fbpx

Zapisy start! Native speakerzy - małe grupy - 2x więcej języka!

🌟 Rozpoczynamy zapisy na nasze wyjątkowe kursy semestralne języka hiszpańskiego! Nasza szkoła hiszpańskiego to doskonałe miejsce do nauki tego pięknego języka. Oferujemy zarówno zajęcia 👥 grupowe, które sprzyjają interakcji i wymianie doświadczeń, jak i 👩‍🏫 indywidualne lekcje, dostosowane do Twojego tempa i potrzeb.

🤩 Nasi doświadczeni nauczyciele - native speakerzy są gotowi wprowadzić Cię w świat hiszpańskiego. Nauka hiszpańskiego z nami to nie tylko zdobycie umiejętności językowych, ale także poznanie fascynującej kultury hiszpańskojęzycznych krajów. 🌐 Nasze kursy obejmują rozwijanie umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania. 📚

Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu na prestiżowy hiszpański certyfikat DELE, uznawany na całym świecie. Certyfikat ten jest ważnym wyróżnieniem, które potwierdzi Twoje kompetencje językowe i może otworzyć przed Tobą wiele nowych możliwości w karierze i podróżach. 🌏

🤝 Nie zwlekaj! Zapisz się na nasze kursy hiszpańskiego już teraz i rozpocznij swoją przygodę z tym wyjątkowym językiem. Nasza szkoła języka hiszpańskiego to miejsce, gdzie Twoje cele stają się osiągalne. 🌍

Alberto kursy hiszpanskiegoAlberto to moje imię, Almería to moje miasto, a 1987 to mój rok urodzenia. Jestem nauczycielem hiszpańskiego i daję lekcje od 2014 roku. Nauczanie hiszpańskiego jest moją pasją, ale mam też inne hobby, takie jak gotowanie, podróżowanie i wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna, zwłaszcza bieganie w górach.

Perfect kursy hiszpańskiego w PoznaniuNazywam się Mario Correa, jestem Argentyńczykiem, narodowości hiszpańskiej. Od wielu lat zajmuję się tańcem i nauczaniem języka hiszpańskiego. Doskonaląc moje umiejętności, osiągam świetne rezultaty w przekazywaniu wiedzy i to co robię, sprawia mi satysfakcję oraz moim uczniom.

Kursy hiszpańskiego w Poznaniu

Perfect kursy hiszpańskiego. Znajdź nas na Facebooku! Perfect kursy hiszpańskiego - znajdź nas na Facebooku!

 

Hiszpański to nasza pasja!

Fascynuje nas piękno i kultura kraju Półwyspu Iberyjskiego. Od lat staramy się stwarzać naszym kursantom jak najlepsze warunki do nauki języka hiszpańskiego.

Naszą pasję odnajdziesz na zajęciach, które poprowadzą dla Ciebie Ana, Alberto czy Mario. Hiszpańscy native speakerzy już na pierwszej lekcji zabiorą Cię w podróż do ich ojczyzny, oczarowując klimatem, słońcem, opowieściami i przede wszystkim pięknem oryginalnej wymowy.

Kursy hiszpańskiego. Egzaminy, certyfikaty, matura

Poszczególne zajęcia przygotowujemy autorsko biorąc pod uwagę poziom oraz oczekiwania kursantów. Prowadzimy kursy ogólne, rozmówkowe i egzaminacyjne (certyfikat DELE). Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z hiszpańskiego. Przygotowujemy do egzaminów językowych na różnych kierunkach studiów.

Materiały potrzebne na zajęciach przekazywane są zawsze nieodpłatnie naszym słuchaczom.

Wszystkie poziomy zaawansowania

Najważniejsze jest dobre dopasowanie poziomów. Jeśli nie znasz hiszpańskiego, przyjdź do grupy od podstaw. Jeśli się już uczyłaś / uczyłeś, wypełnij bezpłatny test. Możesz to zrobić u nas lub u siebie. Pobierz test i odeślij nam odpowiedzi. Na podstawie ich analizy, zaproponujemy odpowiednią grupę. Pamiętaj, że grupę można zawsze zmienić, jeśli taka będzie sugestia lektora na podstawie rozmowy z Tobą. Nauka hiszpańskiego ma być przecież efektywna i bezstresowa.

Hiszpański w grupach

U nas znajdziesz grupy Lux i Comfort o liczebności od 2 do 10 kursantów (średnio 5-6 osób na zajęciach). Grupy pracują zazwyczaj w godzinach popołudniowo – wieczornych, 16:00, 17:30, 19:00 w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki. Inne terminy także są możliwe. Szczegółowy harmonogram ustalamy na podstawie zgłoszeń naszych kursantów.

