Z dniem 8 czerwca wznawiamy zajęcia indywidualne i grupowe w trybie stacjonarnym. Cały czas prowadzimy także lekcje online za pośrednictwem komunikatorów. Szczegóły poniżej... Do zobaczenia!

Zajęcia w mini grupach już od dwóch osób w cenie 28 zł. za lekcję. Zajęcia indywidualne w cenie 53 zł. lekcja. Rozmówki, konwersacje, gramatyka, ćwiczenia wymowy, kursy na certyfikaty. Nawet 4 x 90 minut tygodniowo. Intensywne kursy letnie w miesiącach czerwiec – wrzesień 2020. Zajęcia realizujemy w trybie stacjonarnym lub za pośrednictwem komunikatora.

Letnie kursy językowe, kursy wakacyjne indywidualne i w grupach w Poznaniu. Nawet semestr nauki w miesiąc.

Startujemy zajęcia z języka angielskiego od podstaw w grupie do 5 osób. Zajęcia dwa razy w tygodniu. Terminy poniedziałki i czwartki godz. 18:00.
(terminy mogą jeszcze ulec zmianie) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Start kursu poniedziałek 22 czerwca.

Powracamy do zajęć w trybie stacjonarnym. Z dniem 8 czerwca wznawiamy w naszej siedzibie kursy indywidualne i w małych grupach do 4 osób.

Polecamy profesjonalizm naszych lektorów: polskich i native speakers. Proponujemy sprawdzone zajęcia online w mini grupach oraz lekcje indywidualne. Czas trwania oraz godziny dostosowujemy elastycznie. Przeważnie korzystamy z platformy Skype. Oferta oraz szczegóły techniczne poniżej.

Aby realizować zajęcia w naszej szkole proponujemy trzy formy kontaktu: komunikator, telefon, mail. Preferujemy komunikator, gdyż oferuje pełne spectrum możliwości.

Strefa VIP - kursy indywidualne VIP Pakiety Skype
zajęcia prowadzone za pomocą komunikatora Skype

Pakiet SkypeVIP filolodzy polscy 
pakiet cena pakietu
6 lekcji po 60 minut 450 zł.
20 lekcji po 60 minut  1400 zł. 
Pakiet SkypeVIP native speakers
pakiet cena pakietu
6 lekcji po 60 minut 520 zł.
12 lekcji po 60 minut  1000 zł. 

 

Procedura zapisu na kurs językowy:

1. Test - prosimy o wypełnienie testu dostępnego na naszej stronie tutaj. Odpowiedzi należy przesłać w dowolnej formie na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Może być zdjęcie wypełnionej karty z odpowiedziami lub same odpowiedzi w treści maila. Test można rozwiązać także osobiście w biurze szkoły.
2. Propozycja grupy - po sprawdzeniu testu, proponujemy miejsce w konkretnej grupie. Często do wyboru jest kilka terminów. Jeśli żaden termin Państwu nie odpowiada, prosimy o informację. Poszukamy innego rozwiązania.
3. Pierwsze zajęcia - dopiero po tym pierwszym spotkaniu w konkretnej grupie językowej, kursant podejmuje decyzję o udziale w kursie. Można zapisać się na jeden lub dwa semestry.

Grupy Comfort i LUX

Kurs w grupach Comfort (maksymalnie 10 uczestników) w cenie 445 zł. przy zapisie na dwa semestry lub w cenie 465 zł. ze zniżką studencką przy zapisie na jeden semestr.

W przypadku opłacenia całego roku czyli dwóch semestrów z góry, kursant otrzymuje dodatkowo bezpłatny kurs z drugiego języka w postaci całego semestru! 

Tutaj pełna oferta cenowa na kursy w grupach Comfort i Lux


Indywidualnie VIP

Kursy indywidualne VIP to pakiety zajęć do wyboru mini, midi i maxi czyli odpowiednio 22, 28 i 56 godzin lekcyjnych.

Najtańszy pakiet w cenie 1210 zł. (ze zniżką studencką 1180 zł.). Cena lekcji 45 minut już od 49 zł. (ze zniżką studencką 47 zł.).

Ponadto pakiety: business english, native VIP, solo VIP (lekcje na sztuki) oraz NOWOŚĆ pakiety MAXI FLEXI dla zabieganych, z możliwością każdorazowego ustalania terminu lekcji.

