Z dniem 8 czerwca wznawiamy zajęcia indywidualne i grupowe w trybie stacjonarnym. Cały czas prowadzimy także lekcje online za pośrednictwem komunikatorów. Szczegóły poniżej... Do zobaczenia!

Absolwentka sinologii z zacięciem do nauczania.

Absolwentka sinologii z zacięciem do nauczania. Prywatnie jestem maniaczką pand, chińskich znaków oraz kryminałów. Na zajęciach często się śmieję. :)
A co jeśli chodzi o kurs?
Moim głównym celem zawodowym jest rozwianie w Polsce strachu przed nauką języka chińskiego i szerzenie ogólnej wiedzy o nim, jak również o samych Chinach. Stawiam przede wszystkim na dopasowanie metodyki do uczniów i ich potrzeb, ale zwracam również uwagę na przekazanie solidnych podstaw. Mieszam materiały z rzetelnych źródeł, tworzę nowe ćwiczenia i teksty szyte na miarę pod uczniów bądź po prostu uzupełniam wybrany podręcznik i jego braki, wszystko wedle preferencji.

Aktualnie piszę pracą magisterską na temat metodyki nauczania języka chińskiego w Polsce. Podczas nauczania w szkole językowej kładę głównie nacisk na użyteczne słownictwo i praktykę, jednocześnie staram się przemycić ciekawostki kulturowe, zwyczaje oraz metody i sztuczki przydatne w nauce języka chińskiego. Przygotowuję również do egzaminów certyfikujących znajomość języka chińskiego - HSK (汉语水平考试 Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì), których zdanie serdecznie polecam nie tylko jako formę sprawdzenia swoich umiejętności, lecz również jako doskonały atut pozwalający na otrzymanie stypendium do Chin bądź pracy związanej z językiem chińskim.

Zacznij swoją przygodę z chińskim i wkrocz w odmienny świat!

PERFECT Centrum Edukacji, 61-804 Poznań, ul. Św. Marcin 26/15 nr konta: mBank 83 1140 2004 0000 3102 4322 0403

zapraszamy na nasz fanpage na facebooku: www.facebook.com/kursyperfect
w sprawie zajęć i wolnych miejsc w grupach, prosimy o kontakt mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: 607584123 lub 605186680