Więcej na temat kursów – kursy w grupach │ ceny grupy │ promocje

Indywidualna nauka języka hiszpańskiego

Dostępne różne pakiety do wyboru. Zajęcia indywidualne codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:30. Kursy VIP realizujemy także w siedzibie klienta.

Dowiedz się więcej – kursy indywidualne │ ceny VIP│ promocje - bonusy

Hiszpański online

Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji. Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, lekcje hiszpańskiego masz zawsze na łączach. Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej.

Dostępne są różne pakiety do wyboru. Pakiety i ceny zajęć zdalnych są takie same jak w przypadku lekcji stacjonarnych. Mogą się one różnić jedynie czasowo w związku z warunkami dotyczącymi konkretnej akcji promocyjnej.

Dowiedz się więcej – kursy hiszpańskiego online | ceny | promocje

Intensywne kursy hiszpańskiego

Do wyboru kursy standardowe jedna lekcja 90 minut w tygodniu lub kursy intensywne dwie lekcje po 90 minut w tygodniu.

Decyzja o nauce zawsze trafna! Nie marnuj zapału! Ćwiczymy wymowę, uczymy gramatyki, wprowadzamy nowe słownictwo.

Dodatkowe konwersacje. Taka wartość dodana do Twojego kursu. Dodatkowe zajęcia z angielskiego i niemieckiego dla wszystkich naszych słuchaczy niezależnie od języka jakiego się uczą. Bezpłatne konwersacje to autorskie spotkania dla chętnych. Prowadzą je native speakerzy i lektorzy polscy. Odbywają się one najczęściej w środy i czwartki, trwają 60 do 90 minut.

Drugi język gratis. Uczmy się języków! Jesteśmy jedyną szkołą, która w pełni dofinansowuje naukę drugiego języka. Zapisując się do nas na roczny kurs z jednego wybranego języka w postaci dwóch semestrów, trzeci semestr drugiego języka otrzymujesz bezpłatnie.

kursy w grupach │ kursy indywidualne │online │zapisy - testyceny │promocje


Język HISZPAŃSKI – język należący do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich. Współczesne standardy literackie (z Hiszpanii i Ameryki hiszpańskojęzycznej) wywodzą się ze średniowiecznego języka kastylijskiego. Jeszcze dziś język hiszpański bywa nazywany kastylijskim, dla odróżnienia go od innych języków używanych w Hiszpanii.

Język hiszpański jest trzecim najpowszechniej używanym językiem na Ziemi. W roku 2006 oceniano, że posługuje się nim jako językiem ojczystym około 400 milionów ludzi na siedmiu kontynentach, szczególnie w Ameryce Południowej i Ameryce Północnej. Dalsze 100 milionów używa go jako drugiego języka, natomiast liczba ludzi w ogóle na świecie mówiących tym językiem to ponad 0,5 miliarda.
Konstytucja Hiszpanii stanowi, że językiem urzędowym w całym państwie jest język hiszpański (kastylijski). W niektórych regionach status języka urzędowego ma również lokalny, rodzimy język: baskijski w Kraju Basków i Nawarze, kataloński w Katalonii, Walencji i na Balearach oraz galicyjski w Galicji.
Hiszpański jest jednym z oficjalnych języków takich organizacji jak m.in. ONZ, Unia Afrykańska czy Unia Europejska.
Hiszpański ma też wielu użytkowników w takich krajach jak Brazylia, Andora, Antyle Holenderskie, Belize, Filipiny, Izrael, Kanada, Maroko, Stany Zjednoczone (Arizona, Floryda, Kalifornia, Nevada, Nowy Jork, Teksas) , Trynidad i Tobago. Hiszpańskim mówi się też na Gibraltarze i w Saharze Zachodniej. Jest on również nauczany w szkołach w każdym kraju Unii Europejskiej, jak i również w szkołach na każdym kontynencie. We Francji ok. 70% młodzieży uczy się języka hiszpańskiego, podobnie rzecz się ma we Włoszech.
Jest kilka istotnych różnic pomiędzy dialektami hiszpańskiego używanymi w samej Hiszpanii i w hispanojęzycznej Ameryce. Za standard ogólnokrajowy Hiszpanii przyjmowana jest wymowa północnokastylijska (chociaż nie zaleca się użycia słabych zaimków, ani ulegania zjawisku językowemu zwanemu laismo, czyli zamiany rodzajnika le na la).
Hiszpanie osiedlający się na kontynencie amerykańskim przynieśli ze sobą własne regionalizmy. Stąd u różnych narodowości i grup etnicznych można dziś znaleźć różne akcenty. Typowa dla Ameryki Łacińskiej, tak jak i dla Andaluzji, jest wymowa zwana seseo, polegająca na wymowie c (przed e oraz i) oraz z jako s. Na przykład kastylijskie /θ/ w słowach ciento, caza wymawiane jest jak /s/, tak jak np. w ser, casa.