Tutaj pełna oferta cenowa na kursy indywidualne VIP


Uwaga. Do każdego kursu i pakietu oferujemy system bonusów, takich jak dodatkowe bezpłatne konwersacje z angielskiego i/lub niemieckiego (lektorzy polscy i native speakers), bezpłatny kurs z drugiego języka w postaci całego semestru, odpłatność za kurs w ratach 0% i inne.

Kursy Językowe Perfect na wszystkich poziomach zaawansowania dla różnych grup wiekowych. Na zajęciach najczęściej spotykają się studenci oraz osoby aktywne zawodowo.

Programy tworzymy autorsko na potrzeby każdej grupy uwzględniając postulaty wszystkich jej uczestników. Zazwyczaj stosujemy podręczniki z dużą ilością materiałów dodatkowych, które bezpłatnie przekazujemy wszystkim kursantom przed przystąpieniem do konkretnej lekcji.

Prowadzimy kursy ogólne, konwersacje z gramatyką w określonej proporcji mającej na celu rozwój umiejętności przede wszystkim komunikatywnych, rozumienia ze słuchu i mówienia. Wszystko dla lepszego odnalezienia się w sytuacji obcojęzycznej. Na zajęciach staramy się mówić w języku obcym, nawet na niższych poziomach zaawansowania.

Organizujemy zajęcia specjalistyczne wzbogacone o słownictwo z dziedzin: bussines, prawo, medycyna i innych. Przygotowujemy do podjęcia konkretnych zawodów poza granicami naszego kraju. Prowadzimy kursy kierunkowe: praca, turystyka, rozmówki. Przygotowujemy chętnych do programu Erasmus.

Osoby zainteresowane zdawaniem egzaminu na konkretny certyfikat językowy, znajdą miejsce w specjalnie utworzonych grupach. Najczęściej prowadzimy grupy na certyfikaty FCE, CEA, ZD, DELF, DELE. Zajęcia w tych grupach nastawione są ściśle na potrzeby konkretnego egzaminu. Więcej na temat certyfikatów językowych.

 • Semestr zimowy (październik - luty). Na ten semestr rekrutacja odbywa się w miesiącach wrzesień i październik. Zajęcia w grupach standardowych zaczynają się w połowie października.
 • Semestr letni (marzec - czerwiec). W tym semestrze zapisy przyjmujemy w styczniu i lutym. Zajęcia dla nowo-powstałych grup zaczynają się w marcu. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

Kursy indywidualne oraz w grupach zamkniętych mogą rozpoczynać się w dowolnym momencie roku akademickiego. Podział na semestry dotyczy jedynie grup Comfort.

Najczęściej wybierane są grupy Comfort. Zajęcia odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu i trwają 90 minut. Wybierane są terminy popołudniowe w godzinach 14:30, 16:00, 17:30 i 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Piątki i weekendy przeznaczone są raczej na zajęcia indywidualne i w mniejszych grupach.

 • Tryby nauki:
  standard - zajęcia raz w tygodniu po 90 minut (1x90 minut)
  intensive - zajęcia dwa razy w tygodniu po 90 minut (2x90 minut)

Istnieje możliwość wyboru grupy pod względem liczebności jej uczestników. Kursant podejmuje decyzję czy zapisze się do grupy COMFORT 5 do 10 osób, czy do grupy LUX 2 do 4 osób. Podczas zapisu deklarujemy chęć uczestniczenia w zajęciach w konkretnej grupie wg liczebności osób. Wybierasz ilość osób w grupie i co za tym idzie cenę Twojego kursu. Sprawdź cennik


 • Grupy COMFORT 5-10 osób - najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Na kursie spotykamy się w grupie do 10 uczestników. Jednym z parametrów świadczących o wydajności szkoleń jest niewielka ilość biorących w nich udział kursantów. W praktyce na zajęciach zbiera się regularnie ok. 6, 8 uczestników .

Kursant, który wybierze tą grupę może mieć pewność, że odpłatność za zajęcia nie wzrośnie w przypadku gdy zbierze się mniejsza ilość osób.

(15 zł. lekcja, 445 zł. semestr)


 • Grupy LUX 2-4 osób - grupa to już dwie osoby. Wygodna propozycja ciesząca się sporym zainteresowaniem. Korzystają z niej często znajomi z podobną dyspozycyjnością czasową. Kurs w gronie dwóch do czterech uczestników wydajny prawie jak w przypadku zajęć indywidualnych, lecz o połowę tańszy. Termin i intensywność nauki ustalamy elastycznie.

