupy, wychodząc z takiego samego poziomu znajomości języka, rozwijają swoje umiejętności poprzez wspólne ćwiczenia i konwersacje. Atmosfera na zajęciach jest spokojna i bezstresowa, na skutek precyzyjnie dobranych poziomów wszystkich uczestników.

Realizujemy materiał stopniowo używając do tego narzędzi dostarczonych przez szkołę. Nie należy liczyć się z dodatkowymi kosztami wynikającymi z zakupu podręczników lub innych materiałów potrzebnych na lekcji. Nie wybiegamy naprzód. Dla wszystkich mamy czas.

Zachęcamy do zgłaszania wszelkich postulatów. Czekamy na Twoje pytania.

Grupy Comfort i Lux. W Perfect pracujemy w dwóch rodzajach grup, które nieco różnią się od siebie.

kursy w grupach Comfort Grupy Comfort 5-10 osób

Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Na kursie spotykamy się w grupie do 10 uczestników. Jednym z parametrów świadczących o wydajności szkoleń jest niewielka ilość biorących w nich udział kursantów. W praktyce na zajęciach zbiera się regularnie ok. 6 uczestników.

Kursant, który zdecyduje się na tą grupę może mieć pewność, że odpłatność za zajęcia nie wzrośnie w przypadku gdy zbierze się mniejsza ilość osób.

Zajęcia w grupach Comfort odbywają się w semestrze zimowym od października do lutego - zapisy w miesiącach wrzesień i październik - oraz w semestrze letnim od marca do czerwca - zapisy w styczniu i lutym. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

kursy w grupach Lux Grupy LUX 2-4 osób.

Dwie osoby to już grupa. W Luxie spotykamy się w gronie 2 do maksymalnie 4 osób. Wygodna propozycja ciesząca się sporym zainteresowaniem. Korzystają z niej często osoby znające z podobną dyspozycyjnością czasową. Kurs w gronie dwóch do czterech uczestników wydajny prawie jak w przypadku zajęć indywidualnych, lecz o połowę tańszy. Termin i intensywność nauki ustalamy elastycznie.

Są osoby zainteresowane kursem w mniejszym gronie. Dla nich została stworzona oferta na naukę w grupie Lux. Zajęcia zaczynamy w dowolnym momencie roku akademickiego.

Istnieje możliwość wyboru grupy pod względem liczebności jej uczestników. Kursant podejmuje decyzję czy zapisze się do grupy Comfort 5 do 8 osób, czy LUX 2 do 4 osób. Wybierasz ilość osób w grupie i co za tym idzie cenę Twojego kursu.

poziomy zaawansowania Poziomy

Uczymy 12 języków na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowego do zaawansowanego C2. Naszą troską jest aby zawsze precyzyjnie określić poziom każdego słuchacza, aby zaproponować mu środowisko pracy nad językiem najlepiej dostosowane do jego umiejętności. Podstawą bowiem dobrego funkcjonowania każdej grupy językowej jest wyrównany poziom jej uczestników.

testy językowe Testy

Przed przystąpieniem do kursu prosimy o wypełnienie bezpłatnego testu. Test składa się z 3 części: abcd, tłumaczenie i swobodna wypowiedź. Na podstawie stopnia poprawności udzielonych odpowiedzi, kierujemy naszych kursantów do konkretnych grup językowych, gdzie następuje wtórna ocena ich poziomu. Oceny tej dokonuje lektor poprzez konsultacje ze swoimi słuchaczami. Weryfikacja przebiega zatem dwuetapowo i pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie grupy. Nasi kursanci mają możliwość zmiany grupy językowej na początku i w trakcie trwania semestru.

program kursu Program

Programy tworzymy autorsko na potrzeby każdej grupy uwzględniając oczekiwania wszystkich jej uczestników. Zazwyczaj stosujemy podręczniki z dużą ilością materiałów dodatkowych, które bezpłatnie przekazujemy wszystkim kursantom przed przystąpieniem do konkretnej lekcji. Plan zajęć uwzględnia przede wszystkim rozwijanie praktycznych umiejętności językowych. Każdy kto przychodzi na zajęcia powinien mieć poczucie sensownie i wydajnie spędzonego czasu oraz świadomość zdobycia konkretnych umiejętności.

metoda nauki Metoda

No powiedz to! Kursy językowe w Perfect.

Na zajęciach staramy się używać języka obcego już na wczesnych etapach nauki. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie.

Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. W ten sposób słuchacze mają możliwość dodatkowo utrwalać zdobytą wiedzę, mając przy tym świadomość na jakim etapie szkolenia się znajdują. Metodę tę nazwaliśmy Record+.

Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywację do nauki.

Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć. Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego.

Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ponieważ te najczęściej sprawiają kłopoty. Staramy się, aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim.

Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap nauczania obejmuje słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania w języku obcym.

Pod koniec roku akademickiego, uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych.

rodzaje kursów Rodzaje kursów

Prowadzimy kursy ogólne, konwersacje z gramatyką w określonej proporcji, mając na celu rozwój umiejętności przede wszystkim komunikatywnych, rozumienia ze słuchu i mówienia. Wszystko dla lepszego odnalezienia się w sytuacji obcojęzycznej. Na zajęciach staramy się mówić w języku obcym, nawet na niższych poziomach zaawansowania.

Organizujemy zajęcia specjalistyczne wzbogacone o słownictwo z dziedzin: bussines, prawo, medycyna i innych. Przygotowujemy do podjęcia konkretnych zawodów poza granicami naszego kraju. Prowadzimy kursy kierunkowe: praca, turystyka, rozmówki. Przygotowujemy chętnych do programu Erasmus.

Osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu na konkretny certyfikat językowy, znajdą miejsce w specjalnie utworzonych grupach. Zajęcia nastawione są ściśle na potrzeby konkretnego egzaminu. Najczęściej przygotowujemy do zdawania na certyfikaty Cambridge FCE, CEA oraz TOEFL, Zertifikat Deutsch, DELF, DELE. Inne certyfikaty językowe.

terminy kursów Terminy zajęć

Najczęściej wybierane są grupy Comfort. Zajęcia odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu i trwają 90 minut. Popularne terminy to popołudnia w godzinach 14:30, 16:00, 17:30 i 19:00, najczęściej w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Piątki i weekendy przeznaczone są raczej na zajęcia indywidualne i w mniejszych grupach.

Terminy kursów językowych
Grupy i zajęcia indywidualne dni tygodnia  godziny zajęć 
grupa Comfort 5 do 10 uczestników pn, wt, śr, czw 14:30, 16:00, 17:30, 19:10 i rano
grupa Lux 2 do 4 uczestników pn, wt, śr, czw, pt, so 8, 10, 12, 14, 16, 17:30, 19:10
indywidualnie VIP pn, wt, śr, czw, pt, so 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17:30, 19:00, 20:30

Najczęściej realizowane terminy zajęć w grupach Comfort i Lux. Istnieje możliwość ustalenia innych godzin i dni. 

tryby nauki Tryby nauki standard i intensive

standard - zajęcia raz w tygodniu po 90 minut (1x90 minut), intensive - zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut (2x90 minut)

Tryby zapisów, inensywność nauki
Grupy i zajęcia indywidualne Tryb Ilość godzin lekcyjnych w semestrze

grupa Comfort 5 do 10 uczestników
grupa Lux 2 do 4 uczestników
indywidualnie VIP

Standard 1x90 min. tygodniowo 28 + konwersacje bez ograniczeń
Intensive 2x90 min. tygodniowo 56 + konwersacje bez ograniczeń

Tryby nauki - intensywność oraz ilości godzin lekcyjnych przypadających na semestr nauki. 

ceny kursów Ceny

Tutaj ceny lekcji w grupach Comfort i Lux w Perfect

Folder do pobrania
kursy w grupach kursy indywidualne kursy OnLine

bonusy Bonusy

Do każdego kursu i pakietu oferujemy system bonusów, takich jak:

- dodatkowe bezpłatne konwersacje z angielskiego i/lub niemieckiego (lektorzy polscy i native speakers)

- bezpłatny kurs z drugiego języka w postaci całego semestru

- odpłatność za kurs w ratach 0%

- zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela i inne

Tutaj więcej na temat promocji w Perfect

 

w ramach kursu W ramach kursu

 • precyzyjny przydział do grupy – bezpłatny test i rozmowa z lektorem w celu określenia poziomu startowego. Bezstresowo i bez zobowiązań. 
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do dwóch lub więcej grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów

 

bezpłatne zajęcia dodatkowe Bezpłatne zajęcia dodatkowe

Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego prowadzone przez native speakerów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie.

 • zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • cel zajęć to jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w biurze szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

miejsce prowadzenia zajęć Miejsce prowadzenia zajęć

Św. Marcin 26 przy Galerii MM na wysokości ul. Piekary - zakładka kontakt

 

Procedura zapisu na kurs językowy:

 1. Test - prosimy o wypełnienie testu dostępnego na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi należy przesłać w dowolnej formie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może być zdjęcie wypełnionej karty z odpowiedziami lub same odpowiedzi w treści maila. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły.
 2. Propozycja grupy - po sprawdzeniu testu, proponujemy miejsce w konkretnej grupie. Często do wyboru jest kilka terminów. Jeśli żaden termin Państwu nie odpowiada, prosimy o informację. Poszukamy innego rozwiązania.
 3. Pierwsze zajęcia - dopiero po tym pierwszym spotkaniu w konkretnej grupie językowej, kursant podejmuje decyzję o udziale w kursie. Można zapisać się na jeden lub dwa semestry.

 

Kursy językowe

 • ogólne  na różnych poziomach zaawansowania, dla różnych grup wiekowych: głównie studenci i osoby aktywne zawodowo • intensywne • dwa razy większy pakiet językowy • konwersacyjne utrwalanie materiału językowego w praktyce • egzaminacyjne  certyfikaty językowe • kursy maturalne • kursy do ósmoklasisty przygotowanie do egzaminów • specjalistyczne  wzbogacone o słownictwo specjalistyczne - bussines, prawo, medycyna.. • specyficzne pod kontem zdobycia umiejętności w konkretnym celu: praca za granicą, turystyka, Erasmus, rozmówki • kursy w pełnym wymiarze semestralnym z dowolnym momentem rozpoczęcia grupy zamknięte, indywidualnie • intensywne kursy dwu i czterotygodniowe • kursy semestralne i wakacyjne • kursy indywidualne

 

Środki ostrożności podczas pandemii.

Zdajemy sobie sprawę ze stale obecnego zagrożenia związanego z pandemią. W związku z tym w naszych pomieszczeniach utrzymujemy odpowiednie standardy ostrożności: zajęcia prowadzimy w małych grupach zachowując wymagany dystans. Stosujemy profesjonalne środki dezynfekcyjne. Wprowadziliśmy dłuższe przerwy między zajęciami. Zapobiegamy nadmiernemu gromadzeniu się osób na korytarzach. Wszędzie z wyjątkiem sal wykładowych zalecamy noszenie maseczek ochronnych.

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan