kursy angielskiego, szkoly jezykowe w poznaniu.png
Promocja -100 zł! Pakiety w mini grupach Lux oraz pakiety indywidualne mini VIP 22 i midi VIP 28 w trybie online -100 zł. przy zapisie do końca września 2020r. Prowadzimy zapisy na kursy semestralne w grupach w trybie stacjonarnym.

Angielski, Francuski, Włoski, Hiszpański, Rosyjski, Portugalski... z native speakerami. Polecamy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania. Dodatkowo konwersacje z angielskiego i niemieckiego bezpłatnie dla wszystkich naszych kursantów. Zadzwoń i zapytaj o dostępność miejsc! Wkrótce zaczynamy zajęcia…

Zapisz się na roczny kurs z wybranego języka i skorzystaj bezpłatnie z drugiego kursu językowego w wymiarze całego dodatkowego semestru. To oferta 3 semestry w cenie 2, na przykład dwa semestry nauki angielskiego to koszt 990 zł. (2 semestry po 495 zł.). Przy płatności z góry za te dwa semestry, dodajemy bezpłatnie jeden semestr z innego wybranego języka. (Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji języków w ofercie 2 + 1 gratis).

w celu zapisania się na kurs, prosimy o kontakt na jeden z poniższych sposobów:

  • osobiście w biurze szkoły Św. Marcin 26 (obok Galerii MM) - adres w zakładce kontakt
  • telefonicznie pod nr: 607 584 123 lub 605 18 66 80
  • pocztą mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisy w trzech prostych krokach: test, lekcja, umowa

Test. Warto odwiedzić nasze biuro w celu wypełnienia bezpłatnego testu - zabierze to maksymalnie 20 minut i pomoże mam we właściwej ocenie stopnia zaawansowania słuchacza w danym języku obcym. Dzięki temu postaramy się wyeliminować możliwość pomyłki przy przydzielaniu do grup. Poza testem następuje ewaluacja wtórna już podczas pierwszych zajęć. Zdarza się, iż kursanci zmieniają grupę w celu odnalezienia najlepszego środowiska do pracy nad językiem.

Test jest bezpłatny i niezobowiązujący, można go także pobrać - zakładka testy językowe. Odpowiedzi należy przesłać na nasz adres mailowy – wystarczą same odpowiedzi wraz z numerem pytania. Prosimy o załączenie numeru telefonu dla przyspieszenia kontaktu.

Formalności - Umowa ma na celu zagwarantowanie słuchaczom miejsca w wybranej grupie oraz uściślenie warunków uczęszczania na kurs. Perfect Kursy Językowe zobowiązuje się w niej, między innymi, do przeprowadzenia kursu językowego w wybranym wymiarze godzin oraz do zachowania niezmienności ceny za kurs przez cały okres trwania umowy. Jednocześnie umowa zobowiązuje kursanta do wniesienia, w odpowiednim terminie, określonej kwoty na rzecz Perfect, stanowiącej zapłatę za kurs. Umowę należy podpisać podczas pierwszego spotkania konkretnej grupy lub wcześniej w biurze szkoły.

Najczęściej kursanci podpisują umowę w trakcie lub po pierwszych zajęciach. W umowie zawarte zostają warunki współpracy: ilość godzin lekcyjnych do przeprowadzenia, kwota do zapłaty za kurs, terminy płatności oraz zasady dotyczące odpłatności w ratach. Terminy płatności ustalamy elastycznie.

Moment podpisania umowy nie jest równoznaczny z płatnością za kurs. W umowie odnotowujemy w jakim terminie taka płatność ma nastąpić.

Opłaty. Aby zarezerwować miejsce w wybranej grupie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł. Zaliczkę zwracamy w momencie rezygnacji z kursu na 7 dni przed jego rozpoczęciem lub w przypadku nie zawiązania się wybranej grupy. Pierwszeństwo w przystąpieniu do określonej grupy mają osoby, które jako pierwsze dokonały rezerwacji wpłacając zaliczkę. 


Pozostałą kwotę, stanowiącą resztę zapłaty za kurs językowy, należy uiścić przed rozpoczęciem kursu w biurze szkoły lub podczas pierwszego spotkania wybranej grupy lub przelewem na konto bankowe PERFECT Kursy Językowe (dane do przelewu w zakładce kontakt).

Start kursu. Po zapisaniu się na kurs, otrzymujecie Państwo od nas, za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie, informację o terminie rozpoczęcia zajęć.

Rekrutacja. W semestrze zimowym (październik - luty), rekrutacja odbywa się w miesiącach wrzesień i październik. Zajęcia w grupach standardowych zaczynają się w połowie października.

W semestrze letnim (marzec - czerwiec) zapisy przyjmujemy w styczniu i lutym. Zajęcia w nowych grupach zaczynają się w marcu. Istnieje możliwość utworzenia nowych grup jak i dołączenia do grup już istniejących.

Kursy indywidualne oraz w grupach zamkniętych rozpoczynają się w dowolnym momencie roku akademickiego. Podział na semestry dotyczy jedynie grup Comfort.

Testy do pobrania. Odpowiedzi prosimy przesłać na nasz adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o załączenie numeru telefonu oraz wszelkich informacji w związku z oczekiwaniami co do konkretnego kursu, takimi jak terminy zajęć, intensywność i inne.

angielski nauka kursy angielskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. angielski

niemiecki nauka kursy niemieckiego szkola jezykowa perfect poznan

j. niemiecki 

hiszpanski nauka kursy hiszpanskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. hiszpański

francuski nauka kursy francuskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. francuski 

 wloski nauka kursy wloskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. włoski

 rosyjski nauka kursy rosyjskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. rosyjski

norweski nauka kursy norweskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. norweski

szwedzki nauka kursy szwedzkiego szkola jezykowa perfect poznan 

j. szwedzki*

portugalski nauka kursy portugalskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. portugalski

japonski nauka kursy japonskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. japoński

 chinski nauka kursy chinskiego szkola jezykowa perfect poznan

j. chiński*

koreanski nauka kursy koreanskiego szkola jezykowa perfect poznan 

j. koreański*

Powodzenia!
*szwedzki, chiński i koreański - rozmowa z lektorem

Tabela poziomów językowych do samooceny kompetencji językowych według standardów Rady Europy w "Modern Languages: Learning, teaching, Assessment. A Common European Framework of Reference”, Strasburg 1996

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680