Są osoby zainteresowane kursem w mniejszym gronie. Dla nich została stworzona oferta Grupy Lux.

(30 zł. lekcja 840 zł. semestr)

Tutaj ceny lekcji w grupach Comfort i Lux w Perfect

VIP zajęcia indywidualne. Uczestnik szkolenia ma wyłączność co do wyboru terminu, intensywności (1x90 min./ tyg. lub więcej, 90 min. dziennie lub więcej) oraz poziomu zajęć.

Może wówczas niepodzielnie decydować o technice prowadzenia zajęć oraz o wyborze materiałów szkoleniowych. Możliwy jest dowolny moment rozpoczęcia kursu. Zajęcia mogą odbywać się w dniach od poniedziałku do soboty w godzinach między 7:00 a 22:00 (soboty do 14:00).

Elastyczność - umowę zawieramy na konkretną ilość zajęć do wykorzystania w dogodnym dla kursanta terminie. Istnieje możliwość przerwania cyklu zajęć, wznawiania go, zmiany intensywności lekcji.

W trybie indywidualnym proponujemy 90 lub 180 minut lekcji tygodniowo – jedno lub dwa spotkania. Jest to wystarczająca ilość wziąwszy pod uwagę obowiązek pracy nad językiem także poza zajęciami. W przypadku konieczności przerobienia dużej partii materiału np. w związku z wyjazdem do pracy czy egzaminem, gotowi jesteśmy przygotować i przeprowadzić więcej zajęć nawet kilka razy w tygodniu.

Kursy indywidualne VIP to pakiety zajęć do wyboru mini, midi i maxi czyli odpowiednio 22, 28 i 56 godzin lekcyjnych.

Najtańszy pakiet w cenie 1210 zł. (ze zniżką studencką 1180 zł.). Cena lekcji 45 minut już od 49 zł. (ze zniżką studencką 47 zł.).

Ponadto pakiety: business english, native VIP, solo VIP (lekcje na sztuki) oraz NOWOŚĆ pakiety MAXI FLEXI dla zabieganych, z możliwością każdorazowego ustalania terminu lekcji.

Tutaj ceny lekcji indywidualnych w Perfect - pakiety do wyboru

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów z wykształceniem filologicznym i metodycznym oraz obcokrajowców - native speakers.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu zoptymalizowaliśmy metodę prowadzenia zajęć przyspieszając naukę poprzez wydajniejsze zapamiętywanie.

Każda lekcja w naszej szkole jest bowiem zorganizowana w taki sposób, aby na początku zawierała przypomnienie poprzedniego, a na końcu podsumowanie bieżącego materiału, z wyraźnym zaznaczeniem zdobytych umiejętności. Wszystko po to by dodatkowo utrwalać wiedzę, i aby słuchacz doskonale zdawał sobie sprawę na jakim etapie szkolenia się obecnie znajduje. Metodę tę nazwaliśmy Record+.

Naszym zwyczajem jest cykliczne przeprowadzanie testów, aby utrzymać i ciągle wzmocnić Państwa motywację do nauki.

Lektorzy stanowią ważna cześć szkoły zapewniając nie tylko wysoki poziom naukowy, ale także przyjemną i miła atmosferę zajęć. Każda lekcja przygotowana jest starannie w odpowiedzi na konkretne zapotrzebowanie z wykorzystaniem ciekawych materiałów oraz doświadczenia prowadzącego.

Główny nacisk kładziony jest na rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, ponieważ te najczęściej sprawiają największe kłopoty. Staramy się, aby przełamali Państwo barierę językową zarówno na szczeblu zawodowym jak i towarzyskim.

Zawsze umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych poziomach. Początkowy etap nauczania obejmuje słownictwo podstawowe, niezbędne do porozumiewania się w języku obcym w sytuacjach życia codziennego. Na kolejnych, wyższych poziomach, dalej wzbogacają Państwo słownictwo i doskonalą umiejętność swobodnego wypowiadania się i pisania  w języku obcym.

Pod koniec roku akademickiego, uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu z wyszczególnieniem poziomu oraz ilości odbytych godzin lekcyjnych.


w ramach kursu:

 • zniżki do 20% na zakupy materiałów językowych, słowniki, podręczniki i inne, w zaprzyjaźnionych księgarniach językowych: Polanglo oraz Nowela
 • ćwiczenia wymowy - czyli konwersacje aby zacząć szybko mówić. Wszystkie zajęcia w języku obcym (poziomy wyższe od podstawowego).
 • profesjonalne doradztwo - doradzimy jaką grupę wybrać. Skierujemy próbnie do kilku grup aby precyzyjnie określić środowisko pracy dla najlepszego opanowania języka obcego.
 • test i określenie poziomu startowego - na początku test. Niezobowiązująco i całkowicie bezpłatnie. 
 • konsultacje lektorskie - test początkowy stanowi jedynie wstępną ocenę znajomości języka. Proponujemy spotkanie z lektorem - konsultacje. Również podczas kursu. 
 • ćwiczenia przez internet - każdy lektor chętnie Ci pomoże, nawet w chwilach wolnych od pracy 
 • świadectwo ukończenia kursu - a w nim: określenie znajomości języka na podstawie opinii lektora oraz wyszczególniona ilość godzin nauki.
 • dostęp do biblioteki - korzystaj z naszych zasobów
Terminy kursów językowych
Grupy i zajęcia indywidualne dni tygodnia  godziny zajęć 
grupa Comfort 5 do 10 uczestników pn, wt, śr, czw 14:30, 16:00, 17:30, 19:10 i rano
grupa Lux 2 do 4 uczestników pn, wt, śr, czw, pt, so 8, 10, 12, 14, 16, 17:30, 19:10
indywidualnie VIP pn, wt, śr, czw, pt, so 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17:30, 19:00, 20:30

Najczęściej realizowane terminy zajęć w grupach Comfort i Lux. Istnieje możliwość ustalenia innych godzin i dni.

Tryby zapisów, inensywność nauki
Grupy i zajęcia indywidualne Tryb Ilość godzin lekcyjnych w semestrze

grupa Comfort 5 do 10 uczestników
grupa Lux 2 do 4 uczestników
indywidualnie VIP

Standard 1x90 min. tygodniowo 28 + konwersacje bez ograniczeń
Intensive 2x90 min. tygodniowo 56 + konwersacje bez ograniczeń

Tryby nauki - intensywność oraz ilości godzin lekcyjnych przypadających na semestr nauki.

Konwersacje - bezpłatne dodatkowe zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego prowadzone przez native speakerów. Uczestniczyć w nich mogą wszyscy kursanci w Perfect, niezależnie od języka jakiego uczą się na swoim kursie. 

 • Zajęcia mają charakter otwarty. Sprzyjają dodatkowemu ugruntowywaniu wiedzy zdobytej na kursie oraz rozwojowi umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym. Program przygotowywany jest autorsko przez lektorów prowadzących.
 • Cel - jak najwięcej mówienia, analiza wybranych zagadnień gramatycznych, rozwój słownictwa z konkretnych dziedzin.

Zajęcia odbywają się najczęściej późnym popołudniem w poniedziałki, wtorki, środy lub czwartki. Czas trwania zajęć to 60 lub 90 minut.

Ponadto organizujemy:

 • pokazy filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową z udziałem lektora.
 • spotkania z native speakerami w celu przybliżania kultur obcojęzycznych, quizy.

Proponujemy także zajęcia integracyjne - "planszówki".

Aby wziąć udział w zajęciach należy wpisać się na listę, którą udostępniamy w holu szkoły. Informacje o zaplanowanych bezpłatnych zajęciach dodatkowych publikujemy na naszej stronie internetowej w zakładce "newsroom" oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

Tutaj więcej na temat Perfect Promocje

• standardowe - na różnych poziomach zaawansowania, dla różnych grup wiekowych: głównie studenci i osoby aktywne zawodowo
• indywidualne - dopasowane do indywidualnych potrzeb słuchacza
• konwersacyjne - polegające głównie na utrwalaniu materiału językowego
• egzaminacyjne - certyfikaty językowe - zakładka certyfikaty
• kursy maturalne oraz ósmoklasisty
• specjalistyczne - wzbogacone o słownictwo specjalistyczne - bussines, prawo, medycyna..

• specyficzne pod kontem zdobycia umiejętności w konkretnym celu: praca za granicą, turystyka, Erasmus, rozmówki.
• kursy w pełnym wymiarze semestralnym z dowolnym momentem rozpoczęcia - grupy zamknięte, indywidualnie
• intensywne kursy dwu i czterotygodniowe
• kursy wakacyjne

Św. Marcin 26 przy Galerii MM na wysokości ul. Piekary - zakładka kontakt

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680