Perfect ul. Św. Marcin 26, tel.: 607 584 123

Zapraszamy w nowym semestrze! małe grupy 2x więcej angielskiego native speakerzy doświadczeni lektorzy indywidualnie podejście

Językowa wiosna w Perfect!

🌟 Drugi język Gratis. Przy zapisie na dwa semestry (rok nauki) i płatności jednorazowej, skorzystasz z trzeciego semestru drugiego języka Gratis. /promocja 3 semestry w cenie 2/ *
🌟 Voucher 200 zł. na zajęcia indywidualne. Wybierz jeden z naszych pakietów indywidualnych i odbierz voucher 200 zł. na kolejny kurs. Wykorzystaj go dla siebie lub obdaruj nim kogo zechcesz!

Gorthe Institut

PONS  - świetny słownik PONS

Bildwoerterbuch - słownik obrazkowy języka niemieckiego

Wizualne pomoce do nauki niemieckiego - Ilustrowane pomoce naukowe

DUDEN - słownik niemiecki, doskonały dla osób na zaawansowanym poziomie. Po wpisaniu słowa pojawia się jego definicja i przykłady użycia.

Słownik obrazkowy dla początkujących - słownik zawiera słowa z podstawowych kategorii, np. uczucia, żywność, czas, zawody, ubrania.

Deutsche Welle - strona do nauki języka niemieckiego zawiera bogaty zbiór materiałów na każdym poziomie 

zaawansowania, na przykład:

-Top-Thema (poziom B1) - skrócone i dopasowane do poziomu artykuły z portalu Deutsche Welle. Do każdego tekstu dołączone jest nagranie audio.

-Video-Thema (poziom B2/C1) - krótkie nagrania z napisami. Do każdego filmu jest dołączona transkrypcja, ćwiczenia, wyjaśnione słownictwo.

-Langsam gesprochene Nachrichten (poziom B2/C1) - wiadomości Deutsche Welle. Nagrania można ściągnąć w formie mp3.

-Deutsch lernen mit Jojo (poziom B1,B2) - telenowela dla osób uczących się języka niemieckiego. Jojo przyjeżdża do Niemiec na studia. W kolejnych odcinkach poznajemy jej przygody. Jak na niemiecką telenowelę przystało nie zabraknie intryg, perypetii miłosnych, zazdrości. Widzowie towarzyszą Jojo w jej życiu studenckim, potem zawodowym.

Der Audio-Sprachkurs Radio D (poziom A1, A2) - materiały, nagrania audio i teksty, skierowane do osób na poziomie początkującym. Nagrania są podzielone na krótkie odcinki w formie mp3.

Deutsch am Arbeitsplatz - nauka na poziomach A1-B2. Ćwiczenia dotyczą różnych obszarów zawodowych. Przećwiczysz np. rozmowę telefoniczną, znajdziesz ćwiczenia na temat korespondencji biznesowej, poznasz słownictwo związane z prezentacjami, obejrzysz krótkie wywiady.

Der YouTube-Kanal 24h Deutsch - kanał prowadzi charyzmatyczna Ida, która pokazuje życie codzienne w Niemczech, wyjaśnia tajniki gramatyki, prezentuje słownictwo.

Wirtschaftsdeutsch - język biznesowy - słownictwo biznesowe, ćwiczenia, wzory dokumentów, testy, ćwiczenia online.

Lyrics Training - wybierz piosenkę i śpiewaj z wykonawcą. Jest tutaj możliwość opcji karaoke.

Slow German - zawiera wolno czytane podcasty na różnym poziomie zaawansowania. Nagrania i teksty dotyczą dnia codziennego, niemieckiej kultury, społeczeństwa.

Ilustrowane czasowniki nieregularne

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680

OHC kursy wyjazdowe ohc   Nowela partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    PAH partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Eskulap partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    MK aikido partnerzy perfect kursy jezykowe poznan    Academic partnerzy perfect kursy jezykowe poznan