W sferze wymowy zjawiskiem typowym dla Karaibów jest zamienianie [r] z [l] i na odwrót, w zależności od regionu. I tak w Santo Domingo zamiast „mi amor” (kochanie) usłyszeć można /mi a'mol/. Na południowym zachodzie z kolei „falda” (spódnica) wymawiana jest jako /'farda/. Niewątpliwie najśpiewniejszym akcentem[potrzebne źródło] charakteryzują się mieszkańcy północnej części Dominikany – el Cibao. Tu z kolei głoska [r] zastępowana jest przez [j] – stąd „Puerto Plata” brzmi jako /'pwejto 'plata/. W sferze leksykalnej dostrzec można wpływy kultury rdzennych mieszkańców wysp, Tainów, np. w wyrazach: guagua – pojazd (autobus), mangú – tłuczona mieszanka (np. bananów). Również okupacja kraju przez wojska amerykańskie, jak i bliskość obu krajów, pozostawiły swój ślad na języku używanym w Dominikanie, np. w słowach: chequear (z ang. to check – sprawdzać) lub setear (z ang. to set – uporządkować).

Między językiem hiszpańskim używanym w Hiszpanii a jego południowoamerykańskimi dialektami występują też małe różnice gramatyczne. Przykładowo użycie drugiej osoby liczby pojedynczej tú (ty) w Argentynie za pomocą vos np.: tú trabajas = vos trabajas (ty pracujesz); tú eres = vos sos (ty jesteś). Najważniejszą różnicą jest zakres użycia czasów. W Ameryce Południowej znacznie rzadziej niż w Hiszpanii używa się czasu preterito perfecto, który często zastępowany jest czasem preterito indefinido. Poza tym rozpowszechnione jest też (zwłaszcza w Urugwaju, Argentynie i Chile) użycie (archaicznego w Hiszpanii) zaimka vos na oznaczenie drugiej osoby liczby pojedynczej (i użycie w tej osobie specjalnej, nie występującej w odmianie hiszpańskiej, końcówki fleksyjnej czasownika) oraz zanik drugiej osoby liczby mnogiej, zastępowanej osobą trzecią (ustedes).

Na ogół sądzi się, że sprawy języka hiszpańskiego są regulowane przez RAE (Real Academia Española). W rzeczywistości trudno jest ustalać kształt języka dekretami, ale RAE, wraz z 21 innymi akademiami językowymi, ma znaczący, zachowawczy wpływ na język poprzez publikację słowników i poradników dotyczących gramatyki i stylu, które są szeroko respektowane.

Alfabet hiszpański składa się z 26 liter alfabetu łacińskiego, jednej litery dodatkowej ñ oraz dwóch grup literowych ch i ll. Dwuznaku rr który również odpowiada odrębnemu fonemowi, /r/, nie traktuje się jako odrębnego znaku w alfabecie. Od 1994 roku również ch i ll przy ustalaniu porządku alfabetycznego nie są traktowane jak odrębne litery, ale jako sekwencje liter (czyli w zestawieniach alfabetycznych <ch> jest pomiędzy ‹ce› a ‹ci›, a nie, jak uprzednio, po ‹cz›, podobnie jest w przypadku <ll>).
A (a), B (be), C (ce), CH (cehache/cie), D (de), E (e), F (efe), G (ge), H (hache), I (i), J (jota), K (ka), L (ele), LL (elle), M (eme), N (ene), Ñ (eñe), O (o), P (pe), Q (cu), R (ere), S (ese), T (te), U (u), V (uve), W (uve doble), X (equis), Y (i griega), Z (zeta).

 Perfect szkoła językowa w Poznaniu - znajdź nas na Facebooku! Perfect Kursy Językowe na Facebooku

Instituto Cervantes

StudySpanish: Najlepszy dla gramatyki hiszpańskiej

spanishpod101: lekcje z wideo

Brainscape: nauki opartej na fiszkach

Rocket Spanish: ćwiczenia hiszpańskiej wymowy

BBC Spanish: najlepsza strona do nauki hiszpańskiego za darmo

FluentU: najlepsze treści wideo

MosaLingua: najlepsza do samodzielnej nauki

Memrise: serwis dla początkujących uczniów

Pimsleur: nauka przez słuchanie

Witamy w samouczku języka hiszpańskiego. Wszystkich tych informacji oraz wielu innych możecie nauczyć sie w naszej szkole Perfect ul. Św Marcin 26 w Poznaniu...

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan